VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zdravý spánok s. r. o.

Nová Lesná · Ostatné vzdelávanie i. n.

10 430 €tržby 2025 ▲ 49 %+1 488 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 430 €tržby 2025 ▲ 49 %
+1 488 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -322 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 114 €
  3. 15 : tržby 46 453 €, výsledok hospodárenia -18 384 €
  4. 16 : tržby 14 021 €, výsledok hospodárenia -21 580 €
  5. 17 : tržby 27 341 €, výsledok hospodárenia -20 559 €
  6. 18 : tržby 27 917 €, výsledok hospodárenia -25 371 €
  7. 19 : tržby 23 834 €, výsledok hospodárenia -15 342 €
  8. 20 : tržby 10 308 €, výsledok hospodárenia -824 €
  9. 21 : tržby 14 338 €, výsledok hospodárenia 9 277 €
  10. 22 : tržby 10 715 €, výsledok hospodárenia 2 186 €
  11. 23 : tržby 922 €, výsledok hospodárenia -3 049 €
  12. 24 : tržby 7 019 €, výsledok hospodárenia -1 080 €
  13. 25 : tržby 10 430 €, výsledok hospodárenia 1 488 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Zdravý spánok s. r. o. (IČO 47567481) mala v roku 2025 tržby 10 430 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Zdravý spánok

V roku 2025 mala Zdravý spánok priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 276 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ Zdravý spánok

Podľa Registra právnických osôb koná za Zdravý spánok 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Zdravý spánok

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Zdravý spánok

Za rok 2025 má Zdravý spánok v závierke tržby 10 430 €, o 48,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 488 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 46 453 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202510 tis. €▲ +48,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 488 €zisk
Majetok (aktíva) 202532 tis. €
Vlastné imanie 2025−42 tis. €
Záväzky 202574 tis. €231,2 % majetku
Pridaná hodnota 20252 853 €
Zisková marža 2025+14,3 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−98 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Zdravý spánok

Súvaha Zdravý spánok

Všetky čísla zo závierok Zdravý spánok (13 rokov)
Čísla zo závierok Zdravý spánok po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202510 430 €1 488 €32 084 €−42 107 €74 191 €2 853 €+14,3 %
20247 019 €−1 080 €9 981 €−43 595 €53 576 €−84 €−15,4 %
2023922 €−3 049 €16 478 €−92 515 €108 993 €−1 941 €−330,7 %
202210 715 €2 186 €18 338 €−89 467 €107 805 €1 102 €+20,4 %
202114 338 €9 277 €16 773 €−91 655 €108 428 €1 262 €+64,7 %
202010 308 €−824 €3 454 €−100 967 €104 421 €1 138 €−8,0 %
201923 834 €−15 342 €2 434 €−100 348 €102 782 €−11 319 €−64,4 %
201827 917 €−25 371 €11 492 €−84 780 €96 272 €−16 922 €−90,9 %
201727 341 €−20 559 €10 739 €−59 846 €70 585 €−6 711 €−75,2 %
201614 021 €−21 580 €17 821 €−39 402 €57 223 €−5 389 €−153,9 %
201546 453 €−18 384 €36 651 €−17 821 €54 472 €5 155 €−39,6 %
2014—−4 114 €3 490 €563 €2 927 €——
2013—−322 €4 678 €4 678 €—−322 €—

Riziko: zaplatí Zdravý spánok?

Peniaze od štátu: Zdravý spánok

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Zdravý spánok

Dátum vzniku Zdravý spánok je 6. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: VALKIRIE s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31240/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 678 €
  3. Nový štatutár: Zuzana FassbenderKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým VALKIRIE s. r. o., odvtedy Zdravý spánok s. r. o.
  5. Nový spoločník: Zuzana FassbenderSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 10 430 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zdravý spánok

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • Vedenie účtovníctva
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Zdravý spánok v odvetví vzdelávanie

Zdravý spánok je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), Zdravý spánok má 10 430 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 327 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zdravý spánok 96. z 130.

V odvetví v okrese Poprad327aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zdravý spánok, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Poprad ›

Sídlo Zdravý spánok: Nová Lesná

Zdravý spánok sídli na adrese M. R. Štefánika 156, 059 86 Nová Lesná, okres Poprad. V obci Nová Lesná je 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232.

Subjektov v obci Nová Lesná308aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 232aktívnych
V tom istom odvetví327okres Poprad

Nová Lesná: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Zdravý spánok: IČO, sídlo a základné údaje

Zdravý spánok s. r. o. (IČO 47567481) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Lesná, okres Poprad. Dátum vzniku je 6. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Zuzana Fassbender. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 430 € a výsledok hospodárenia +1 488 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 12. 2013
Skoršie názvyVALKIRIE s. r. o.
ObecNová Lesná
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Zdravý spánok s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 430 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy Zdravý spánok

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Zdravý spánok

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zdravý spánok

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Nová Lesnátypický nepokrytý dopyt 85 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Lesná

DENOL, s.r.o.DAVORIN, s. r. o.BALÍK, s.r.o.Unipark s.r.o.LJJ s. r. o.Všetky firmy v obci Nová Lesná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Poprad

IP KONCERN s.r.o.Esteam dent s. r. o.Vzdelávacie a regeneračné centrum, s.r.o.Tatranská akadémia, n.o.FELIX.SOLAR s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk