VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CuPecom s. r. o.

Vrbov · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

4 515 €tržby 2025+2 013 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 515 €tržby 2025
+2 013 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -449 €
  2. 14 : tržby 1 644 €, výsledok hospodárenia -4 933 €
  3. 15 : tržby 5 290 €, výsledok hospodárenia 3 386 €
  4. 16 : tržby 883 €, výsledok hospodárenia -378 €
  5. 17 : tržby 920 €, výsledok hospodárenia -1 016 €
  6. 18 : tržby 2 013 €, výsledok hospodárenia -878 €
  7. 19 : tržby 1 603 €, výsledok hospodárenia -474 €
  8. 20 : tržby 480 €, výsledok hospodárenia -1 307 €
  9. 21 : tržby 2 520 €, výsledok hospodárenia -1 756 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 304 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 304 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 450 €
  13. 25 : tržby 4 515 €, výsledok hospodárenia 2 013 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CuPecom s. r. o. (IČO 47537221) mala v roku 2025 tržby 4 515 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CuPecom

osobné náklady v roku 2021 boli 1 465 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ CuPecom

Podľa Registra právnických osôb koná za CuPecom 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník CuPecom

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch CuPecom
Podiely spoločníkov na vkladoch CuPecom Peter Čupka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Čupka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Čupka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Čupkaod 3. 4. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok CuPecom

Za rok 2025 má CuPecom v závierke tržby 4 515 €, a výsledok hospodárenia +2 013 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 5 290 €.

Tržby 20254 515 €
Výsledok hospodárenia 20252 013 €zisk
Majetok (aktíva) 20251 727 €
Vlastné imanie 2025−7 151 €
Záväzky 20258 878 €514,1 % majetku
Pridaná hodnota 20252 671 €
Zisková marža 2025+44,6 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−12 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát CuPecom

Súvaha CuPecom

Všetky čísla zo závierok CuPecom (13 rokov)
Čísla zo závierok CuPecom po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 515 €2 013 €1 727 €−7 151 €8 878 €2 671 €+44,6 %
2024—−1 450 €50 €−8 824 €8 874 €——
2023—−2 304 €1 300 €−7 374 €8 674 €——
2022—−2 304 €3 404 €−5 070 €8 474 €——
20212 520 €−1 756 €5 707 €−2 766 €8 473 €1 965 €−69,7 %
2020480 €−1 307 €7 354 €−1 010 €8 364 €−356 €−272,3 %
20191 603 €−474 €364 €297 €67 €32 €−29,6 %
20182 013 €−878 €1 444 €771 €673 €611 €−43,6 %
2017920 €−1 016 €3 349 €2 129 €1 220 €−341 €−110,4 %
2016883 €−378 €3 656 €3 626 €30 €102 €−42,8 %
20155 290 €3 386 €4 003 €4 003 €—3 385 €+64,0 %
20141 644 €−4 933 €1 540 €618 €922 €−3 391 €−300,1 %
2013—−449 €4 551 €4 551 €—−399 €—

Riziko: zaplatí CuPecom?

Peniaze od štátu: CuPecom

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CuPecom

Dátum vzniku CuPecom je 26. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29419/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 551 €
  3. Nový spoločník: Peter ČupkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 4 515 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CuPecom

  • Dokončovacie práce pri realizácií exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

CuPecom v odvetví špecializované stavebné práce

CuPecom je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), CuPecom má 4 515 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 2 728 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CuPecom 128. z 140.

V odvetví v okrese Kežmarok2 728aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 570Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CuPecom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Kežmarok ›

Sídlo CuPecom: Vrbov

CuPecom sídli na adrese Hlavná ulica 206/56, 059 72 Vrbov, okres Kežmarok. V obci Vrbov je 209 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.

Subjektov v obci Vrbov209aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 425aktívnych
V tom istom odvetví2 728okres Kežmarok

Vrbov: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

CuPecom: IČO, sídlo a základné údaje

CuPecom s. r. o. (IČO 47537221) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vrbov, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 26. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Peter Čupka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 515 € a výsledok hospodárenia +2 013 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 11. 2013
ObecVrbov
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) CuPecom s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 515 €, typická firma odvetvia 71 962 € (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›

Sieť prepojení firmy CuPecom

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CuPecom

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CuPecom

  • Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 55 tis. €
  • Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Vrbovtypický nepokrytý dopyt 9 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vrbov

SALMOTHERM - Invest, s.r.o.DRUTEXPLAST, s.r.o.BULLY, spol. s r.o.BPS Huncovce, s.r.o.HOR, s.r.o.Všetky firmy v obci Vrbov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Kežmarok

m2r s.r.o.Pifema s.r.o.MM TATRY-STAV, s. r. o.GT service, s. r. o.AluContract s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk