GT s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Ostatné osobné služby i. n.
12 193 €tržby 2025 ▲ 25 %−58 €strata 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -508 €
- 14 : tržby 6 427 €, výsledok hospodárenia 4 771 €
- 15 : tržby 8 663 €, výsledok hospodárenia 975 €
- 16 : tržby 14 354 €, výsledok hospodárenia 3 891 €
- 18 : tržby 17 520 €, výsledok hospodárenia 2 534 €
- 19 : tržby 6 164 €, výsledok hospodárenia -1 526 €
- 20 : tržby 8 948 €, výsledok hospodárenia -2 875 €
- 21 : tržby 5 363 €, výsledok hospodárenia -484 €
- 22 : tržby 12 068 €, výsledok hospodárenia -280 €
- 23 : tržby 10 679 €, výsledok hospodárenia 780 €
- 24 : tržby 9 732 €, výsledok hospodárenia 507 €
- 25 : tržby 12 193 €, výsledok hospodárenia -58 €
GT s. r. o. (IČO 47568518) mala v roku 2025 tržby 12 193 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GT
V roku 2025 mala GT priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 4 311 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 311 € | — |
| 2024 | — | 4 109 € | — |
| 2023 | — | 3 912 € | — |
| 2022 | — | 5 182 € | — |
| 2021 | — | 2 603 € | — |
| 2020 | — | 1 084 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ GT
Podľa Registra právnických osôb koná za GT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník GT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok GT
Za rok 2025 má GT v závierke tržby 12 193 €, o 25,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −58 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 17 520 €.
Výkaz ziskov a strát GT
Najvyššie tržby: rok 2018, 17 520 €. Najnižšie: rok 2021, 5 363 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 193 € |
| 2024 | 9 732 € |
| 2023 | 10 679 € |
| 2022 | 12 068 € |
| 2021 | 5 363 € |
| 2020 | 8 948 € |
| 2019 | 6 164 € |
| 2018 | 17 520 € |
| 2016 | 14 354 € |
| 2015 | 8 663 € |
| 2014 | 6 427 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 727 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −58 € |
| 2024 | 507 € |
| 2023 | 780 € |
| 2022 | −280 € |
| 2021 | −484 € |
| 2020 | −2 875 € |
| 2019 | −1 526 € |
| 2018 | 2 534 € |
| 2016 | 3 891 € |
| 2015 | 975 € |
| 2014 | 4 771 € |
| 2013 | −508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,5 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,5 % | +4,5 % |
| 2024 | +5,2 % | +3,1 % |
| 2023 | +7,3 % | +1,2 % |
| 2022 | −2,3 % | +0,7 % |
| 2021 | −9,0 % | −0,3 % |
| 2020 | −32,1 % | −0,4 % |
| 2019 | −24,8 % | +0,2 % |
| 2018 | +14,5 % | +0,4 % |
| 2016 | +27,1 % | +1,7 % |
| 2015 | +11,3 % | +1,4 % |
| 2014 | +74,2 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2022 (+125,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +25,3 % |
| 2024 | −8,9 % |
| 2023 | −11,5 % |
| 2022 | +125,0 % |
| 2021 | −40,1 % |
| 2020 | +45,2 % |
| 2019 | −64,8 % |
| 2018 | +22,1 % |
| 2016 | +65,7 % |
| 2015 | +34,8 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 669 €, vlastné imanie 13 046 € a záväzky 1 623 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 669 € | 13 046 € | 1 623 € |
| 2024 | 14 567 € | 13 104 € | 1 463 € |
| 2023 | 14 451 € | 12 597 € | 1 854 € |
| 2022 | 18 577 € | 14 820 € | 3 757 € |
| 2021 | 15 972 € | 15 099 € | 873 € |
| 2020 | 16 178 € | 15 584 € | 594 € |
| 2019 | 18 793 € | 18 459 € | 334 € |
| 2018 | 20 862 € | 19 985 € | 877 € |
| 2016 | 30 422 € | 14 129 € | 16 293 € |
| 2015 | 7 958 € | 10 238 € | −2 280 € |
| 2014 | 10 573 € | 9 263 € | 1 310 € |
| 2013 | 4 492 € | 4 492 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GT (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 193 € | −58 € | 14 669 € | 13 046 € | 1 623 € | 5 872 € | −0,5 % |
| 2024 | 9 732 € | 507 € | 14 567 € | 13 104 € | 1 463 € | 5 389 € | +5,2 % |
| 2023 | 10 679 € | 780 € | 14 451 € | 12 597 € | 1 854 € | 5 013 € | +7,3 % |
| 2022 | 12 068 € | −280 € | 18 577 € | 14 820 € | 3 757 € | 5 483 € | −2,3 % |
| 2021 | 5 363 € | −484 € | 15 972 € | 15 099 € | 873 € | 2 854 € | −9,0 % |
| 2020 | 8 948 € | −2 875 € | 16 178 € | 15 584 € | 594 € | −425 € | −32,1 % |
| 2019 | 6 164 € | −1 526 € | 18 793 € | 18 459 € | 334 € | 206 € | −24,8 % |
| 2018 | 17 520 € | 2 534 € | 20 862 € | 19 985 € | 877 € | 5 275 € | +14,5 % |
| 2016 | 14 354 € | 3 891 € | 30 422 € | 14 129 € | 16 293 € | 5 703 € | +27,1 % |
| 2015 | 8 663 € | 975 € | 7 958 € | 10 238 € | −2 280 € | 1 739 € | +11,3 % |
| 2014 | 6 427 € | 4 771 € | 10 573 € | 9 263 € | 1 310 € | 6 095 € | +74,2 % |
| 2013 | — | −508 € | 4 492 € | 4 492 € | — | −508 € | — |
Riziko: zaplatí GT?
Peniaze od štátu: GT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GT
Dátum vzniku GT je 5. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/95058/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 492 €
- Nový spoločník: Gabriel TichýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 12 193 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GT
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
GT v odvetví ostatné osobné služby
GT je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 124 závierok), GT má 12 193 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 969 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GT 181. z 238.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 813 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 212 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 813 € |
| GT | 12 193 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 193 € | 29 714 € |
| 2024 | 9 732 € | 28 380 € |
| 2023 | 10 679 € | 26 345 € |
| 2022 | 12 068 € | 23 998 € |
| 2021 | 5 363 € | 19 904 € |
| 2020 | 8 948 € | 20 772 € |
| 2019 | 6 164 € | 24 335 € |
| 2018 | 17 520 € | 25 409 € |
| 2016 | 14 354 € | 26 602 € |
| 2015 | 8 663 € | 25 887 € |
| 2014 | 6 427 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GT | 12 193 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 34 415 € |
| medián kraja | 30 840 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ver Franc s.r.o.Poprad · tržby 29 480 € (2025)
- HROMADKA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 29 471 € (2025)
- Kaderníctvo Lucia SB s. r. o.Sabinov · tržby 29 458 € (2024)
- Harmónia v sedle, s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 29 458 € (2025)
- RM MONT s. r. o.Tekolďany · tržby 29 413 € (2025)
- Natural Harmony s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 390 € (2025)
- DiGa Trade s. r. o.Prešov · tržby 29 369 € (2024)
- SOLARIUM PLATINIUM ZA, s. r. o.Martin · tržby 29 363 € (2025)
- ROSMARING s.r.o.Marcelová · tržby 29 285 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GT: Bratislava - Petržalka
GT sídli na adrese Tupolevova 19, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
GT: IČO, sídlo a základné údaje
GT s. r. o. (IČO 47568518) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 5. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Gabriel Tichý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 193 € a výsledok hospodárenia −58 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 12. 2013 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) GT s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 193 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 124 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy GT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GT
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen281 zmlúv za 3 roky · 5 615 080 € · naposledy 2. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.194 zmlúv za 3 roky · 66 745 € · naposledy 15. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra34 zmlúv za 3 roky · 512 855 € · naposledy 14. 11. 2025 Všetkých 246 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Bratislava V
Soaphoria.sk s. r. o.DOMKO s.r.o.MMI International s. r. o.Galium s. r. o.Retail Expert s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.