WE WORK, s.r.o.
Spišská Nová Ves · Ťažba dreva
14 511 €tržby 2025 ▼ 57 %−5 821 €strata 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -303 €
- 14 : tržby 193 282 €, výsledok hospodárenia 57 947 €
- 15 : tržby 174 430 €, výsledok hospodárenia 24 225 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 508 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 512 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 391 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -794 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -496 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -280 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -497 €
- 23 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia 12 482 €
- 24 : tržby 34 100 €, výsledok hospodárenia 18 051 €
- 25 : tržby 14 511 €, výsledok hospodárenia -5 821 €
WE WORK, s.r.o. (IČO 47588489) mala v roku 2025 tržby 14 511 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci WE WORK
osobné náklady v roku 2025 boli 3 032 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 032 € | — |
| 2015 | — | 32 625 € | 31 042 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia WE WORK
Podľa Registra právnických osôb konajú za WE WORK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci WE WORK
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok WE WORK
Za rok 2025 má WE WORK v závierke tržby 14 511 €, o 57,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −5 821 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 193 282 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát WE WORK
Najvyššie tržby: rok 2014, 193 282 €. Najnižšie: rok 2025, 14 511 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 511 € |
| 2024 | 34 100 € |
| 2023 | 15 000 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | 174 430 € |
| 2014 | 193 282 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 9 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 74 103 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −5 821 € |
| 2024 | 18 051 € |
| 2023 | 12 482 € |
| 2022 | −497 € |
| 2021 | −280 € |
| 2020 | −496 € |
| 2019 | −794 € |
| 2018 | −10 391 € |
| 2017 | −10 512 € |
| 2016 | −9 508 € |
| 2015 | 24 225 € |
| 2014 | 57 947 € |
| 2013 | −303 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- WE WORK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −40,1 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | WE WORK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −40,1 % | +15,8 % |
| 2024 | +52,9 % | +12,9 % |
| 2023 | +83,2 % | +11,8 % |
| 2022 | — | +18,1 % |
| 2021 | — | +16,4 % |
| 2020 | — | +1,3 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,8 % |
| 2017 | — | +2,2 % |
| 2016 | — | +2,3 % |
| 2015 | +13,9 % | +3,0 % |
| 2014 | +30,0 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+127,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −57,4 % |
| 2024 | +127,3 % |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | −9,8 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha WE WORK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 82 407 €, vlastné imanie 39 401 € a záväzky 43 006 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 82 407 € | 39 401 € | 43 006 € |
| 2024 | 62 455 € | 45 223 € | 17 232 € |
| 2023 | 29 375 € | 27 172 € | 2 203 € |
| 2022 | 14 690 € | 14 690 € | — |
| 2021 | 15 259 € | 15 187 € | 72 € |
| 2020 | 15 503 € | 15 467 € | 36 € |
| 2019 | 15 999 € | 15 963 € | 36 € |
| 2018 | 31 493 € | 31 457 € | 36 € |
| 2017 | 42 436 € | 41 848 € | 588 € |
| 2016 | 52 469 € | 52 361 € | 108 € |
| 2015 | 80 227 € | 61 869 € | 18 358 € |
| 2014 | 86 565 € | 62 644 € | 23 921 € |
| 2013 | 4 697 € | 4 697 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok WE WORK (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 511 € | −5 821 € | 82 407 € | 39 401 € | 43 006 € | −2 264 € | −40,1 % |
| 2024 | 34 100 € | 18 051 € | 62 455 € | 45 223 € | 17 232 € | 21 334 € | +52,9 % |
| 2023 | 15 000 € | 12 482 € | 29 375 € | 27 172 € | 2 203 € | 14 781 € | +83,2 % |
| 2022 | — | −497 € | 14 690 € | 14 690 € | — | −290 € | — |
| 2021 | — | −280 € | 15 259 € | 15 187 € | 72 € | −411 € | — |
| 2020 | — | −496 € | 15 503 € | 15 467 € | 36 € | −426 € | — |
| 2019 | — | −794 € | 15 999 € | 15 963 € | 36 € | −441 € | — |
| 2018 | — | −10 391 € | 31 493 € | 31 457 € | 36 € | −2 439 € | — |
| 2017 | — | −10 512 € | 42 436 € | 41 848 € | 588 € | −5 340 € | — |
| 2016 | — | −9 508 € | 52 469 € | 52 361 € | 108 € | −9 798 € | — |
| 2015 | 174 430 € | 24 225 € | 80 227 € | 61 869 € | 18 358 € | 68 516 € | +13,9 % |
| 2014 | 193 282 € | 57 947 € | 86 565 € | 62 644 € | 23 921 € | 77 619 € | +30,0 % |
| 2013 | — | −303 € | 4 697 € | 4 697 € | — | −303 € | — |
Riziko: zaplatí WE WORK?
WE WORK a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom WE WORK v objeme 125 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Spišská Nová Ves: 125 € v 1 zmluve.
História firmy WE WORK
Dátum vzniku WE WORK je 18. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34719/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 697 €
- Nový spoločník: Mgr. Paulína TandarováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Spišská Nová Ves, hodnota zmluvy 125 €. Firma vznikla 18. 12. 2013.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 14 511 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti WE WORK
- Ťažba, porez, približovanie dreva, povoznícke služby, (manipulácia dreva a jeho skladovanie na skládkach),
- Poskytovanie služieb lesnou technikou (strojmi, mechanizmami a náradím),
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu,
- Prípravné práce k realizácii stavby,
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.
- Reklamné a marketingové služby.
- Počítačové služby.
- Fotografické služby.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
WE WORK v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
WE WORK je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť ťažba dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), WE WORK má 14 511 €, čo je 59 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 251 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WE WORK 22. z 45.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| WE WORK | 14 511 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- WE WORK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby WE WORK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | WE WORK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 511 € | 24 499 € |
| 2024 | 34 100 € | 23 973 € |
| 2023 | 15 000 € | 24 589 € |
| 2022 | — | 26 919 € |
| 2021 | — | 20 660 € |
| 2020 | — | 53 780 € |
| 2019 | — | 61 810 € |
| 2018 | — | 65 474 € |
| 2017 | — | 66 363 € |
| 2016 | — | 65 299 € |
| 2015 | 174 430 € | 59 549 € |
| 2014 | 193 282 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| WE WORK | 14 511 € |
|---|---|
| medián okresu Spišská Nová Ves | 14 241 € |
| medián kraja | 22 161 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Urbárska a pasienková spoločnosť Turová - pozemkové spoločenstvoTurová · tržby 33 923 € (2025)
- HORÁR s. r. o.Turčianske Jaseno · tržby 33 916 € (2025)
- TAKRA, s. r. o.Handlová · tržby 33 900 € (2025)
- Lesné pozemkové spoločenstvo Hloža - PodhorieBeluša · tržby 33 805 € (2025)
- Lesné pozemkové spoločenstvo Jasenická OstravicaPovažská Bystrica · tržby 33 636 € (2025)
- Dominus Silvestris, s.r.o.Svidník · tržby 33 632 € (2025)
- A.R.I.S., s. r. o.Ružomberok · tržby 33 592 € (2025)
- TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o.Galanta · tržby 33 577 € (2025)
- Urbariát pozemkové spoločenstvo Bachureň LipovceLipovce · tržby 33 564 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WE WORK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Spišská Nová Ves ›
Sídlo WE WORK: Spišská Nová Ves
WE WORK sídli na adrese Rybničná 16, 053 31 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. V obci Spišská Nová Ves je 5 449 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 176. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Spišská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
WE WORK: IČO, sídlo a základné údaje
WE WORK, s.r.o. (IČO 47588489) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 18. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Ing. Peter Piroch a Mgr. Paulína Tandarová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 511 € a výsledok hospodárenia −5 821 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ťažba dreva (SK NACE 0220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 12. 2013 |
| Obec | Spišská Nová Ves |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) WE WORK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 511 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›
Sieť prepojení firmy WE WORK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WE WORK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu WE WORK
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 400 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Spišská Nová Vestypický nepokrytý dopyt 935 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra94 zmlúv za 3 roky · 25 874 633 € · naposledy 25. 11. 2025Slovenská republika - Ministerstvo obrany SR88 zmlúv za 3 roky · 8 644 621 € · naposledy 11. 8. 2026Mestské lesy Košice a.s.61 zmlúv za 3 roky · · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 212 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ThemeWorks s.r.o.EXTRAPROFIT, s.r.o.4PLAYGROUND s.r.o.SlovIdea, s.r.o.PATENTUJ s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Spišská Nová Ves
Embraco Slovakia s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves…PASS - SK, s.r.o.eyerim s.r.o.ROŠERO - P, s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Nová Ves ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.