VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NEUGS, s.r.o.

Skalica · Ostatné vzdelávanie i. n.

3 201 €tržby 2025 ▼ 22 %−1 416 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 201 €tržby 2025 ▼ 22 %
−1 416 €strata 2025
  1. 13 : tržby 399 €, výsledok hospodárenia -848 €
  2. 14 : tržby 9 971 €, výsledok hospodárenia -10 185 €
  3. 15 : tržby 16 169 €, výsledok hospodárenia 70 €
  4. 16 : tržby 233 €, výsledok hospodárenia -1 351 €
  5. 17 : tržby 200 €, výsledok hospodárenia -807 €
  6. 18 : tržby 2 206 €, výsledok hospodárenia 1 693 €
  7. 19 : tržby 166 €, výsledok hospodárenia -585 €
  8. 20 : tržby 1 277 €, výsledok hospodárenia 819 €
  9. 21 : tržby 2 088 €, výsledok hospodárenia 1 619 €
  10. 22 : tržby 6 062 €, výsledok hospodárenia -201 €
  11. 23 : tržby 4 000 €, výsledok hospodárenia -305 €
  12. 24 : tržby 4 130 €, výsledok hospodárenia 120 €
  13. 25 : tržby 3 201 €, výsledok hospodárenia -1 416 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NEUGS, s.r.o. (IČO 47558873) mala v roku 2025 tržby 3 201 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NEUGS

osobné náklady v roku 2019 boli 347 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ NEUGS

Podľa Registra právnických osôb koná za NEUGS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník NEUGS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch NEUGS
Podiely spoločníkov na vkladoch NEUGS Mgr. Stanislav Daniel 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Stanislav Daniel: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Stanislav Daniel100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Stanislav Danielod 29. 7. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok NEUGS

Za rok 2025 má NEUGS v závierke tržby 3 201 €, o 22,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 416 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 16 169 €.

Tržby 20253 201 €▼ −22,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 416 €strata
Majetok (aktíva) 20257 051 €
Vlastné imanie 2025−6 380 €
Záväzky 202513 tis. €190,5 % majetku
Pridaná hodnota 20252 121 €
Zisková marža 2025−44,2 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−11 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát NEUGS

Súvaha NEUGS

Všetky čísla zo závierok NEUGS (13 rokov)
Čísla zo závierok NEUGS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 201 €−1 416 €7 051 €−6 380 €13 431 €2 121 €−44,2 %
20244 130 €120 €11 907 €−4 964 €16 871 €3 106 €+2,9 %
20234 000 €−305 €12 320 €−5 083 €17 403 €2 484 €−7,6 %
20226 062 €−201 €2 568 €−4 778 €7 346 €47 €−3,3 %
20212 088 €1 619 €2 984 €−4 577 €7 561 €2 076 €+77,5 %
20201 277 €819 €1 231 €−6 196 €7 427 €1 155 €+64,1 %
2019166 €−585 €270 €−7 014 €7 284 €−91 €−352,4 %
20182 206 €1 693 €412 €−6 429 €6 841 €1 894 €+76,7 %
2017200 €−807 €912 €−8 122 €9 034 €−53 €−403,5 %
2016233 €−1 351 €761 €−7 315 €8 076 €−700 €−579,8 %
201516 169 €70 €974 €−5 964 €6 938 €1 000 €+0,4 %
20149 971 €−10 185 €1 235 €−6 033 €7 268 €−5 118 €−102,1 %
2013399 €−848 €4 294 €4 152 €142 €−652 €−212,5 %

Riziko: zaplatí NEUGS?

Peniaze od štátu: NEUGS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy NEUGS

Dátum vzniku NEUGS je 6. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38824/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 399 € · majetok 4 294 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023955505 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový spoločník: Mgr. Stanislav DanielSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 3 201 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NEUGS

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny
  • Výroba nápojov
  • Textilná výroba
  • Výroba hračiek a hier
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  • Prekladateľské a tlmočnícke služby – anglický jazyk

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

NEUGS v odvetví vzdelávanie

NEUGS je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), NEUGS má 3 201 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 140 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NEUGS 57. z 62.

V odvetví v okrese Skalica140aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NEUGS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Skalica ›

Sídlo NEUGS: Skalica

NEUGS sídli na adrese Mallého 18, 909 01 Skalica, okres Skalica. V obci Skalica je 2 325 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 217. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Skalica2 325aktívnych
Subjektov v okrese Skalica6 217aktívnych
V tom istom odvetví140okres Skalica
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Skalica: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›

NEUGS: IČO, sídlo a základné údaje

NEUGS, s.r.o. (IČO 47558873) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, okres Skalica. Dátum vzniku je 6. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mgr. Stanislav Daniel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 201 € a výsledok hospodárenia −1 416 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 12. 2013
ObecSkalica
OkresOkres Skalica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) NEUGS, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 201 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›

Sieť prepojení firmy NEUGS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NEUGS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NEUGS

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy252zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Skalicatypický nepokrytý dopyt 591 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Nadácia Roma Education Fund

Najväčšie firmy v obci Skalica

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.PROTHERM PRODUCTION s.r.o.VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.GRAFOBAL, akciová spoločnosťVaillant Group Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Skalica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Skalica

ZFP akadémia, s. r. o.AG Finance Company s. r. o.MARNAMIS s.r.o.TOKYMONT s.r.o.LG Finance Company s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk