Ergon plus, s.r.o.
Podhradie · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
104 308 €tržby 2019 ▼ 58 %−38 €strata 2019aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -280 €
- 14 : tržby 42 776 €, výsledok hospodárenia 3 789 €
- 15 : tržby 49 361 €, výsledok hospodárenia 1 988 €
- 16 : tržby 49 528 €, výsledok hospodárenia 3 127 €
- 17 : tržby 199 880 €, výsledok hospodárenia 4 468 €
- 18 : tržby 246 236 €, výsledok hospodárenia 4 046 €
- 19 : tržby 104 308 €, výsledok hospodárenia -38 €
Ergon plus, s.r.o. (IČO 47563265), sídlo Podhradie, je v registri zapísaná od 6. 12. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Ergon plus
osobné náklady v roku 2019 boli 15 143 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 15 143 € | — |
| 2018 | — | 35 000 € | — |
| 2017 | — | 15 181 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Konateľ Ergon plus
Podľa Registra právnických osôb koná za Ergon plus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Ergon plus
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mária Púčeková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mária Púčekováod 6. 12. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ergon plus
Za rok 2019 má Ergon plus v závierke tržby 104 308 €, o 57,6 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −38 €. Závierky máme za 7 rokov (2013 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2018: 246 236 €.
Výkaz ziskov a strát Ergon plus
Najvyššie tržby: rok 2018, 246 236 €. Najnižšie: rok 2014, 42 776 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 104 308 € |
| 2018 | 246 236 € |
| 2017 | 199 880 € |
| 2016 | 49 528 € |
| 2015 | 49 361 € |
| 2014 | 42 776 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 17 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | −38 € |
| 2018 | 4 046 € |
| 2017 | 4 468 € |
| 2016 | 3 127 € |
| 2015 | 1 988 € |
| 2014 | 3 789 € |
| 2013 | −280 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ergon plus
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ergon plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 0,0 % | +2,2 % |
| 2018 | +1,6 % | +2,5 % |
| 2017 | +2,2 % | +4,0 % |
| 2016 | +6,3 % | +4,3 % |
| 2015 | +4,0 % | +4,0 % |
| 2014 | +8,9 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2017 (+303,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | −57,6 % |
| 2018 | +23,2 % |
| 2017 | +303,6 % |
| 2016 | +0,3 % |
| 2015 | +15,4 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ergon plus
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 227 279 €, vlastné imanie 22 381 € a záväzky 204 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 227 279 € | 22 381 € | 204 898 € |
| 2018 | 136 480 € | 22 419 € | 114 061 € |
| 2017 | 150 561 € | 18 373 € | 132 188 € |
| 2016 | 132 139 € | 13 904 € | 118 235 € |
| 2015 | 111 672 € | 10 777 € | 100 895 € |
| 2014 | 58 236 € | 8 789 € | 49 447 € |
| 2013 | 4 720 € | 4 720 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ergon plus (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 104 308 € | −38 € | 227 279 € | 22 381 € | 204 898 € | 44 710 € | 0,0 % |
| 2018 | 246 236 € | 4 046 € | 136 480 € | 22 419 € | 114 061 € | 41 950 € | +1,6 % |
| 2017 | 199 880 € | 4 468 € | 150 561 € | 18 373 € | 132 188 € | 21 714 € | +2,2 % |
| 2016 | 49 528 € | 3 127 € | 132 139 € | 13 904 € | 118 235 € | 4 009 € | +6,3 % |
| 2015 | 49 361 € | 1 988 € | 111 672 € | 10 777 € | 100 895 € | 3 246 € | +4,0 % |
| 2014 | 42 776 € | 3 789 € | 58 236 € | 8 789 € | 49 447 € | 5 775 € | +8,9 % |
| 2013 | — | −280 € | 4 720 € | 4 720 € | — | −280 € | — |
Riziko: zaplatí Ergon plus?
Peniaze od štátu: Ergon plus
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ergon plus
Dátum vzniku Ergon plus je 6. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Prohome sk s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61206/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 720 €
- Zmena obchodného menaPredtým Prohome sk s.r.o., odvtedy Ergon plus, s.r.o.
- Nový štatutár: Mária PúčekováKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023961940
- Nový spoločník: Mária PúčekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ergon plus
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Poskytovanie úverov a pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Fotografické služby
- Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Ergon plus v odvetví administratívne a kancelárske služby
Ergon plus je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 024 € (12 780 závierok), Ergon plus má 104 308 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 798 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ergon plus 65. z 305.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 207 €, polovica do 37 024 €, tri štvrtiny do 118 547 €; 10 % firiem má viac než 414 357 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 460 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 207 € |
| medián | 37 024 € |
| horný kvartil | 118 547 € |
| 10 % firiem má viac než | 414 357 € |
| Ergon plus | 104 308 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ergon plus
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ergon plus s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ergon plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 104 308 € | 37 024 € |
| 2018 | 246 236 € | 36 740 € |
| 2017 | 199 880 € | 34 285 € |
| 2016 | 49 528 € | 31 939 € |
| 2015 | 49 361 € | 31 300 € |
| 2014 | 42 776 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Ergon plus | 104 308 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 34 467 € |
| medián kraja | 31 349 € |
| medián Slovenska | 37 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MEDICAL ADVISERS SLOVAKIA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rusovce · tržby 240 036 € (2025)
- ASPENER s.r.o.Komárno · tržby 240 000 € (2025)
- ABB SEV s.r.o.Martin · tržby 240 000 € (2025)
- T A M group Komárno, s.r.o.Šarovce · tržby 240 000 € (2025)
- JOZU - Dent s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 239 900 € (2025)
- Farmavel, s. r. o.Martin · tržby 239 792 € (2025)
- ADROS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 784 € (2025)
- HG Cerealis s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 568 € (2025)
- NSP ADR Trans s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 367 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ergon plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ergon plus: Podhradie
Ergon plus sídli na adrese Slatinská 121/11, 038 52 Podhradie, okres Martin. V obci Podhradie je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Podhradie: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
Ergon plus: IČO, sídlo a základné údaje
Ergon plus, s.r.o. (IČO 47563265) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podhradie, okres Martin. Dátum vzniku je 6. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mária Púčeková. Za rok 2019 sú v závierke tržby 104 308 € a výsledok hospodárenia −38 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 12. 2013 |
| Skoršie názvy | Prohome sk s.r.o. |
| Obec | Podhradie |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Ergon plus, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 104 308 €, typická firma odvetvia 37 024 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 12 780 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy Ergon plus
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ergon plus
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ergon plus
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Podhradie
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Podhradie
DREVOTEX, s.r.o.RAELM, s. r. o.D. L. D. gastro group, s.r.o.Spolok bývalých urbarialistov Podhradie…BORN, s.r.o.Všetky firmy v obci Podhradie ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Martin
BioMedica EE, s. r. o.UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.MONACO ST, s.r.o.Syntera s.r.o.San Martin, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.