VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VAKA s. r. o.

Bratislava - Dúbravka · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ

40 412 €tržby 2016 ▲ 633 %+3 900 €zisk 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

40 412 €tržby 2016 ▲ 633 %
+3 900 €zisk 2016
  1. 13 : tržby 27 000 €, výsledok hospodárenia 385 €
  2. 14 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 1 716 €
  3. 15 : tržby 5 510 €, výsledok hospodárenia 1 670 €
  4. 16 : tržby 40 412 €, výsledok hospodárenia 3 900 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VAKA s. r. o. (IČO 47550775), sídlo Bratislava - mestská časť Dúbravka, je v registri zapísaná od 13. 12. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ VAKA

Podľa Registra právnických osôb koná za VAKA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník VAKA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch VAKA
Podiely spoločníkov na vkladoch VAKA Medi Sulmetaj 100,0 %. Spolu 5 000 €. Medi Sulmetaj: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Medi Sulmetaj100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Medi Sulmetajod 22. 11. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok VAKA

Za rok 2016 má VAKA v závierke tržby 40 412 €, o 633,4 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +3 900 €. Závierky máme za 4 roky (2013 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 40 412 €.

Tržby 201640 tis. €▲ +633,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20163 900 €zisk
Majetok (aktíva) 201614 tis. €
Vlastné imanie 201613 tis. €
Záväzky 2016964 €7,1 % majetku
Pridaná hodnota 2016687 €
Zisková marža 2016+9,7 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky7 671 €2013 až 2016

Výkaz ziskov a strát VAKA

Súvaha VAKA

Všetky čísla zo závierok VAKA (4 roky)
Čísla zo závierok VAKA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201640 412 €3 900 €13 636 €12 672 €964 €687 €+9,7 %
20155 510 €1 670 €9 735 €8 771 €964 €2 236 €+30,3 %
20142 200 €1 716 €7 585 €7 101 €484 €2 200 €+78,0 %
201327 000 €385 €5 500 €5 385 €115 €500 €+1,4 %

Riziko: zaplatí VAKA?

Peniaze od štátu: VAKA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy VAKA

Dátum vzniku VAKA je 13. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/95365/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 27 000 € · majetok 5 500 €
  3. Nový štatutár: Medi SulmetajKonateľ
  4. Nový spoločník: Medi SulmetajSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VAKA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Administratívne služby
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Slúžby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Vizážistické služby
  • Prevádzkovanie solária

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

VAKA v odvetví ostatné osobné služby

VAKA je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 26 619 € (1 824 závierok), VAKA má 40 412 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 717 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VAKA 47. z 130.

V odvetví v okrese Bratislava IV717aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 824Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia27 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VAKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo VAKA: Bratislava - Dúbravka

VAKA sídli na adrese Agátová 3406/7A, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 290 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Dúbravka8 464aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 221aktívnych
V tom istom odvetví717okres Bratislava IV
Na tej istej adrese290aktívnych subjektov

Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

VAKA: IČO, sídlo a základné údaje

VAKA s. r. o. (IČO 47550775) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 13. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Medi Sulmetaj. Za rok 2016 sú v závierke tržby 40 412 € a výsledok hospodárenia +3 900 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieBalíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 12. 2013
ObecBratislava - Dúbravka
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) VAKA s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 40 412 €, typická firma odvetvia 26 619 € (medián z 1 824 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy VAKA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VAKA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VAKA

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka

EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Bratislava IV

Maranatha s. r. o.RoyalBuild, s. r. o.SOLUMAR, s.r.o.Bengorex s.r.o.Haloterapia s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk