ALLUSI s.r.o.
Kráľová nad Váhom · Ostatné vzdelávanie i. n.
21 172 €tržby 2025 ▲ 122 %+2 910 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 2 547 €, výsledok hospodárenia -1 559 €
- 15 : tržby 9 245 €, výsledok hospodárenia -26 €
- 16 : tržby 13 542 €, výsledok hospodárenia 3 928 €
- 17 : tržby 12 900 €, výsledok hospodárenia 716 €
- 18 : tržby 10 724 €, výsledok hospodárenia -420 €
- 19 : tržby 14 421 €, výsledok hospodárenia 1 900 €
- 20 : tržby 12 911 €, výsledok hospodárenia 583 €
- 21 : tržby 6 176 €, výsledok hospodárenia -2 561 €
- 22 : tržby 9 524 €, výsledok hospodárenia 43 €
- 23 : tržby 9 524 €, výsledok hospodárenia 43 €
- 24 : tržby 9 524 €, výsledok hospodárenia 43 €
- 25 : tržby 21 172 €, výsledok hospodárenia 2 910 €
ALLUSI s.r.o. (IČO 47601191) mala v roku 2025 tržby 21 172 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ALLUSI
osobné náklady v roku 2025 boli 1 348 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 348 € | — |
| 2024 | — | 2 856 € | — |
| 2023 | — | 2 856 € | — |
| 2022 | — | 2 856 € | — |
| 2021 | — | 2 498 € | — |
| 2020 | — | 2 938 € | — |
| 2019 | — | 2 685 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia ALLUSI
Podľa Registra právnických osôb konajú za ALLUSI 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci ALLUSI
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Ladislav Laca51,0 %
- Adam Laca29,0 %
- Mgr. Silvia Lacová20,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ladislav Lacaod 28. 6. 2022 | 2 550 € | 51,0 % |
| Adam Lacaod 28. 6. 2022 | 1 450 € | 29,0 % |
| Mgr. Silvia Lacováod 5. 1. 2023 | 1 000 € | 20,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ALLUSI
Za rok 2025 má ALLUSI v závierke tržby 21 172 €, o 122,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 910 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 21 172 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ALLUSI
Najvyššie tržby: rok 2025, 21 172 €. Najnižšie: rok 2014, 2 547 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 172 € |
| 2024 | 9 524 € |
| 2023 | 9 524 € |
| 2022 | 9 524 € |
| 2021 | 6 176 € |
| 2020 | 12 911 € |
| 2019 | 14 421 € |
| 2018 | 10 724 € |
| 2017 | 12 900 € |
| 2016 | 13 542 € |
| 2015 | 9 245 € |
| 2014 | 2 547 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 4 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 910 € |
| 2024 | 43 € |
| 2023 | 43 € |
| 2022 | 43 € |
| 2021 | −2 561 € |
| 2020 | 583 € |
| 2019 | 1 900 € |
| 2018 | −420 € |
| 2017 | 716 € |
| 2016 | 3 928 € |
| 2015 | −26 € |
| 2014 | −1 559 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ALLUSI
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,7 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALLUSI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,7 % | +8,6 % |
| 2024 | +0,5 % | +6,0 % |
| 2023 | +0,5 % | +5,2 % |
| 2022 | +0,5 % | +4,5 % |
| 2021 | −41,5 % | +4,6 % |
| 2020 | +4,5 % | +3,5 % |
| 2019 | +13,2 % | +3,5 % |
| 2018 | −3,9 % | +4,2 % |
| 2017 | +5,6 % | +5,9 % |
| 2016 | +29,0 % | +5,5 % |
| 2015 | −0,3 % | +5,6 % |
| 2014 | −61,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+263,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +122,3 % |
| 2024 | 0,0 % |
| 2023 | 0,0 % |
| 2022 | +54,2 % |
| 2021 | −52,2 % |
| 2020 | −10,5 % |
| 2019 | +34,5 % |
| 2018 | −16,9 % |
| 2017 | −4,7 % |
| 2016 | +46,5 % |
| 2015 | +263,0 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALLUSI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 683 €, vlastné imanie 10 601 € a záväzky 1 082 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 683 € | 10 601 € | 1 082 € |
| 2024 | 8 520 € | 7 691 € | 829 € |
| 2023 | 8 520 € | 7 691 € | 829 € |
| 2022 | 8 520 € | 7 691 € | 829 € |
| 2021 | 8 084 € | 7 648 € | 436 € |
| 2020 | 10 779 € | 10 209 € | 570 € |
| 2019 | 10 461 € | 9 538 € | 923 € |
| 2018 | 7 968 € | 7 638 € | 330 € |
| 2017 | 8 875 € | 8 058 € | 817 € |
| 2016 | 8 092 € | 7 342 € | 750 € |
| 2015 | 4 252 € | 3 415 € | 837 € |
| 2014 | 7 246 € | 3 441 € | 3 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALLUSI (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 172 € | 2 910 € | 11 683 € | 10 601 € | 1 082 € | 4 826 € | +13,7 % |
| 2024 | 9 524 € | 43 € | 8 520 € | 7 691 € | 829 € | 2 901 € | +0,5 % |
| 2023 | 9 524 € | 43 € | 8 520 € | 7 691 € | 829 € | 2 901 € | +0,5 % |
| 2022 | 9 524 € | 43 € | 8 520 € | 7 691 € | 829 € | 2 901 € | +0,5 % |
| 2021 | 6 176 € | −2 561 € | 8 084 € | 7 648 € | 436 € | −547 € | −41,5 % |
| 2020 | 12 911 € | 583 € | 10 779 € | 10 209 € | 570 € | 2 993 € | +4,5 % |
| 2019 | 14 421 € | 1 900 € | 10 461 € | 9 538 € | 923 € | 5 404 € | +13,2 % |
| 2018 | 10 724 € | −420 € | 7 968 € | 7 638 € | 330 € | 2 097 € | −3,9 % |
| 2017 | 12 900 € | 716 € | 8 875 € | 8 058 € | 817 € | 3 456 € | +5,6 % |
| 2016 | 13 542 € | 3 928 € | 8 092 € | 7 342 € | 750 € | 6 761 € | +29,0 % |
| 2015 | 9 245 € | −26 € | 4 252 € | 3 415 € | 837 € | 2 994 € | −0,3 % |
| 2014 | 2 547 € | −1 559 € | 7 246 € | 3 441 € | 3 805 € | −307 € | −61,2 % |
Riziko: zaplatí ALLUSI?
ALLUSI a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom ALLUSI z rokov 2020 až 2021.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 3 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ALLUSI
Dátum vzniku ALLUSI je 16. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33840/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 2 547 € · majetok 7 246 €
- Nový štatutár: Mgr. Silvia LacováKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky. Firma vznikla 16. 1. 2014.
- Nový štatutár: Adam LacaKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Ladislav LacaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024013409
- Nový spoločník: Mgr. Silvia LacováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 21 172 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ALLUSI
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kozmetické služby
- Manikúra - pedikúra
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Fotografické služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba kŕmnych zmesí
- Výroba nápojov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Zadávanie klinického skúšania liečiv
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
ALLUSI v odvetví vzdelávanie
ALLUSI je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), ALLUSI má 21 172 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 128 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALLUSI 42. z 57.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| ALLUSI | 21 172 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ALLUSI
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ALLUSI s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALLUSI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 172 € | 40 000 € |
| 2024 | 9 524 € | 36 975 € |
| 2023 | 9 524 € | 34 232 € |
| 2022 | 9 524 € | 30 933 € |
| 2021 | 6 176 € | 26 543 € |
| 2020 | 12 911 € | 25 029 € |
| 2019 | 14 421 € | 30 230 € |
| 2018 | 10 724 € | 29 922 € |
| 2017 | 12 900 € | 28 056 € |
| 2016 | 13 542 € | 26 500 € |
| 2015 | 9 245 € | 26 250 € |
| 2014 | 2 547 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ALLUSI | 21 172 € |
|---|---|
| medián okresu Šaľa | 32 634 € |
| medián kraja | 42 178 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná umelecká škola Júliusa Kowalského, Židovská 1, BratislavaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 499 € (2013)
- Žilinská prvá obchodná, s.r.o.Žilina · tržby 51 491 € (2025)
- JAKA SPORT s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 51 471 € (2025)
- Základná škola s materskou školou, Komenského 2, Spišský HrhovSpišský Hrhov · tržby 51 465 € (2013)
- Odborné učilište internátne Viliama Gaňu, Moskovská 17, Banská Bystrica 4Banská Bystrica · tržby 51 439 € (2013)
- Stredná odborná škola technická, Okružná 693, ČadcaČadca · tržby 51 418 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Školská 3, PopročPoproč · tržby 51 371 € (2013)
- Základná škola s materskou školou Štefana Ďurovčíka, Palín 105Palín · tržby 51 309 € (2013)
- Sport Vision, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 298 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALLUSI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ALLUSI: Kráľová nad Váhom
ALLUSI sídli na adrese Kráľová nad Váhom 674, 925 91 Kráľová nad Váhom, okres Šaľa. V obci Kráľová nad Váhom je 302 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744.
Kráľová nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
ALLUSI: IČO, sídlo a základné údaje
ALLUSI s.r.o. (IČO 47601191) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľová nad Váhom, okres Šaľa. Dátum vzniku je 16. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Adam Laca, Ing. Ladislav Laca a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 172 € a výsledok hospodárenia +2 910 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 1. 2014 |
| Obec | Kráľová nad Váhom |
| Okres | Okres Šaľa |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) ALLUSI s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 172 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›
Sieť prepojení firmy ALLUSI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ALLUSI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALLUSI
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Kráľová nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 54 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 226 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Sereďský mäsový priemysel, a.s.SLOVEG a.s.
Najväčšie firmy v obci Kráľová nad Váhom
Peikko Slovakia s.r.o.MINAS EURO GROUP, s.r.o.AGROSLUŽBY s.r.o.J. Vince, s.r.o.Lineta s. r. o.Všetky firmy v obci Kráľová nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Šaľa
KALNEX s. r. o.TeRI - dent s. r. o.Inštalatér - ALEX, s.r.o.POKOJ, s. r. o.ŠKOLKONZULT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.