SM comp s.r.o.
Trenčín · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
74 999 €tržby 2025 ▼ 43 %−369 €strata 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -290 €
- 14 : tržby 19 434 €, výsledok hospodárenia 3 834 €
- 15 : tržby 26 758 €, výsledok hospodárenia 2 241 €
- 16 : tržby 24 468 €, výsledok hospodárenia 3 734 €
- 17 : tržby 25 304 €, výsledok hospodárenia 3 232 €
- 18 : tržby 25 499 €, výsledok hospodárenia 892 €
- 19 : tržby 23 537 €, výsledok hospodárenia 1 147 €
- 20 : tržby 1 680 €, výsledok hospodárenia -4 266 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 935 €
- 22 : tržby 84 333 €, výsledok hospodárenia 42 811 €
- 23 : tržby 81 676 €, výsledok hospodárenia 29 174 €
- 24 : tržby 131 989 €, výsledok hospodárenia 39 460 €
- 25 : tržby 74 999 €, výsledok hospodárenia -369 €
SM comp s.r.o. (IČO 47549319) mala v roku 2025 tržby 74 999 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SM comp
V roku 2025 mala SM comp priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 4 976 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 4 976 € | — |
| 2024 | — | 8 266 € | — |
| 2023 | — | 4 860 € | — |
| 2022 | — | 1 656 € | — |
| 2020 | — | 983 € | — |
| 2019 | — | 10 491 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ SM comp
Podľa Registra právnických osôb koná za SM comp 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník SM comp
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SM comp
Za rok 2025 má SM comp v závierke tržby 74 999 €, o 43,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −369 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 131 989 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SM comp
Najvyššie tržby: rok 2024, 131 989 €. Najnižšie: rok 2020, 1 680 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 74 999 € |
| 2024 | 131 989 € |
| 2023 | 81 676 € |
| 2022 | 84 333 € |
| 2021 | — |
| 2020 | 1 680 € |
| 2019 | 23 537 € |
| 2018 | 25 499 € |
| 2017 | 25 304 € |
| 2016 | 24 468 € |
| 2015 | 26 758 € |
| 2014 | 19 434 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 117 665 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −369 € |
| 2024 | 39 460 € |
| 2023 | 29 174 € |
| 2022 | 42 811 € |
| 2021 | −3 935 € |
| 2020 | −4 266 € |
| 2019 | 1 147 € |
| 2018 | 892 € |
| 2017 | 3 232 € |
| 2016 | 3 734 € |
| 2015 | 2 241 € |
| 2014 | 3 834 € |
| 2013 | −290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SM comp
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,5 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SM comp | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,5 % | +19,3 % |
| 2024 | +29,9 % | +12,5 % |
| 2023 | +35,7 % | +10,7 % |
| 2022 | +50,8 % | +9,7 % |
| 2021 | — | +9,4 % |
| 2020 | — | +9,2 % |
| 2019 | +4,9 % | +6,5 % |
| 2018 | +3,5 % | +6,6 % |
| 2017 | +12,8 % | +7,7 % |
| 2016 | +15,3 % | +7,9 % |
| 2015 | +8,4 % | +7,4 % |
| 2014 | +19,7 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2024 (+61,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −43,2 % |
| 2024 | +61,6 % |
| 2023 | −3,2 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −92,9 % |
| 2019 | −7,7 % |
| 2018 | +0,8 % |
| 2017 | +3,4 % |
| 2016 | −8,6 % |
| 2015 | +37,7 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SM comp
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 196 698 €, vlastné imanie 120 583 € a záväzky 76 115 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 196 698 € | 120 583 € | 76 115 € |
| 2024 | 142 292 € | 120 952 € | 21 340 € |
| 2023 | 102 969 € | 81 492 € | 21 477 € |
| 2022 | 68 240 € | 52 316 € | 15 924 € |
| 2021 | 13 439 € | 9 505 € | 3 934 € |
| 2020 | 18 018 € | 13 440 € | 4 578 € |
| 2019 | 30 615 € | 17 706 € | 12 909 € |
| 2018 | 30 808 € | 16 559 € | 14 249 € |
| 2017 | 20 046 € | 16 827 € | 3 219 € |
| 2016 | 18 634 € | 14 519 € | 4 115 € |
| 2015 | 14 032 € | 10 785 € | 3 247 € |
| 2014 | 10 535 € | 8 544 € | 1 991 € |
| 2013 | 5 000 € | 4 710 € | 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SM comp (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 999 € | −369 € | 196 698 € | 120 583 € | 76 115 € | 28 617 € | −0,5 % |
| 2024 | 131 989 € | 39 460 € | 142 292 € | 120 952 € | 21 340 € | 80 868 € | +29,9 % |
| 2023 | 81 676 € | 29 174 € | 102 969 € | 81 492 € | 21 477 € | 59 235 € | +35,7 % |
| 2022 | 84 333 € | 42 811 € | 68 240 € | 52 316 € | 15 924 € | 54 801 € | +50,8 % |
| 2021 | — | −3 935 € | 13 439 € | 9 505 € | 3 934 € | — | — |
| 2020 | 1 680 € | −4 266 € | 18 018 € | 13 440 € | 4 578 € | 1 680 € | −253,9 % |
| 2019 | 23 537 € | 1 147 € | 30 615 € | 17 706 € | 12 909 € | 17 044 € | +4,9 % |
| 2018 | 25 499 € | 892 € | 30 808 € | 16 559 € | 14 249 € | 17 559 € | +3,5 % |
| 2017 | 25 304 € | 3 232 € | 20 046 € | 16 827 € | 3 219 € | 17 315 € | +12,8 % |
| 2016 | 24 468 € | 3 734 € | 18 634 € | 14 519 € | 4 115 € | 15 854 € | +15,3 % |
| 2015 | 26 758 € | 2 241 € | 14 032 € | 10 785 € | 3 247 € | 12 160 € | +8,4 % |
| 2014 | 19 434 € | 3 834 € | 10 535 € | 8 544 € | 1 991 € | 11 277 € | +19,7 % |
| 2013 | — | −290 € | 5 000 € | 4 710 € | 290 € | −290 € | — |
Riziko: zaplatí SM comp?
Peniaze od štátu: SM comp
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SM comp
Dátum vzniku SM comp je 28. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29556/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Ing. Pavol PrievozníkKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Pavol PrievozníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023947959
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 74 999 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SM comp
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobcod)
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Fotografické služby
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
- Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
- Dizajnérske činnosti
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava , oprava a údržba
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
SM comp v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
SM comp je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), SM comp má 74 999 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 478 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SM comp 78. z 241.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 865 €, polovica do 53 892 €, tri štvrtiny do 98 179 €; 10 % firiem má viac než 313 371 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 502 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 865 € |
| medián | 53 892 € |
| horný kvartil | 98 179 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 371 € |
| SM comp | 74 999 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SM comp
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SM comp s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SM comp | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 74 999 € | 53 892 € |
| 2024 | 131 989 € | 50 083 € |
| 2023 | 81 676 € | 49 297 € |
| 2022 | 84 333 € | 48 668 € |
| 2021 | — | 46 851 € |
| 2020 | 1 680 € | 45 691 € |
| 2019 | 23 537 € | 45 057 € |
| 2018 | 25 499 € | 43 684 € |
| 2017 | 25 304 € | 42 310 € |
| 2016 | 24 468 € | 41 375 € |
| 2015 | 26 758 € | 41 231 € |
| 2014 | 19 434 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SM comp | 74 999 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 49 301 € |
| medián kraja | 49 779 € |
| medián Slovenska | 53 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MY WAY GmbH s.r.o.Žilina · tržby 181 430 € (2025)
- Lomtec.com a.s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 181 391 € (2025)
- Precise coding s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 181 059 € (2025)
- Wholesale Europe s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 181 037 € (2025)
- WebInventia, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 000 € (2025)
- VDI, s. r. o.Stará Turá · tržby 180 684 € (2025)
- Reflection, s.r.o.Báč · tržby 180 656 € (2025)
- Code Boutique s.r.o.Martin · tržby 180 438 € (2025)
- Warlock, s.r.o.Malinovo · tržby 180 334 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SM comp, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SM comp: Trenčín
SM comp sídli na adrese Kubranská 117/178, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
SM comp: IČO, sídlo a základné údaje
SM comp s.r.o. (IČO 47549319) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 28. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Pavol Prievozník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 74 999 € a výsledok hospodárenia −369 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 11. 2013 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) SM comp s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 74 999 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy SM comp
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SM comp
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SM comp
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy189zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 96 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR146 zmlúv za 3 roky · 2 224 987 € · naposledy 1. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 234 930 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.72 zmlúv za 3 roky · 5 796 594 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 2 774 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Trenčín
BSC Line, s.r.o.tnTEL, s.r.o.MAHRLO, s.r.o.CRYSTAL CONSULTING, s.r.o.JKC, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.