MONIL s.r.o.
Trenčín · Ostatné osobné služby i. n.
14 725 €tržby 2025 ▲ 28 %−134 €strata 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 4 507 €, výsledok hospodárenia 102 €
- 15 : tržby 10 419 €, výsledok hospodárenia 237 €
- 16 : tržby 9 432 €, výsledok hospodárenia -1 280 €
- 17 : tržby 10 284 €, výsledok hospodárenia 1 645 €
- 18 : tržby 10 549 €, výsledok hospodárenia 752 €
- 19 : tržby 10 818 €, výsledok hospodárenia 210 €
- 20 : tržby 7 233 €, výsledok hospodárenia -1 305 €
- 21 : tržby 4 947 €, výsledok hospodárenia -3 248 €
- 22 : tržby 7 051 €, výsledok hospodárenia -5 106 €
- 23 : tržby 8 414 €, výsledok hospodárenia -4 464 €
- 24 : tržby 11 506 €, výsledok hospodárenia -2 862 €
- 25 : tržby 14 725 €, výsledok hospodárenia -134 €
MONIL s.r.o. (IČO 47547162) mala v roku 2025 tržby 14 725 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MONIL
V roku 2025 mala MONIL priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 7 648 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 7 648 € | — |
| 2024 | — | 7 132 € | — |
| 2023 | — | 6 558 € | — |
| 2022 | — | 6 372 € | — |
| 2021 | — | 5 941 € | — |
| 2020 | — | 4 437 € | — |
| 2019 | — | 4 245 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ MONIL
Podľa Registra právnických osôb koná za MONIL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník MONIL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Monika Lobotková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Monika Lobotkováod 1. 1. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MONIL
Za rok 2025 má MONIL v závierke tržby 14 725 €, o 28,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −134 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 14 725 €.
Výkaz ziskov a strát MONIL
Najvyššie tržby: rok 2025, 14 725 €. Najnižšie: rok 2014, 4 507 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 725 € |
| 2024 | 11 506 € |
| 2023 | 8 414 € |
| 2022 | 7 051 € |
| 2021 | 4 947 € |
| 2020 | 7 233 € |
| 2019 | 10 818 € |
| 2018 | 10 549 € |
| 2017 | 10 284 € |
| 2016 | 9 432 € |
| 2015 | 10 419 € |
| 2014 | 4 507 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 7 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −15 453 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −134 € |
| 2024 | −2 862 € |
| 2023 | −4 464 € |
| 2022 | −5 106 € |
| 2021 | −3 248 € |
| 2020 | −1 305 € |
| 2019 | 210 € |
| 2018 | 752 € |
| 2017 | 1 645 € |
| 2016 | −1 280 € |
| 2015 | 237 € |
| 2014 | 102 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MONIL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,9 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MONIL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,9 % | +4,5 % |
| 2024 | −24,9 % | +3,1 % |
| 2023 | −53,1 % | +1,2 % |
| 2022 | −72,4 % | +0,7 % |
| 2021 | −65,7 % | −0,3 % |
| 2020 | −18,0 % | −0,4 % |
| 2019 | +1,9 % | +0,2 % |
| 2018 | +7,1 % | +0,4 % |
| 2017 | +16,0 % | +1,2 % |
| 2016 | −13,6 % | +1,7 % |
| 2015 | +2,3 % | +1,4 % |
| 2014 | +2,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+131,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +28,0 % |
| 2024 | +36,7 % |
| 2023 | +19,3 % |
| 2022 | +42,5 % |
| 2021 | −31,6 % |
| 2020 | −33,1 % |
| 2019 | +2,6 % |
| 2018 | +2,6 % |
| 2017 | +9,0 % |
| 2016 | −9,5 % |
| 2015 | +131,2 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MONIL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 008 €, vlastné imanie −10 453 € a záväzky 11 461 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 008 € | −10 453 € | 11 461 € |
| 2024 | 1 168 € | −10 319 € | 11 487 € |
| 2023 | 1 236 € | −7 458 € | 8 694 € |
| 2022 | 734 € | −2 994 € | 3 728 € |
| 2021 | 3 117 € | 2 113 € | 1 004 € |
| 2020 | 5 912 € | 5 361 € | 551 € |
| 2019 | 7 156 € | 6 666 € | 490 € |
| 2018 | 7 047 € | 6 455 € | 592 € |
| 2017 | 6 935 € | 5 704 € | 1 231 € |
| 2016 | 4 968 € | 4 059 € | 909 € |
| 2015 | 6 280 € | 5 339 € | 941 € |
| 2014 | 5 131 € | 5 102 € | 29 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MONIL (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 725 € | −134 € | 1 008 € | −10 453 € | 11 461 € | 7 585 € | −0,9 % |
| 2024 | 11 506 € | −2 862 € | 1 168 € | −10 319 € | 11 487 € | 4 635 € | −24,9 % |
| 2023 | 8 414 € | −4 464 € | 1 236 € | −7 458 € | 8 694 € | 1 962 € | −53,1 % |
| 2022 | 7 051 € | −5 106 € | 734 € | −2 994 € | 3 728 € | 1 239 € | −72,4 % |
| 2021 | 4 947 € | −3 248 € | 3 117 € | 2 113 € | 1 004 € | 42 € | −65,7 % |
| 2020 | 7 233 € | −1 305 € | 5 912 € | 5 361 € | 551 € | 2 419 € | −18,0 % |
| 2019 | 10 818 € | 210 € | 7 156 € | 6 666 € | 490 € | 4 552 € | +1,9 % |
| 2018 | 10 549 € | 752 € | 7 047 € | 6 455 € | 592 € | 4 587 € | +7,1 % |
| 2017 | 10 284 € | 1 645 € | 6 935 € | 5 704 € | 1 231 € | 5 699 € | +16,0 % |
| 2016 | 9 432 € | −1 280 € | 4 968 € | 4 059 € | 909 € | 2 456 € | −13,6 % |
| 2015 | 10 419 € | 237 € | 6 280 € | 5 339 € | 941 € | 3 686 € | +2,3 % |
| 2014 | 4 507 € | 102 € | 5 131 € | 5 102 € | 29 € | 181 € | +2,3 % |
Riziko: zaplatí MONIL?
Peniaze od štátu: MONIL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MONIL
Dátum vzniku MONIL je 1. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29782/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 4 507 € · majetok 5 131 €
- Nový spoločník: Monika LobotkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 14 725 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MONIL
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
- Pánske, dámske a detské kaderníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
MONIL v odvetví ostatné osobné služby
MONIL je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 124 závierok), MONIL má 14 725 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 691 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MONIL 84. z 130.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 813 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 212 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 813 € |
| MONIL | 14 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MONIL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MONIL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MONIL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 725 € | 29 714 € |
| 2024 | 11 506 € | 28 380 € |
| 2023 | 8 414 € | 26 345 € |
| 2022 | 7 051 € | 23 998 € |
| 2021 | 4 947 € | 19 904 € |
| 2020 | 7 233 € | 20 772 € |
| 2019 | 10 818 € | 24 335 € |
| 2018 | 10 549 € | 25 409 € |
| 2017 | 10 284 € | 25 106 € |
| 2016 | 9 432 € | 26 602 € |
| 2015 | 10 419 € | 25 887 € |
| 2014 | 4 507 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MONIL | 14 725 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 28 186 € |
| medián kraja | 28 541 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- L&L TEXTILE SERVICE, s.r.o.Galanta · tržby 33 905 € (2025)
- Salón KM s. r. o.Prusy · tržby 33 894 € (2025)
- Narine s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 33 886 € (2024)
- KlaCare s.r.o.Topoľníky · tržby 33 872 € (2025)
- Longevity partner s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 33 813 € (2025)
- MARMYS, s.r.o.Humenné · tržby 33 667 € (2025)
- ZM Hairsalon s. r. o.Rajčany · tržby 33 665 € (2025)
- Lastdon Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 621 € (2025)
- DANIELS s.r.o.Prešov · tržby 33 606 € (2023)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MONIL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MONIL: Trenčín
MONIL sídli na adrese Piaristická 6, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 276 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
MONIL: IČO, sídlo a základné údaje
MONIL s.r.o. (IČO 47547162) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Monika Lobotková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 725 € a výsledok hospodárenia −134 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2014 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) MONIL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 725 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 124 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy MONIL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MONIL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MONIL
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen281 zmlúv za 3 roky · 5 615 080 € · naposledy 2. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.194 zmlúv za 3 roky · 66 745 € · naposledy 15. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra34 zmlúv za 3 roky · 512 855 € · naposledy 14. 11. 2025 Všetkých 246 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Trenčín
ANO & GIGI s. r. o.Dream Smile s.r.o.SPORTESA s. r. o.MSMEDICAL s.r.o.MAYO tech s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.