VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Dušan Čambal-PRESTIGE s.r.o.

Hozelec · Výstavba obytných a neobytných budov

801 714 €tržby 2025 ▼ 27 %+2 081 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

801 714 €tržby 2025 ▼ 27 %
+2 081 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -460 €
  2. 14 : tržby 293 106 €, výsledok hospodárenia 896 €
  3. 15 : tržby 299 837 €, výsledok hospodárenia 344 €
  4. 16 : tržby 616 321 €, výsledok hospodárenia 8 079 €
  5. 17 : tržby 1 121 959 €, výsledok hospodárenia 83 591 €
  6. 18 : tržby 1 048 967 €, výsledok hospodárenia 56 476 €
  7. 19 : tržby 1 044 010 €, výsledok hospodárenia 14 699 €
  8. 20 : tržby 657 299 €, výsledok hospodárenia 31 180 €
  9. 21 : tržby 1 228 998 €, výsledok hospodárenia 19 814 €
  10. 22 : tržby 1 473 968 €, výsledok hospodárenia 4 220 €
  11. 23 : tržby 1 492 279 €, výsledok hospodárenia 2 017 €
  12. 24 : tržby 1 091 782 €, výsledok hospodárenia 19 367 €
  13. 25 : tržby 801 714 €, výsledok hospodárenia 2 081 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Dušan Čambal-PRESTIGE s.r.o. (IČO 47583819) mala v roku 2025 tržby 801 714 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Dušan Čambal-PRESTIGE

Dušan Čambal-PRESTIGE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 668 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Dušan Čambal-PRESTIGE

Podľa Registra právnických osôb koná za Dušan Čambal-PRESTIGE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník Dušan Čambal-PRESTIGE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Dušan Čambal-PRESTIGE
Podiely spoločníkov na vkladoch Dušan Čambal-PRESTIGE Dušan Čambal 100,0 %. Spolu 5 000 €. Dušan Čambal: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Dušan Čambal100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dušan Čambalod 12. 12. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Dušan Čambal-PRESTIGE

Za rok 2025 má Dušan Čambal-PRESTIGE v závierke tržby 801 714 €, o 26,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 081 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 492 279 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 13 033 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025802 tis. €▼ −26,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 081 €zisk
Majetok (aktíva) 2025876 tis. €
Vlastné imanie 2025464 tis. €
Záväzky 2025413 tis. €47,1 % majetku
Pridaná hodnota 202581 tis. €
Zisková marža 2025+0,3 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 13 rokov242 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov13 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Dušan Čambal-PRESTIGE

Súvaha Dušan Čambal-PRESTIGE

Všetky čísla zo závierok Dušan Čambal-PRESTIGE (13 rokov)
Čísla zo závierok Dušan Čambal-PRESTIGE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025801 714 €2 081 €876 140 €463 590 €412 550 €80 953 €+0,3 %
20241 091 782 €19 367 €952 081 €461 207 €490 874 €92 215 €+1,8 %
20231 492 279 €2 017 €1 076 977 €435 469 €641 508 €203 872 €+0,1 %
20221 473 968 €4 220 €1 251 406 €223 838 €1 027 568 €116 080 €+0,3 %
20211 228 998 €19 814 €1 221 944 €219 619 €1 002 325 €206 489 €+1,6 %
2020657 299 €31 180 €1 057 604 €199 805 €857 799 €40 713 €+4,7 %
20191 044 010 €14 699 €872 293 €168 624 €703 669 €141 673 €+1,4 %
20181 048 967 €56 476 €440 128 €153 925 €286 203 €197 169 €+5,4 %
20171 121 959 €83 591 €316 050 €97 449 €218 601 €187 821 €+7,5 %
2016616 321 €8 079 €115 622 €13 858 €101 764 €35 207 €+1,3 %
2015299 837 €344 €57 631 €5 780 €51 851 €23 429 €+0,1 %
2014293 106 €896 €61 510 €5 436 €56 074 €10 155 €+0,3 %
2013—−460 €4 640 €4 540 €100 €−460 €—

Riziko: zaplatí Dušan Čambal-PRESTIGE?

Dušan Čambal-PRESTIGE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Dušan Čambal-PRESTIGE z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202126. 6. 2021

História firmy Dušan Čambal-PRESTIGE

Dátum vzniku Dušan Čambal-PRESTIGE je 12. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29647/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 640 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023986833
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 12. 12. 2013.
  5. Nový spoločník: Dušan ČambalSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 801 714 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Dušan Čambal-PRESTIGE

  • Prípravné práce k realizácii stavby.
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky.
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.
  • Sťahovacie služby.
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.
  • Kuriérske služby.
  • Skladovanie.
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.
  • Prevádzkovanie výdajne stravy.
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach.
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností.
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
  • Prenájom hnuteľných vecí.
  • Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb.
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení.
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí.
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Dušan Čambal-PRESTIGE v odvetví výstavba budov

Dušan Čambal-PRESTIGE je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 669 € (9 878 závierok), Dušan Čambal-PRESTIGE má 801 714 €, čo je 13-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 488 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dušan Čambal-PRESTIGE 25. z 231.

V odvetví v okrese Poprad488aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 878Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dušan Čambal-PRESTIGE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Poprad ›

Sídlo Dušan Čambal-PRESTIGE: Hozelec

Dušan Čambal-PRESTIGE sídli na adrese Popradská 158, 059 11 Hozelec, okres Poprad. V obci Hozelec je 127 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Hozelec127aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví488okres Poprad
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Hozelec: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Dušan Čambal-PRESTIGE: IČO, sídlo a základné údaje

Dušan Čambal-PRESTIGE s.r.o. (IČO 47583819) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hozelec, okres Poprad. Dátum vzniku je 12. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Dušan Čambal. Za rok 2025 sú v závierke tržby 801 714 € a výsledok hospodárenia +2 081 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 12. 2013
ObecHozelec
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov13 033 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Dušan Čambal-PRESTIGE s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 801 714 €, typická firma odvetvia 61 669 €, čo je 13-násobok mediánu (medián z 9 878 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy Dušan Čambal-PRESTIGE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Dušan Čambal-PRESTIGE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Dušan Čambal-PRESTIGE

  • Tendre118súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
  • Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Hozelec

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MONTAGE - TEAM s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Hozelec

TATRA TEXTIL, s.r.o.Autoservis Cehula, s.r.o.BUDZ-TRANS s.r.o.Pneu-autoBest Poprad s. r. o.FarmVille, s.r.o.Všetky firmy v obci Hozelec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Poprad

NOVÉ NÁBREŽIE s. r. o.Realizácie stavieb, a. s.IMS EAST, s. r. o.Snowstav s.r.o.DDMD development s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk