FD Creative s. r. o.
Pezinok · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu
4 400 €tržby 2025 ▼ 5 %+2 257 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -643 €
- 14 : tržby 3 039 865 €, výsledok hospodárenia 11 377 €
- 15 : tržby 573 685 €, výsledok hospodárenia -1 653 €
- 16 : tržby 181 215 €, výsledok hospodárenia -5 998 €
- 17 : tržby 1 721 €, výsledok hospodárenia -2 684 €
- 18 : tržby 2 490 €, výsledok hospodárenia -362 €
- 19 : tržby 175 383 €, výsledok hospodárenia 1 350 €
- 20 : tržby 2 850 €, výsledok hospodárenia 310 €
- 21 : tržby 5 350 €, výsledok hospodárenia 2 161 €
- 22 : tržby 4 950 €, výsledok hospodárenia 1 577 €
- 23 : tržby 5 150 €, výsledok hospodárenia 1 674 €
- 24 : tržby 4 650 €, výsledok hospodárenia 1 090 €
- 25 : tržby 4 400 €, výsledok hospodárenia 2 257 €
FD Creative s. r. o. (IČO 47607874) mala v roku 2025 tržby 4 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FD Creative
V roku 2025 mala FD Creative priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ FD Creative
Podľa Registra právnických osôb koná za FD Creative 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník FD Creative
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok FD Creative
Za rok 2025 má FD Creative v závierke tržby 4 400 €, o 5,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 257 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 3 039 865 €.
Výkaz ziskov a strát FD Creative
Najvyššie tržby: rok 2014, 3 039 865 €. Najnižšie: rok 2017, 1 721 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 400 € |
| 2024 | 4 650 € |
| 2023 | 5 150 € |
| 2022 | 4 950 € |
| 2021 | 5 350 € |
| 2020 | 2 850 € |
| 2019 | 175 383 € |
| 2018 | 2 490 € |
| 2017 | 1 721 € |
| 2016 | 181 215 € |
| 2015 | 573 685 € |
| 2014 | 3 039 865 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 5 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 456 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 257 € |
| 2024 | 1 090 € |
| 2023 | 1 674 € |
| 2022 | 1 577 € |
| 2021 | 2 161 € |
| 2020 | 310 € |
| 2019 | 1 350 € |
| 2018 | −362 € |
| 2017 | −2 684 € |
| 2016 | −5 998 € |
| 2015 | −1 653 € |
| 2014 | 11 377 € |
| 2013 | −643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FD Creative
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +51,3 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FD Creative | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +51,3 % | +4,5 % |
| 2024 | +23,4 % | +3,4 % |
| 2023 | +32,5 % | +1,9 % |
| 2022 | +31,9 % | +2,4 % |
| 2021 | +40,4 % | +3,4 % |
| 2020 | +10,9 % | +2,6 % |
| 2019 | +0,8 % | +1,3 % |
| 2018 | −14,5 % | +1,8 % |
| 2017 | — | +2,6 % |
| 2016 | −3,3 % | +2,2 % |
| 2015 | −0,3 % | +1,9 % |
| 2014 | +0,4 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 10 rokov, najviac v roku 2021 (+87,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,4 % |
| 2024 | −9,7 % |
| 2023 | +4,0 % |
| 2022 | −7,5 % |
| 2021 | +87,7 % |
| 2020 | −98,4 % |
| 2019 | +6 943,5 % |
| 2018 | +44,7 % |
| 2017 | −99,1 % |
| 2016 | −68,4 % |
| 2015 | −81,1 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FD Creative
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 097 €, vlastné imanie 7 757 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 097 € | 7 757 € | 340 € |
| 2024 | 14 744 € | 13 080 € | 1 664 € |
| 2023 | 13 575 € | 11 990 € | 1 585 € |
| 2022 | 11 773 € | 10 317 € | 1 456 € |
| 2021 | 10 089 € | 8 770 € | 1 319 € |
| 2020 | 7 546 € | 6 697 € | 849 € |
| 2019 | 7 787 € | 6 387 € | 1 400 € |
| 2018 | 6 019 € | 5 038 € | 981 € |
| 2017 | 7 951 € | 5 399 € | 2 552 € |
| 2016 | 11 225 € | 8 083 € | 3 142 € |
| 2015 | 52 945 € | 14 081 € | 38 864 € |
| 2014 | 81 494 € | 15 734 € | 65 760 € |
| 2013 | 4 997 € | 4 357 € | 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FD Creative (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 400 € | 2 257 € | 8 097 € | 7 757 € | 340 € | 2 750 € | +51,3 % |
| 2024 | 4 650 € | 1 090 € | 14 744 € | 13 080 € | 1 664 € | 1 526 € | +23,4 % |
| 2023 | 5 150 € | 1 674 € | 13 575 € | 11 990 € | 1 585 € | 2 060 € | +32,5 % |
| 2022 | 4 950 € | 1 577 € | 11 773 € | 10 317 € | 1 456 € | 1 906 € | +31,9 % |
| 2021 | 5 350 € | 2 161 € | 10 089 € | 8 770 € | 1 319 € | 2 521 € | +40,4 % |
| 2020 | 2 850 € | 310 € | 7 546 € | 6 697 € | 849 € | 380 € | +10,9 % |
| 2019 | 175 383 € | 1 350 € | 7 787 € | 6 387 € | 1 400 € | 1 409 € | +0,8 % |
| 2018 | 2 490 € | −362 € | 6 019 € | 5 038 € | 981 € | −292 € | −14,5 % |
| 2017 | 1 721 € | −2 684 € | 7 951 € | 5 399 € | 2 552 € | −1 671 € | −156,0 % |
| 2016 | 181 215 € | −5 998 € | 11 225 € | 8 083 € | 3 142 € | −4 937 € | −3,3 % |
| 2015 | 573 685 € | −1 653 € | 52 945 € | 14 081 € | 38 864 € | 1 226 € | −0,3 % |
| 2014 | 3 039 865 € | 11 377 € | 81 494 € | 15 734 € | 65 760 € | 14 535 € | +0,4 % |
| 2013 | — | −643 € | 4 997 € | 4 357 € | 640 € | −640 € | — |
Riziko: zaplatí FD Creative?
Peniaze od štátu: FD Creative
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FD Creative
Dátum vzniku FD Creative je 13. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: MONTANA-DUNAJ s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/95412/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 997 €
- Zmena obchodného menaPredtým MONTANA-DUNAJ s.r.o., odvtedy FD Creative s. r. o.
- Nový štatutár: Filip DuffalaKonateľ
- Nový spoločník: Filip DuffalaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 4 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FD Creative
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
FD Creative v odvetví zber a spracúvanie odpadu
FD Creative je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 104 584 € (1 011 závierok), FD Creative má 4 400 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 33 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FD Creative 14. z 16.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 553 €, polovica do 104 584 €, tri štvrtiny do 628 221 €; 10 % firiem má viac než 2 288 512 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 948 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 553 € |
| medián | 104 584 € |
| horný kvartil | 628 221 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 288 512 € |
| FD Creative | 4 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FD Creative
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FD Creative s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FD Creative | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 400 € | 104 584 € |
| 2024 | 4 650 € | 112 457 € |
| 2023 | 5 150 € | 129 000 € |
| 2022 | 4 950 € | 142 475 € |
| 2021 | 5 350 € | 129 284 € |
| 2020 | 2 850 € | 124 850 € |
| 2019 | 175 383 € | 153 251 € |
| 2018 | 2 490 € | 157 005 € |
| 2017 | 1 721 € | 156 931 € |
| 2016 | 181 215 € | 137 278 € |
| 2015 | 573 685 € | 141 155 € |
| 2014 | 3 039 865 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FD Creative | 4 400 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 108 849 € |
| medián kraja | 92 094 € |
| medián Slovenska | 104 584 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kovošrot Marek Gašpár - MG s. r. o.Michaľany · tržby 11 005 € (2025)
- XiXiXi s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 10 979 € (2017)
- EBEN RV s.r.o.Rožňava · tržby 10 646 € (2024)
- DURAL, s.r.o.Žilina · tržby 10 614 € (2025)
- Graffex s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 10 335 € (2025)
- 3HA s.r.o.Trávnica · tržby 10 327 € (2025)
- IBV Ruskov s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 10 200 € (2025)
- DRYCELANDIA s.r.o.Levice · tržby 10 180 € (2025)
- RI.J GROUP s. r. o.Trnava · tržby 10 173 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FD Creative, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FD Creative: Pezinok
FD Creative sídli na adrese Šteberlova 6093/32, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 207 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
FD Creative: IČO, sídlo a základné údaje
FD Creative s. r. o. (IČO 47607874) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 13. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Filip Duffala. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 400 € a výsledok hospodárenia +2 257 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 12. 2013 |
| Skoršie názvy | MONTANA-DUNAJ s.r.o. |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) FD Creative s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 400 €, typická firma odvetvia 104 584 € (medián z 1 011 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy FD Creative
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FD Creative
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FD Creative
- Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 304 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 618 tis. €
- Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
- Výhry konkurentov114firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 57 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen131 zmlúv za 3 roky · 3 837 989 € · naposledy 9. 10. 2026Ministerstvo obrany SR73 zmlúv za 3 roky · 298 923 € · naposledy 8. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.65 zmlúv za 3 roky · 194 900 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 1 369 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Pezinok
ecorec Slovensko s.r.o.GAJANEC s. r. o.Pezinské tehelne, a.s.Skládka odpadov - Dubová, s.r.o.TUMHAUS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.