VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SEKE, s. r. o.

Košice - Západ · Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie

160 614 €tržby 2025 ▼ 17 %+2 145 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

160 614 €tržby 2025 ▼ 17 %
+2 145 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -54 €
  2. 14 : tržby 6 276 €, výsledok hospodárenia 934 €
  3. 15 : tržby 185 916 €, výsledok hospodárenia 1 567 €
  4. 16 : tržby 267 278 €, výsledok hospodárenia -8 244 €
  5. 17 : tržby 390 781 €, výsledok hospodárenia 14 891 €
  6. 18 : tržby 465 893 €, výsledok hospodárenia -2 605 €
  7. 19 : tržby 233 688 €, výsledok hospodárenia 2 522 €
  8. 20 : tržby 249 443 €, výsledok hospodárenia 2 946 €
  9. 21 : tržby 520 107 €, výsledok hospodárenia 9 621 €
  10. 22 : tržby 406 090 €, výsledok hospodárenia 11 681 €
  11. 23 : tržby 155 024 €, výsledok hospodárenia -101 390 €
  12. 24 : tržby 192 667 €, výsledok hospodárenia -55 325 €
  13. 25 : tržby 160 614 €, výsledok hospodárenia 2 145 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SEKE, s. r. o. (IČO 47586401) mala v roku 2025 tržby 160 614 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SEKE

V roku 2025 mala SEKE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 3 851 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Spoločníci SEKE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SEKE
Podiely spoločníkov na vkladoch SEKE City Taxi Fleet s.r.o. 50,0 %, TWISTER MOBILLE s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. City Taxi Fleet s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %TWISTER MOBILLE s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • City Taxi Fleet s.r.o.50,0 %
  • TWISTER MOBILLE s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
City Taxi Fleet s.r.o.od 17. 7. 2026 2 500 €50,0 %
TWISTER MOBILLE s.r.o.od 17. 7. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SEKE

Za rok 2025 má SEKE v závierke tržby 160 614 €, o 16,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 145 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 520 107 €.

Tržby 2025161 tis. €▼ −16,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 145 €zisk
Majetok (aktíva) 202576 tis. €
Vlastné imanie 202541 tis. €
Záväzky 202535 tis. €46,4 % majetku
Pridaná hodnota 20255 781 €
Zisková marža 2025+1,3 %medián odvetvia +3,1 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−121 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát SEKE

Súvaha SEKE

Všetky čísla zo závierok SEKE (13 rokov)
Čísla zo závierok SEKE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025160 614 €2 145 €75 824 €40 669 €35 155 €5 781 €+1,3 %
2024192 667 €−55 325 €282 212 €38 523 €243 689 €−24 827 €−28,7 %
2023155 024 €−101 390 €307 373 €93 848 €213 525 €−121 183 €−65,4 %
2022406 090 €11 681 €323 116 €36 169 €286 947 €−61 310 €+2,9 %
2021520 107 €9 621 €378 835 €24 488 €354 347 €2 992 €+1,8 %
2020249 443 €2 946 €285 565 €16 760 €268 805 €57 741 €+1,2 %
2019233 688 €2 522 €255 642 €13 814 €241 828 €16 630 €+1,1 %
2018465 893 €−2 605 €241 427 €11 292 €230 135 €27 254 €−0,6 %
2017390 781 €14 891 €193 892 €13 897 €179 995 €45 411 €+3,8 %
2016267 278 €−8 244 €99 217 €−994 €100 211 €14 355 €−3,1 %
2015185 916 €1 567 €77 560 €7 250 €70 310 €5 316 €+0,8 %
20146 276 €934 €8 494 €5 880 €2 614 €2 401 €+14,9 %
2013—−54 €4 958 €4 946 €12 €−54 €—

Riziko: zaplatí SEKE?

SEKE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom SEKE v objeme 249 366 € z rokov 2021 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok: 249 366 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv249 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202123. 7. 2021

História firmy SEKE

Dátum vzniku SEKE je 14. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: ServiceS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/67377/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 958 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023972841
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok, hodnota zmluvy 42 720 €. Firma vznikla 14. 12. 2013.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 116 190 €Objednávateľ Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok. Zmluva o dielo
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 160 614 €.
  7. Zmena obchodného menaPredtým ServiceS s.r.o., odvtedy SEKE, s. r. o.
  8. Nový spoločník: TWISTER MOBILLE s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SEKE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Kopanie studní
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Čistenie kanalizačných systémov
  • Diagnostika kanalizačných potrubí
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Stavebné cenárstvo
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Úschova zbraní a streliva
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Finančný leasing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Reklamné a marketingové služby
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

SEKE v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

SEKE je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), SEKE má 160 614 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 92 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SEKE 5. z 18.

V odvetví v okrese Košice II92aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 907Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SEKE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Košice II ›

Sídlo SEKE: Košice - Západ

SEKE sídli na adrese Sokolovská 178/10, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 522 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Západ7 284aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 230aktívnych
V tom istom odvetví92okres Košice II
Na tej istej adrese522aktívnych subjektov

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

SEKE: IČO, sídlo a základné údaje

SEKE, s. r. o. (IČO 47586401) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 14. 12. 2013, na trhu je 12 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 160 614 € a výsledok hospodárenia +2 145 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie (SK NACE 0163)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 12. 2013
Skoršie názvyServiceS s.r.o.
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) SEKE, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 160 614 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy SEKE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SEKE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SEKE

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy715zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MTLC, s. r. o.LALC, s. r. o.L2W, s.r.o.DKLC, s. r. o.ESLC, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.63) v okrese Košice II

AM-PRO, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk