BB research, s. r. o.
Bratislava - Podunajské Biskupice · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
30 258 €tržby 2025 ▲ 18 %+16 605 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -289 €
- 14 : tržby 6 600 €, výsledok hospodárenia 5 090 €
- 15 : tržby 2 000 €, výsledok hospodárenia 1 470 €
- 16 : tržby 9 000 €, výsledok hospodárenia 1 455 €
- 17 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 921 €
- 18 : tržby 23 399 €, výsledok hospodárenia 1 079 €
- 19 : tržby 45 640 €, výsledok hospodárenia 30 960 €
- 20 : tržby 45 640 €, výsledok hospodárenia 30 960 €
- 21 : tržby 29 404 €, výsledok hospodárenia 5 012 €
- 22 : tržby 41 508 €, výsledok hospodárenia 15 795 €
- 23 : tržby 32 160 €, výsledok hospodárenia 2 092 €
- 24 : tržby 25 726 €, výsledok hospodárenia 4 311 €
- 25 : tržby 30 258 €, výsledok hospodárenia 16 605 €
BB research, s. r. o. (IČO 47540559) mala v roku 2025 tržby 30 258 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BB research
V roku 2025 mala BB research priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ BB research
Podľa Registra právnických osôb koná za BB research 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník BB research
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BB research
Za rok 2025 má BB research v závierke tržby 30 258 €, o 17,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 605 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 45 640 €.
Výkaz ziskov a strát BB research
Najvyššie tržby: rok 2019, 45 640 €. Najnižšie: rok 2015, 2 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 30 258 € |
| 2024 | 25 726 € |
| 2023 | 32 160 € |
| 2022 | 41 508 € |
| 2021 | 29 404 € |
| 2020 | 45 640 € |
| 2019 | 45 640 € |
| 2018 | 23 399 € |
| 2017 | 2 500 € |
| 2016 | 9 000 € |
| 2015 | 2 000 € |
| 2014 | 6 600 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 116 461 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 605 € |
| 2024 | 4 311 € |
| 2023 | 2 092 € |
| 2022 | 15 795 € |
| 2021 | 5 012 € |
| 2020 | 30 960 € |
| 2019 | 30 960 € |
| 2018 | 1 079 € |
| 2017 | 1 921 € |
| 2016 | 1 455 € |
| 2015 | 1 470 € |
| 2014 | 5 090 € |
| 2013 | −289 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BB research
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +54,9 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BB research | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +54,9 % | +19,3 % |
| 2024 | +16,8 % | +12,5 % |
| 2023 | +6,5 % | +10,7 % |
| 2022 | +38,1 % | +9,7 % |
| 2021 | +17,0 % | +9,4 % |
| 2020 | +67,8 % | +9,2 % |
| 2019 | +67,8 % | +6,5 % |
| 2018 | +4,6 % | +6,6 % |
| 2017 | +76,8 % | +7,7 % |
| 2016 | +16,2 % | +7,9 % |
| 2015 | +73,5 % | +7,4 % |
| 2014 | +77,1 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+350,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +17,6 % |
| 2024 | −20,0 % |
| 2023 | −22,5 % |
| 2022 | +41,2 % |
| 2021 | −35,6 % |
| 2020 | 0,0 % |
| 2019 | +95,1 % |
| 2018 | +836,0 % |
| 2017 | −72,2 % |
| 2016 | +350,0 % |
| 2015 | −69,7 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BB research
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 105 627 €, vlastné imanie 90 146 € a záväzky 15 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 105 627 € | 90 146 € | 15 481 € |
| 2024 | 86 754 € | 73 541 € | 13 213 € |
| 2023 | 81 492 € | 69 230 € | 12 262 € |
| 2022 | 85 322 € | 67 138 € | 18 184 € |
| 2021 | 53 032 € | 51 343 € | 1 689 € |
| 2020 | 51 806 € | 46 331 € | 5 475 € |
| 2019 | 51 806 € | 46 331 € | 5 475 € |
| 2018 | 16 115 € | 15 727 € | 388 € |
| 2017 | 15 139 € | 14 647 € | 492 € |
| 2016 | 13 292 € | 12 726 € | 566 € |
| 2015 | 11 751 € | 11 271 € | 480 € |
| 2014 | 11 216 € | 9 801 € | 1 415 € |
| 2013 | 4 711 € | 4 711 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BB research (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 258 € | 16 605 € | 105 627 € | 90 146 € | 15 481 € | 18 510 € | +54,9 % |
| 2024 | 25 726 € | 4 311 € | 86 754 € | 73 541 € | 13 213 € | 5 247 € | +16,8 % |
| 2023 | 32 160 € | 2 092 € | 81 492 € | 69 230 € | 12 262 € | 2 652 € | +6,5 % |
| 2022 | 41 508 € | 15 795 € | 85 322 € | 67 138 € | 18 184 € | 19 516 € | +38,1 % |
| 2021 | 29 404 € | 5 012 € | 53 032 € | 51 343 € | 1 689 € | 7 318 € | +17,0 % |
| 2020 | 45 640 € | 30 960 € | 51 806 € | 46 331 € | 5 475 € | 37 822 € | +67,8 % |
| 2019 | 45 640 € | 30 960 € | 51 806 € | 46 331 € | 5 475 € | 37 822 € | +67,8 % |
| 2018 | 23 399 € | 1 079 € | 16 115 € | 15 727 € | 388 € | 2 147 € | +4,6 % |
| 2017 | 2 500 € | 1 921 € | 15 139 € | 14 647 € | 492 € | 2 500 € | +76,8 % |
| 2016 | 9 000 € | 1 455 € | 13 292 € | 12 726 € | 566 € | 2 106 € | +16,2 % |
| 2015 | 2 000 € | 1 470 € | 11 751 € | 11 271 € | 480 € | 2 000 € | +73,5 % |
| 2014 | 6 600 € | 5 090 € | 11 216 € | 9 801 € | 1 415 € | 6 586 € | +77,1 % |
| 2013 | — | −289 € | 4 711 € | 4 711 € | — | −289 € | — |
Riziko: zaplatí BB research?
Peniaze od štátu: BB research
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BB research
Dátum vzniku BB research je 23. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: EMICON s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/94561/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 711 €
- Nový štatutár: Zuzana BartoňováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým EMICON s.r.o., odvtedy BB research, s. r. o.
- Nový spoločník: Zuzana BartoňováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 30 258 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BB research
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby
- Vydavateľská činnosť
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- administratívne služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
BB research v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
BB research je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), BB research má 30 258 €, čo je 56 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 551 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BB research 1 070. z 1 447.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 865 €, polovica do 53 892 €, tri štvrtiny do 98 179 €; 10 % firiem má viac než 313 371 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 502 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 865 € |
| medián | 53 892 € |
| horný kvartil | 98 179 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 371 € |
| BB research | 30 258 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BB research
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BB research s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BB research | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 30 258 € | 53 892 € |
| 2024 | 25 726 € | 50 083 € |
| 2023 | 32 160 € | 49 297 € |
| 2022 | 41 508 € | 48 668 € |
| 2021 | 29 404 € | 46 851 € |
| 2020 | 45 640 € | 45 691 € |
| 2019 | 45 640 € | 45 057 € |
| 2018 | 23 399 € | 43 684 € |
| 2017 | 2 500 € | 42 310 € |
| 2016 | 9 000 € | 41 375 € |
| 2015 | 2 000 € | 41 231 € |
| 2014 | 6 600 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BB research | 30 258 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 65 408 € |
| medián kraja | 60 334 € |
| medián Slovenska | 53 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SH-Automation s.r.o.Trenčín · tržby 68 231 € (2025)
- CechTech s. r. o.Hrabkov · tržby 68 227 € (2025)
- fruh s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 212 € (2025)
- BA Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 68 209 € (2025)
- HJTech s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 68 200 € (2025)
- Vision Consulting s.r.o.Tlmače · tržby 68 184 € (2025)
- EBCM s.r.o.Sabinov · tržby 68 130 € (2025)
- iM Trading Systems, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 68 127 € (2025)
- Filip Budáč s. r. o.Zvolen · tržby 68 123 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BB research, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BB research: Bratislava - Podunajské Biskupice
BB research sídli na adrese Podzáhradná 60/I, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 297 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
BB research: IČO, sídlo a základné údaje
BB research, s. r. o. (IČO 47540559) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 23. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Zuzana Bartoňová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 258 € a výsledok hospodárenia +16 605 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 11. 2013 |
| Skoršie názvy | EMICON s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) BB research, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 258 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy BB research
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BB research
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BB research
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy189zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 96 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR146 zmlúv za 3 roky · 2 224 987 € · naposledy 1. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 234 930 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.72 zmlúv za 3 roky · 5 796 594 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 2 774 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Bratislava II
DXC Technology Slovakia s. r. o.Aliter Technologies, a.s.exe, a.s.SOITRON, s.r.o.DIEBOLD NIXDORF s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.