VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zachar Laluha, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Pilovanie a hobľovanie dreva

33 861 €tržby 2024 ▲ 79 %+25 381 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

33 861 €tržby 2024 ▲ 79 %
+25 381 €zisk 2024
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 16 : tržby 3 225 €, výsledok hospodárenia 1 504 €
  4. 17 : tržby 9 487 €, výsledok hospodárenia 2 171 €
  5. 18 : tržby 9 030 €, výsledok hospodárenia 4 324 €
  6. 19 : tržby 19 000 €, výsledok hospodárenia 5 664 €
  7. 20 : tržby 15 399 €, výsledok hospodárenia 7 110 €
  8. 21 : tržby 22 369 €, výsledok hospodárenia 13 252 €
  9. 22 : tržby 25 040 €, výsledok hospodárenia 14 207 €
  10. 23 : tržby 18 900 €, výsledok hospodárenia 9 813 €
  11. 24 : tržby 33 861 €, výsledok hospodárenia 25 381 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Zachar Laluha, s. r. o. (IČO 47606134) mala v roku 2024 tržby 33 861 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Zachar Laluha

Zachar Laluha má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 1 795 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Zachar Laluha

Podľa Registra právnických osôb koná za Zachar Laluha 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Zachar Laluha

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Zachar Laluha
Podiely spoločníkov na vkladoch Zachar Laluha Ján Zachar 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ján Zachar: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ján Zachar100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ján Zacharod 14. 1. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Zachar Laluha

Za rok 2024 má Zachar Laluha v závierke tržby 33 861 €, o 79,2 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +25 381 €. Závierky máme za 11 rokov (2014 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 33 861 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 820 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202434 tis. €▲ +79,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202425 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202495 tis. €
Vlastné imanie 202493 tis. €
Záväzky 20242 969 €3,1 % majetku
Pridaná hodnota 202430 tis. €
Zisková marža 2024+75,0 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 11 rokov83 tis. €2014 až 2024
Vyrubená daň z príjmov2 820 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Zachar Laluha

Súvaha Zachar Laluha

Všetky čísla zo závierok Zachar Laluha (11 rokov)
Čísla zo závierok Zachar Laluha po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202433 861 €25 381 €95 477 €92 508 €2 969 €30 200 €+75,0 %
202318 900 €9 813 €61 041 €58 993 €2 048 €14 442 €+51,9 %
202225 040 €14 207 €53 413 €50 757 €2 656 €19 762 €+56,7 %
202122 369 €13 252 €39 038 €36 550 €2 488 €18 713 €+59,2 %
202015 399 €7 110 €24 701 €23 298 €1 403 €11 067 €+46,2 %
201919 000 €5 664 €19 011 €16 188 €2 823 €9 418 €+29,8 %
20189 030 €4 324 €13 293 €10 995 €2 298 €6 246 €+47,9 %
20179 487 €2 171 €8 651 €7 171 €1 480 €2 177 €+22,9 %
20163 225 €1 504 €6 984 €6 504 €480 €1 984 €+46,6 %
2015——5 000 €5 000 €———
2014——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Zachar Laluha?

Peniaze od štátu: Zachar Laluha

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Zachar Laluha

Dátum vzniku Zachar Laluha je 1. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/95624/B
  2. Nový štatutár: Ján ZacharKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 5 000 €
  4. Nový spoločník: Ján ZacharSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 11, posledné tržby 33 861 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zachar Laluha

  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • Keramická výroba
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba a montáž tieniacej techniky
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozlicˇných materiálov podlˇa predložených návrhov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Fotografické služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Zachar Laluha v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

Zachar Laluha je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 54 256 € (4 085 závierok), Zachar Laluha má 33 861 €, čo je 62 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 241 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zachar Laluha 78. z 119.

V odvetví v okrese Bratislava I241aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 085Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zachar Laluha, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo Zachar Laluha: Bratislava - Staré Mesto

Zachar Laluha sídli na adrese Hlavatého 1358/6, 811 03 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví241okres Bratislava I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Zachar Laluha: IČO, sídlo a základné údaje

Zachar Laluha, s. r. o. (IČO 47606134) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 1. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ján Zachar. Za rok 2024 sú v závierke tržby 33 861 € a výsledok hospodárenia +25 381 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2014
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov2 820 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) Zachar Laluha, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 33 861 €, typická firma odvetvia 54 256 € (medián z 4 085 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Zachar Laluha

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Zachar Laluha

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zachar Laluha

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy46zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 190 tis. €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Blue Skiron s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Bratislava I

Kopexil s. r. o.MULTIWORKER, s.r.o.Dnepr Wood s. r. o.ELDORADO COMPANY s.r.o.FORESTFARM, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk