BEJO LAND, s.r.o.
Kvetoslavov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
47 417 €tržby 2025 ▲ 26 %+1 931 €zisk 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -520 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby 1 150 €, výsledok hospodárenia 198 €
- 17 : tržby 51 923 €, výsledok hospodárenia 3 726 €
- 18 : tržby 45 892 €, výsledok hospodárenia 1 246 €
- 19 : tržby 38 319 €, výsledok hospodárenia 3 132 €
- 20 : tržby 24 621 €, výsledok hospodárenia -201 €
- 21 : tržby 9 206 €, výsledok hospodárenia -6 905 €
- 22 : tržby 43 225 €, výsledok hospodárenia 4 753 €
- 23 : tržby 46 700 €, výsledok hospodárenia 8 309 €
- 24 : tržby 37 578 €, výsledok hospodárenia 1 277 €
- 25 : tržby 47 417 €, výsledok hospodárenia 1 931 €
BEJO LAND, s.r.o. (IČO 47586192) mala v roku 2025 tržby 47 417 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BEJO LAND
BEJO LAND má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 811 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 811 € | — |
| 2024 | — | 811 € | — |
| 2023 | — | 134 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ BEJO LAND
Podľa Registra právnických osôb koná za BEJO LAND 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník BEJO LAND
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BEJO LAND
Za rok 2025 má BEJO LAND v závierke tržby 47 417 €, o 26,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 931 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 51 923 €.
Výkaz ziskov a strát BEJO LAND
Najvyššie tržby: rok 2017, 51 923 €. Najnižšie: rok 2014, 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 47 417 € |
| 2024 | 37 578 € |
| 2023 | 46 700 € |
| 2022 | 43 225 € |
| 2021 | 9 206 € |
| 2020 | 24 621 € |
| 2019 | 38 319 € |
| 2018 | 45 892 € |
| 2017 | 51 923 € |
| 2016 | 1 150 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 4 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 16 466 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 931 € |
| 2024 | 1 277 € |
| 2023 | 8 309 € |
| 2022 | 4 753 € |
| 2021 | −6 905 € |
| 2020 | −201 € |
| 2019 | 3 132 € |
| 2018 | 1 246 € |
| 2017 | 3 726 € |
| 2016 | 198 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −520 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BEJO LAND
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,1 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BEJO LAND | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,1 % | +8,4 % |
| 2024 | +3,4 % | +4,9 % |
| 2023 | +17,8 % | +3,1 % |
| 2022 | +11,0 % | +2,7 % |
| 2021 | −75,0 % | +3,0 % |
| 2020 | −0,8 % | +2,5 % |
| 2019 | +8,2 % | +2,2 % |
| 2018 | +2,7 % | +2,5 % |
| 2017 | +7,2 % | +4,0 % |
| 2016 | +17,2 % | +4,3 % |
| 2015 | — | +4,0 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 8 rokov, najviac v roku 2022 (+369,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +26,2 % |
| 2024 | −19,5 % |
| 2023 | +8,0 % |
| 2022 | +369,5 % |
| 2021 | −62,6 % |
| 2020 | −35,7 % |
| 2019 | −16,5 % |
| 2018 | −11,6 % |
| 2017 | +4 415,0 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BEJO LAND
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 39 917 €, vlastné imanie 21 171 € a záväzky 18 746 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 39 917 € | 21 171 € | 18 746 € |
| 2024 | 37 375 € | 19 240 € | 18 135 € |
| 2023 | 34 263 € | 18 258 € | 16 005 € |
| 2022 | 25 464 € | 9 949 € | 15 515 € |
| 2021 | 20 865 € | 5 196 € | 15 669 € |
| 2020 | 12 271 € | 12 101 € | 170 € |
| 2019 | 14 047 € | 12 303 € | 1 744 € |
| 2018 | 12 417 € | 9 170 € | 3 247 € |
| 2017 | 8 773 € | 7 924 € | 849 € |
| 2016 | 4 897 € | 4 198 € | 699 € |
| 2015 | 4 742 € | 4 000 € | 742 € |
| 2014 | 4 742 € | 4 480 € | 262 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BEJO LAND (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 417 € | 1 931 € | 39 917 € | 21 171 € | 18 746 € | 5 128 € | +4,1 % |
| 2024 | 37 578 € | 1 277 € | 37 375 € | 19 240 € | 18 135 € | 3 635 € | +3,4 % |
| 2023 | 46 700 € | 8 309 € | 34 263 € | 18 258 € | 16 005 € | 9 763 € | +17,8 % |
| 2022 | 43 225 € | 4 753 € | 25 464 € | 9 949 € | 15 515 € | 9 385 € | +11,0 % |
| 2021 | 9 206 € | −6 905 € | 20 865 € | 5 196 € | 15 669 € | −2 797 € | −75,0 % |
| 2020 | 24 621 € | −201 € | 12 271 € | 12 101 € | 170 € | 2 974 € | −0,8 % |
| 2019 | 38 319 € | 3 132 € | 14 047 € | 12 303 € | 1 744 € | 7 890 € | +8,2 % |
| 2018 | 45 892 € | 1 246 € | 12 417 € | 9 170 € | 3 247 € | 1 549 € | +2,7 % |
| 2017 | 51 923 € | 3 726 € | 8 773 € | 7 924 € | 849 € | 4 206 € | +7,2 % |
| 2016 | 1 150 € | 198 € | 4 897 € | 4 198 € | 699 € | 678 € | +17,2 % |
| 2015 | — | −480 € | 4 742 € | 4 000 € | 742 € | — | — |
| 2014 | 100 € | −520 € | 4 742 € | 4 480 € | 262 € | −460 € | −520,0 % |
Riziko: zaplatí BEJO LAND?
BEJO LAND a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom BEJO LAND z roku 2022.
História firmy BEJO LAND
Dátum vzniku BEJO LAND je 24. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33910/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 100 € · majetok 4 742 €
- Nový štatutár: Ing. Beáta LadányiKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024046772
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Kvetoslavov. Firma vznikla 24. 1. 2014.
- Nový spoločník: Ing. Beáta LadányiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 47 417 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BEJO LAND
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie jaslí
- Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Výroba potravín
- Výroba nápojov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
BEJO LAND v odvetví administratívne a kancelárske služby
BEJO LAND je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), BEJO LAND má 47 417 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 746 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEJO LAND 288. z 689.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 581 €; 10 % firiem má viac než 393 592 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 581 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 592 € |
| BEJO LAND | 47 417 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BEJO LAND
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BEJO LAND s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BEJO LAND | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 47 417 € | 42 000 € |
| 2024 | 37 578 € | 39 506 € |
| 2023 | 46 700 € | 40 733 € |
| 2022 | 43 225 € | 39 919 € |
| 2021 | 9 206 € | 35 884 € |
| 2020 | 24 621 € | 34 322 € |
| 2019 | 38 319 € | 37 024 € |
| 2018 | 45 892 € | 36 751 € |
| 2017 | 51 923 € | 34 295 € |
| 2016 | 1 150 € | 31 941 € |
| 2015 | — | 31 307 € |
| 2014 | 100 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BEJO LAND | 47 417 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 36 780 € |
| medián kraja | 39 700 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEJO LAND, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo BEJO LAND: Kvetoslavov
BEJO LAND sídli na adrese Lúčna ulica 860/4, 930 41 Kvetoslavov, okres Dunajská Streda. V obci Kvetoslavov je 389 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Kvetoslavov: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
BEJO LAND: IČO, sídlo a základné údaje
BEJO LAND, s.r.o. (IČO 47586192) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kvetoslavov, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 24. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Beáta Ladányi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 417 € a výsledok hospodárenia +1 931 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 1. 2014 |
| Obec | Kvetoslavov |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) BEJO LAND, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 417 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy BEJO LAND
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BEJO LAND
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BEJO LAND
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Kvetoslavovtypický nepokrytý dopyt 341 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 192 zmlúv za 3 roky · 4 705 249 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Kvetoslavov
LARA Invest, s. r. o.VitaPlanet, s.r.o.AGRITEC, spol. s r.o.POLYNOVA, spol. s r.o.FLÓRA CENTRUM s.r.o.Všetky firmy v obci Kvetoslavov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Dunajská Streda
Dobre Dobre, s.r.o.Garo & Co., s.r.o.Plastmetalsk, s. r. o.Dunaj Projekty, s.r.o.SF PROJEKT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.