TJF s. r. o.
Bratislava - Rača · Ostatné vzdelávanie i. n.
0 €tržby 2021+3 526 €zisk 2021aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 747 €
- 14 : tržby 874 €, výsledok hospodárenia -3 056 €
- 15 : tržby 2 481 €, výsledok hospodárenia -3 530 €
- 16 : tržby 15 929 €, výsledok hospodárenia -7 939 €
- 17 : tržby 32 260 €, výsledok hospodárenia -1 807 €
- 18 : tržby 11 306 €, výsledok hospodárenia -8 624 €
- 19 : tržby 4 800 €, výsledok hospodárenia -5 374 €
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -7 332 €
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 3 526 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -328 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -94 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -500 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -436 €
TJF s. r. o. (IČO 47547626), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 3. 12. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TJF
V roku 2025 mala TJF priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Konatelia TJF
Podľa Registra právnických osôb konajú za TJF 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci TJF
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Marek Ertl51,0 %
- Adam Návojský49,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Marek Ertlod 18. 1. 2024 | 2 550 € | 51,0 % |
| Adam Návojskýod 18. 1. 2024 | 2 450 € | 49,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TJF
Za rok 2021 má TJF v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia +3 526 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 32 260 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TJF
Najvyššie tržby: rok 2017, 32 260 €. Najnižšie: rok 2020, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 4 800 € |
| 2018 | 11 306 € |
| 2017 | 32 260 € |
| 2016 | 15 929 € |
| 2015 | 2 481 € |
| 2014 | 874 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 12 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −37 241 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −436 € |
| 2024 | −500 € |
| 2023 | −94 € |
| 2022 | −328 € |
| 2021 | 3 526 € |
| 2020 | −7 332 € |
| 2019 | −5 374 € |
| 2018 | −8 624 € |
| 2017 | −1 807 € |
| 2016 | −7 939 € |
| 2015 | −3 530 € |
| 2014 | −3 056 € |
| 2013 | −1 747 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TJF
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −76,3 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TJF | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,6 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +5,2 % |
| 2022 | — | +4,5 % |
| 2021 | — | +4,5 % |
| 2020 | — | +3,5 % |
| 2019 | — | +3,5 % |
| 2018 | −76,3 % | +4,2 % |
| 2017 | −5,6 % | +5,9 % |
| 2016 | −49,8 % | +5,5 % |
| 2015 | — | +5,6 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2015 (+183,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −100,0 % |
| 2019 | −57,5 % |
| 2018 | −65,0 % |
| 2017 | +102,5 % |
| 2016 | +542,0 % |
| 2015 | +183,9 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TJF
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 515 €, vlastné imanie −30 560 € a záväzky 32 075 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 515 € | −30 560 € | 32 075 € |
| 2024 | 1 952 € | −30 123 € | 32 075 € |
| 2023 | 2 115 € | −29 623 € | 31 738 € |
| 2022 | 2 002 € | −29 529 € | 31 531 € |
| 2021 | 2 115 € | −29 201 € | 31 316 € |
| 2020 | 5 350 € | −32 727 € | 38 077 € |
| 2019 | 14 697 € | −27 076 € | 41 773 € |
| 2018 | 23 635 € | −21 702 € | 45 337 € |
| 2017 | 34 635 € | −13 078 € | 47 713 € |
| 2016 | 34 214 € | −11 272 € | 45 486 € |
| 2015 | 1 195 € | −3 333 € | 4 528 € |
| 2014 | 1 383 € | 197 € | 1 186 € |
| 2013 | 3 253 € | 3 253 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TJF (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −436 € | 1 515 € | −30 560 € | 32 075 € | — | — |
| 2024 | — | −500 € | 1 952 € | −30 123 € | 32 075 € | −63 € | — |
| 2023 | — | −94 € | 2 115 € | −29 623 € | 31 738 € | — | — |
| 2022 | — | −328 € | 2 002 € | −29 529 € | 31 531 € | −234 € | — |
| 2021 | 0 € | 3 526 € | 2 115 € | −29 201 € | 31 316 € | −190 € | — |
| 2020 | 0 € | −7 332 € | 5 350 € | −32 727 € | 38 077 € | −672 € | — |
| 2019 | 4 800 € | −5 374 € | 14 697 € | −27 076 € | 41 773 € | 4 000 € | −112,0 % |
| 2018 | 11 306 € | −8 624 € | 23 635 € | −21 702 € | 45 337 € | 2 876 € | −76,3 % |
| 2017 | 32 260 € | −1 807 € | 34 635 € | −13 078 € | 47 713 € | 13 262 € | −5,6 % |
| 2016 | 15 929 € | −7 939 € | 34 214 € | −11 272 € | 45 486 € | 1 400 € | −49,8 % |
| 2015 | 2 481 € | −3 530 € | 1 195 € | −3 333 € | 4 528 € | −2 941 € | −142,3 % |
| 2014 | 874 € | −3 056 € | 1 383 € | 197 € | 1 186 € | −2 527 € | −349,7 % |
| 2013 | — | −1 747 € | 3 253 € | 3 253 € | — | −1 448 € | — |
Riziko: zaplatí TJF?
TJF a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TJF z roku 2014.
História firmy TJF
Dátum vzniku TJF je 3. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné mená: IntEdu s.r.o., UNI Copy, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/107934/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 3 253 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Ministerstvo kultúry SR. Firma vznikla 3. 12. 2013.
- Zmena obchodného menaPredtým IntEdu s.r.o., odvtedy UNI Copy, s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Marek ErtlKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Marek ErtlSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Adam NávojskýKonateľ
- Nový spoločník: Adam NávojskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým UNI Copy, s.r.o., odvtedy TJF s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TJF
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Administratívne služby
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kuriérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
TJF v odvetví vzdelávanie
TJF je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 816 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Bratislava III | 39 364 € |
|---|---|
| medián kraja | 29 671 € |
| medián Slovenska | 26 507 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo TJF: Bratislava - Rača
TJF sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 3 552 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
TJF: IČO, sídlo a základné údaje
TJF s. r. o. (IČO 47547626) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 3. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Adam Návojský a Ing. Marek Ertl. Za rok 2021 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia +3 526 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 12. 2013 |
| Skoršie názvy | IntEdu s.r.o. UNI Copy, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TJF
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TJF
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TJF
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava III
TS2018 s. r. o.TGF s.r.o.EDUprofiPHARM, s.r.o.NBC Bratislava, s. r. o.Fleming Trainings s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.