FINIX s.r.o.
Komárno · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
100 €tržby 2018 ▲ 0 %−1 763 €strata 2018zaniknutá 10. 8. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 8. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -605 €
- 14 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -4 590 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 141 €
- 16 : tržby 295 €, výsledok hospodárenia -3 185 €
- 17 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -4 536 €
- 18 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -1 763 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 68 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 48 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 305 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -32 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 076 €
FINIX s.r.o. (IČO 47568763), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 7. 12. 2013 do 10. 8. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci FINIX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok FINIX
Za rok 2018 má FINIX v závierke tržby 100 €, o 0,0 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −1 763 €. Závierky máme za 11 rokov (2013 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2014: 300 €.
Výkaz ziskov a strát FINIX
Najvyššie tržby: rok 2014, 300 €. Najnižšie: rok 2013, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 100 € |
| 2017 | 100 € |
| 2016 | 295 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 300 € |
| 2013 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 9 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −25 117 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −1 076 € |
| 2022 | −32 € |
| 2021 | −4 305 € |
| 2020 | 48 € |
| 2019 | 68 € |
| 2018 | −1 763 € |
| 2017 | −4 536 € |
| 2016 | −3 185 € |
| 2015 | −5 141 € |
| 2014 | −4 590 € |
| 2013 | −605 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FINIX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 30 892 €, vlastné imanie −20 117 € a záväzky 51 009 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 30 892 € | −20 117 € | 51 009 € |
| 2022 | 40 827 € | −19 040 € | 59 867 € |
| 2021 | 60 964 € | −19 008 € | 79 972 € |
| 2020 | 70 616 € | −14 704 € | 85 320 € |
| 2019 | 108 241 € | −14 752 € | 122 993 € |
| 2018 | 103 680 € | −14 820 € | 118 500 € |
| 2017 | 103 397 € | −13 057 € | 116 454 € |
| 2016 | 103 750 € | −8 521 € | 112 271 € |
| 2015 | 102 015 € | −5 336 € | 107 351 € |
| 2014 | 66 384 € | −195 € | 66 579 € |
| 2013 | 4 395 € | 4 395 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FINIX (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −1 076 € | 30 892 € | −20 117 € | 51 009 € | −336 € | — |
| 2022 | — | −32 € | 40 827 € | −19 040 € | 59 867 € | — | — |
| 2021 | — | −4 305 € | 60 964 € | −19 008 € | 79 972 € | — | — |
| 2020 | — | 48 € | 70 616 € | −14 704 € | 85 320 € | — | — |
| 2019 | — | 68 € | 108 241 € | −14 752 € | 122 993 € | −396 € | — |
| 2018 | 100 € | −1 763 € | 103 680 € | −14 820 € | 118 500 € | −763 € | −1 763,0 % |
| 2017 | 100 € | −4 536 € | 103 397 € | −13 057 € | 116 454 € | −1 980 € | −4 536,0 % |
| 2016 | 295 € | −3 185 € | 103 750 € | −8 521 € | 112 271 € | −1 085 € | −1 079,7 % |
| 2015 | — | −5 141 € | 102 015 € | −5 336 € | 107 351 € | −1 140 € | — |
| 2014 | 300 € | −4 590 € | 66 384 € | −195 € | 66 579 € | −1 708 € | −1 530,0 % |
| 2013 | 0 € | −605 € | 4 395 € | 4 395 € | 0 € | −600 € | — |
Riziko: zaplatí FINIX?
Peniaze od štátu: FINIX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FINIX
Dátum vzniku FINIX je 7. 12. 2013. Skoršie obchodné meno: FINIX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36180/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 0 € · majetok 4 395 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 11.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaHviezdna 11/20|94505|Komárno → Hviezdna 11/20|945 05|Komárno
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
FINIX v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
FINIX je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 41 078 € (11 030 závierok), FINIX má 100 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 477 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FINIX 210. z 211.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 998 €, polovica do 41 078 €, tri štvrtiny do 148 012 €; 10 % firiem má viac než 525 923 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 998 € |
| medián | 41 078 € |
| horný kvartil | 148 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 525 923 € |
| FINIX | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FINIX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FINIX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FINIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2022 | — | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
| 2020 | — | 38 849 € |
| 2019 | — | 41 631 € |
| 2018 | 100 € | 41 078 € |
| 2017 | 100 € | 40 922 € |
| 2016 | 295 € | 41 408 € |
| 2015 | — | 40 006 € |
| 2014 | 300 € | — |
| 2013 | 0 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| FINIX | 100 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 48 664 € |
| medián kraja | 38 113 € |
| medián Slovenska | 41 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- REAL CS realitná kancelária, s.r.o.Topoľčany · tržby 222 € (2024)
- ALMIRA REALITY s.r.o.Streda nad Bodrogom · tržby 221 € (2024)
- IL Legal v. o. s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 220 € (2025)
- PRESTIGE Estates, s. r. o.Bojnice · tržby 216 € (2025)
- ECORENTAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 214 € (2025)
- expo BYTY, s.r.o.Trenčín · tržby 210 € (2025)
- MADEX INVESTMENT s.r.o.Nižná · tržby 210 € (2025)
- V-Reality, s.r.o.Žilina · tržby 209 € (2025)
- " K O L L Á R O V A 60 "Martin · tržby 206 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FINIX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FINIX: Komárno
FINIX sídli na adrese Hviezdna 11/20, 945 05 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 57 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
FINIX: IČO, sídlo a základné údaje
FINIX s.r.o. (IČO 47568763) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 7. 12. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 8. 2026, po 12 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 100 € a výsledok hospodárenia −1 763 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Vznik | 7. 12. 2013 |
| Zánik | 10. 8. 2026 |
| Skoršie názvy | FINIX s.r.o. |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy FINIX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FINIX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FINIX
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy440zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Komárno
RIMO, s.r.o.ERBA, s.r.o.ARKA, a.s.UPTASK, s. r. o.Choco Trade s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.