VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

L.N.S. s.r.o.

Láb · Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru

4 500 €tržby 2023 ▲ 80 %+2 639 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 500 €tržby 2023 ▲ 80 %
+2 639 €zisk 2023
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 000 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  3. 15 : tržby 6 700 €, výsledok hospodárenia -1 021 €
  4. 16 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia -20 454 €
  5. 17 : tržby 1 993 637 €, výsledok hospodárenia 151 713 €
  6. 18 : tržby 395 926 €, výsledok hospodárenia -2 800 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 099 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 038 €
  9. 21 : tržby 46 000 €, výsledok hospodárenia 3 968 €
  10. 22 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 447 €
  11. 23 : tržby 4 500 €, výsledok hospodárenia 2 639 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 290 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -199 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

L.N.S. s.r.o. (IČO 47599740), sídlo Láb, je v registri zapísaná od 19. 12. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia L.N.S.

Podľa Registra právnických osôb konajú za L.N.S. 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci L.N.S.

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch L.N.S.
Podiely spoločníkov na vkladoch L.N.S. Michal Kain 50,0 %, Pavol Vajarský 50,0 %. Spolu 5 000 €. Michal Kain: 2 500 €, 50,0 %Pavol Vajarský: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Michal Kain50,0 %
  • Pavol Vajarský50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Kainod 8. 11. 2022 2 500 €50,0 %
Pavol Vajarskýod 8. 11. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok L.N.S.

Za rok 2023 má L.N.S. v závierke tržby 4 500 €, o 80,0 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +2 639 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 1 993 637 €.

Tržby 20234 500 €▲ +80,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20232 639 €zisk
Majetok (aktíva) 2025129 tis. €
Vlastné imanie 2025128 tis. €
Záväzky 20251 049 €0,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−420 €
Zisková marža 2023+58,6 %medián odvetvia +3,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov118 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát L.N.S.

Súvaha L.N.S.

Všetky čísla zo závierok L.N.S. (13 rokov)
Čísla zo závierok L.N.S. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−199 €129 435 €128 386 €1 049 €−420 €—
2024—−1 290 €129 736 €128 585 €1 151 €−420 €—
20234 500 €2 639 €130 991 €129 875 €1 116 €3 280 €+58,6 %
20222 500 €1 447 €128 075 €127 236 €839 €1 952 €+57,9 %
202146 000 €3 968 €126 937 €125 790 €1 147 €4 749 €+8,6 %
2020—−1 038 €123 539 €121 822 €1 717 €−568 €—
2019—−9 099 €124 679 €122 860 €1 819 €−8 867 €—
2018395 926 €−2 800 €148 930 €131 959 €16 971 €−1 498 €−0,7 %
20171 993 637 €151 713 €1 016 967 €134 758 €882 209 €190 026 €+7,6 %
201615 000 €−20 454 €1 087 663 €−16 955 €1 104 618 €−19 396 €−136,4 %
20156 700 €−1 021 €241 381 €3 499 €237 882 €—−15,2 %
2014—−480 €5 000 €4 520 €480 €——
2013—−5 000 €—————

Riziko: zaplatí L.N.S.?

Peniaze od štátu: L.N.S.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy L.N.S.

Dátum vzniku L.N.S. je 19. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: CREOWAVE, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/95615/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024000990
  4. Nový štatutár: Michal KainKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým CREOWAVE, s.r.o., odvtedy L.N.S. s.r.o.
  6. Nový spoločník: Michal KainSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti L.N.S.

  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby
  • Fotografické služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prenájom hnuteľných vecí,
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

L.N.S. v odvetví nakladateľské činnosti

L.N.S. je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58), činnosť ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 45 547 € (1 089 závierok), L.N.S. má 4 500 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je L.N.S. 14. z 16.

V odvetví v okrese Malacky54aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 089Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+3,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb L.N.S., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Malacky ›

Sídlo L.N.S.: Láb

L.N.S. sídli na adrese 289, 900 67 Láb, okres Malacky. V obci Láb je 344 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Láb344aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví54okres Malacky
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Láb: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

L.N.S.: IČO, sídlo a základné údaje

L.N.S. s.r.o. (IČO 47599740) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Láb, okres Malacky. Dátum vzniku je 19. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Michal Kain a Pavol Vajarský. Za rok 2023 sú v závierke tržby 4 500 € a výsledok hospodárenia +2 639 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 12. 2013
Skoršie názvyCREOWAVE, s.r.o.
ObecLáb
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví nakladateľské činnosti (SK NACE 58) L.N.S. s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 4 500 €, typická firma odvetvia 45 547 € (medián z 1 089 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Nakladateľské činnosti: tržby a mzdy ›Nakladateľské činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy L.N.S.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu L.N.S.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu L.N.S.

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 300 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy80zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov30firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 700 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Lábtypický nepokrytý dopyt 42 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MPP I s.r.o.BJB s.r.o.V.K. I s. r. o.V.S.K. I, spol. s. r. o.V.S.K. STAV s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Láb

Profi Elektro Meister s.r.o.FASÁDIČKA s. r. o.Bear Company s.r.o.Galionis s. r. o.ZVARKON, spol. s r. o.Všetky firmy v obci Láb ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.19) v okrese Malacky

Marada Capital Services, a.s.CREATIVE PRESS s.r.o.ERDE Europe s. r. o.Media Support s. r. o.Longpoint s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk