Maxim s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
117 604 €tržby 2025 ▼ 25 %+29 834 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 700 €, výsledok hospodárenia -10 454 €
- 14 : tržby 53 030 €, výsledok hospodárenia -4 666 €
- 15 : tržby 63 000 €, výsledok hospodárenia -23 139 €
- 16 : tržby 55 308 €, výsledok hospodárenia -16 614 €
- 17 : tržby 77 246 €, výsledok hospodárenia 8 088 €
- 18 : tržby 100 248 €, výsledok hospodárenia 27 152 €
- 19 : tržby 119 070 €, výsledok hospodárenia 42 095 €
- 20 : tržby 96 725 €, výsledok hospodárenia 7 062 €
- 21 : tržby 123 508 €, výsledok hospodárenia 41 416 €
- 22 : tržby 144 705 €, výsledok hospodárenia 38 587 €
- 23 : tržby 161 524 €, výsledok hospodárenia 60 508 €
- 24 : tržby 157 082 €, výsledok hospodárenia 57 803 €
- 25 : tržby 117 604 €, výsledok hospodárenia 29 834 €
Maxim s. r. o. (IČO 47529474) mala v roku 2025 tržby 117 604 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Maxim
V roku 2025 mala Maxim priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 291 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2023 | — | 291 € | — |
| 2022 | — | 142 € | — |
| 2020 | — | 275 € | — |
| 2019 | — | 778 € | — |
| 2017 | — | 157 € | — |
| 2013 | — | 78 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia Maxim
Podľa Registra právnických osôb konajú za Maxim 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci Maxim
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Iveta Matlovičová50,0 %
- Ľubomír Matlovič50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Iveta Matlovičováod 30. 9. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ľubomír Matlovičod 30. 9. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Maxim
Za rok 2025 má Maxim v závierke tržby 117 604 €, o 25,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +29 834 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 161 524 €.
Výkaz ziskov a strát Maxim
Najvyššie tržby: rok 2023, 161 524 €. Najnižšie: rok 2013, 1 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 117 604 € |
| 2024 | 157 082 € |
| 2023 | 161 524 € |
| 2022 | 144 705 € |
| 2021 | 123 508 € |
| 2020 | 96 725 € |
| 2019 | 119 070 € |
| 2018 | 100 248 € |
| 2017 | 77 246 € |
| 2016 | 55 308 € |
| 2015 | 63 000 € |
| 2014 | 53 030 € |
| 2013 | 1 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 257 672 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 29 834 € |
| 2024 | 57 803 € |
| 2023 | 60 508 € |
| 2022 | 38 587 € |
| 2021 | 41 416 € |
| 2020 | 7 062 € |
| 2019 | 42 095 € |
| 2018 | 27 152 € |
| 2017 | 8 088 € |
| 2016 | −16 614 € |
| 2015 | −23 139 € |
| 2014 | −4 666 € |
| 2013 | −10 454 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Maxim
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +25,4 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Maxim | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +25,4 % | +8,8 % |
| 2024 | +36,8 % | +6,0 % |
| 2023 | +37,5 % | +4,1 % |
| 2022 | +26,7 % | +4,6 % |
| 2021 | +33,5 % | +4,4 % |
| 2020 | +7,3 % | +3,4 % |
| 2019 | +35,4 % | +3,2 % |
| 2018 | +27,1 % | +3,6 % |
| 2017 | +10,5 % | +5,1 % |
| 2016 | −30,0 % | +4,6 % |
| 2015 | −36,7 % | +4,2 % |
| 2014 | −8,8 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2017 (+39,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −25,1 % |
| 2024 | −2,8 % |
| 2023 | +11,6 % |
| 2022 | +17,2 % |
| 2021 | +27,7 % |
| 2020 | −18,8 % |
| 2019 | +18,8 % |
| 2018 | +29,8 % |
| 2017 | +39,7 % |
| 2016 | −12,2 % |
| 2015 | +18,8 % |
| 2014 | +3 019,4 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Maxim
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 52 407 €, vlastné imanie 35 334 € a záväzky 17 073 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 52 407 € | 35 334 € | 17 073 € |
| 2024 | 133 027 € | 105 163 € | 27 864 € |
| 2023 | 169 606 € | 153 073 € | 16 533 € |
| 2022 | 260 204 € | 114 528 € | 145 676 € |
| 2021 | 223 246 € | 75 941 € | 147 305 € |
| 2020 | 164 770 € | 34 525 € | 130 245 € |
| 2019 | 134 735 € | 27 463 € | 107 272 € |
| 2018 | 82 848 € | −14 632 € | 97 480 € |
| 2017 | 60 833 € | −41 784 € | 102 617 € |
| 2016 | 56 360 € | −49 872 € | 106 232 € |
| 2015 | 74 243 € | −33 259 € | 107 502 € |
| 2014 | 32 340 € | −10 119 € | 42 459 € |
| 2013 | 4 820 € | −5 454 € | 10 274 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Maxim (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117 604 € | 29 834 € | 52 407 € | 35 334 € | 17 073 € | 42 446 € | +25,4 % |
| 2024 | 157 082 € | 57 803 € | 133 027 € | 105 163 € | 27 864 € | 75 758 € | +36,8 % |
| 2023 | 161 524 € | 60 508 € | 169 606 € | 153 073 € | 16 533 € | 87 187 € | +37,5 % |
| 2022 | 144 705 € | 38 587 € | 260 204 € | 114 528 € | 145 676 € | 73 644 € | +26,7 % |
| 2021 | 123 508 € | 41 416 € | 223 246 € | 75 941 € | 147 305 € | 77 708 € | +33,5 % |
| 2020 | 96 725 € | 7 062 € | 164 770 € | 34 525 € | 130 245 € | 33 945 € | +7,3 % |
| 2019 | 119 070 € | 42 095 € | 134 735 € | 27 463 € | 107 272 € | 49 771 € | +35,4 % |
| 2018 | 100 248 € | 27 152 € | 82 848 € | −14 632 € | 97 480 € | 47 946 € | +27,1 % |
| 2017 | 77 246 € | 8 088 € | 60 833 € | −41 784 € | 102 617 € | 25 677 € | +10,5 % |
| 2016 | 55 308 € | −16 614 € | 56 360 € | −49 872 € | 106 232 € | −678 € | −30,0 % |
| 2015 | 63 000 € | −23 139 € | 74 243 € | −33 259 € | 107 502 € | −7 175 € | −36,7 % |
| 2014 | 53 030 € | −4 666 € | 32 340 € | −10 119 € | 42 459 € | −3 774 € | −8,8 % |
| 2013 | 1 700 € | −10 454 € | 4 820 € | −5 454 € | 10 274 € | −10 365 € | −614,9 % |
Riziko: zaplatí Maxim?
Peniaze od štátu: Maxim
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Maxim
Dátum vzniku Maxim je 19. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/94358/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 700 € · majetok 4 820 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023934110
- Nový spoločník: Ing. Iveta MatlovičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 117 604 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Maxim
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- administratívne služby
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- finančný leasing
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- faktoring a forfaiting
- vydavateľská činnosť
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Maxim v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Maxim je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Maxim má 117 604 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 208 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Maxim 181. z 664.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Maxim | 117 604 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Maxim
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Maxim s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Maxim | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 117 604 € | 45 458 € |
| 2024 | 157 082 € | 41 451 € |
| 2023 | 161 524 € | 39 296 € |
| 2022 | 144 705 € | 39 137 € |
| 2021 | 123 508 € | 36 517 € |
| 2020 | 96 725 € | 38 849 € |
| 2019 | 119 070 € | 41 631 € |
| 2018 | 100 248 € | 41 078 € |
| 2017 | 77 246 € | 40 922 € |
| 2016 | 55 308 € | 41 408 € |
| 2015 | 63 000 € | 40 006 € |
| 2014 | 53 030 € | — |
| 2013 | 1 700 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Maxim | 117 604 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 46 708 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TMT Trade s.r.o.Banská Bystrica · tržby 276 010 € (2025)
- „Mazúra 4453„Martin · tržby 275 847 € (2025)
- SAGUR s.r.o.Lučenec · tržby 275 464 € (2023)
- LI MANAGEMENT, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 275 323 € (2025)
- Makleri SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 274 933 € (2025)
- MEDIA MARKET TRNAVA, s.r.o.Trnava · tržby 274 710 € (2025)
- KOOR Facility, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 274 682 € (2025)
- DAUNI plus, s.r.o.Čierna nad Tisou · tržby 274 027 € (2025)
- SEVEN MILES s.r.o.Senec · tržby 273 878 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Maxim, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Maxim: Bratislava - Karlova Ves
Maxim sídli na adrese Dúbravská cesta 2, 841 04 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 992 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223. Na tej istej adrese je zapísaných 115 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Maxim: IČO, sídlo a základné údaje
Maxim s. r. o. (IČO 47529474) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 19. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Ing. Iveta Matlovičová a Ľubomír Matlovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 117 604 € a výsledok hospodárenia +29 834 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 11. 2013 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Maxim s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 117 604 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Maxim
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Maxim
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Maxim
- Tendre132súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Maxim BA s.r.o.Maxim RK s. r. o.Maxim Reality s.r.o.Maxim Real s.r.o.Maxim Bratislava s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava IV
INVEST 7 - Malý Raj Slovenský Grob a.s.SG Shopping s. r. o.ARKER, s.r.o.ONC s.r.o.Roberts & Boyd, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.