VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

All4Fit, s. r. o.

Dolný Kubín · Prieskum trhu a verejnej mienky

4 329 €tržby 2018 ▼ 32 %+2 729 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 329 €tržby 2018 ▼ 32 %
+2 729 €zisk 2018
  1. 14 : tržby 1 383 €, výsledok hospodárenia -313 €
  2. 16 : tržby 1 536 €, výsledok hospodárenia -518 €
  3. 17 : tržby 6 374 €, výsledok hospodárenia 2 202 €
  4. 18 : tržby 4 329 €, výsledok hospodárenia 2 729 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

All4Fit, s. r. o. (IČO 47579196), sídlo Dolný Kubín, je v registri zapísaná od 10. 1. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ All4Fit

Podľa Registra právnických osôb koná za All4Fit 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník All4Fit

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok All4Fit

Za rok 2018 má All4Fit v závierke tržby 4 329 €, o 32,1 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +2 729 €. Závierky máme za 4 roky (2014 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 6 374 €.

Tržby 20184 329 €▼ −32,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20182 729 €zisk
Majetok (aktíva) 20184 894 €
Vlastné imanie 20184 414 €
Záväzky 2018480 €9,8 % majetku
Pridaná hodnota 20183 784 €
Zisková marža 2018+63,0 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 4 roky4 100 €2014 až 2018

Výkaz ziskov a strát All4Fit

Súvaha All4Fit

Všetky čísla zo závierok All4Fit (4 roky)
Čísla zo závierok All4Fit po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20184 329 €2 729 €4 894 €4 414 €480 €3 784 €+63,0 %
20176 374 €2 202 €1 684 €1 684 €0 €2 772 €+34,5 %
20161 536 €−518 €2 578 €−518 €3 096 €−437 €−33,7 %
20141 383 €−313 €4 687 €4 687 €0 €−229 €−22,6 %

Riziko: zaplatí All4Fit?

Peniaze od štátu: All4Fit

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy All4Fit

Dátum vzniku All4Fit je 10. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: V 7 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64671/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 1 383 € · majetok 4 687 €
  3. Nový štatutár: Tomasz Piotr SzewczykKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým V 7 s.r.o., odvtedy All4Fit, s. r. o.
  5. Nový spoločník: Tomasz Piotr SzewczykSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti All4Fit

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť ekonomických, podnikateľských a organizačných poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

All4Fit v odvetví reklama a prieskum trhu

All4Fit je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť prieskum trhu a verejnej mienky. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 40 000 € (5 584 závierok), All4Fit má 4 329 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 108 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je All4Fit 24. z 29.

V odvetví v okrese Dolný Kubín108aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 584Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb All4Fit, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dolný Kubín ›

Sídlo All4Fit: Dolný Kubín

All4Fit sídli na adrese Hviezdoslavovo námestie 1661, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 443. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolný Kubín3 303aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 443aktívnych
V tom istom odvetví108okres Dolný Kubín
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

All4Fit: IČO, sídlo a základné údaje

All4Fit, s. r. o. (IČO 47579196) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 10. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Tomasz Piotr Szewczyk. Za rok 2018 sú v závierke tržby 4 329 € a výsledok hospodárenia +2 729 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 1. 2014
Skoršie názvyV 7 s.r.o.
ObecDolný Kubín
OkresOkres Dolný Kubín
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) All4Fit, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 4 329 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 5 584 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›

Sieť prepojení firmy All4Fit

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu All4Fit

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu All4Fit

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Dolný Kubíntypický nepokrytý dopyt 902 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dolný Kubín

Miba Sinter Slovakia s.r.o.MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín…Klauke Slovakia s.r.o.Nobel Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Kubín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.20) v okrese Dolný Kubín

North house s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk