Advantage team s.r.o.
Jaslovské Bohunice
591 648 €tržby 2016 ▲ 49 %+3 746 €zisk 2016zaniknutá 10. 8. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 8. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -435 €
- 14 : tržby 150 261 €, výsledok hospodárenia -1 290 €
- 15 : tržby 397 218 €, výsledok hospodárenia 3 703 €
- 16 : tržby 591 648 €, výsledok hospodárenia 3 746 €
Advantage team s.r.o. (IČO 47524227), sídlo Jaslovské Bohunice, je v registri zapísaná od 11. 12. 2013 do 10. 8. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Advantage team
osobné náklady v roku 2015 boli 4 317 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 4 317 € | 3 182 € |
| 2014 | — | 629 € | 465 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2015
- Mzdy 74 % 3 182 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 119 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Advantage team
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Advantage team
Za rok 2016 má Advantage team v závierke tržby 591 648 €, o 48,9 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +3 746 €. Závierky máme za 4 roky (2013 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 591 648 €.
Výkaz ziskov a strát Advantage team
Najvyššie tržby: rok 2016, 591 648 €. Najnižšie: rok 2014, 150 261 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 591 648 € |
| 2015 | 397 218 € |
| 2014 | 150 261 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 5 724 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 3 746 € |
| 2015 | 3 703 € |
| 2014 | −1 290 € |
| 2013 | −435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Advantage team
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,6 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Advantage team | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +0,6 % | +3,7 % |
| 2015 | +0,9 % | +3,5 % |
| 2014 | −0,9 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Advantage team
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 81 588 €, vlastné imanie 10 724 € a záväzky 70 864 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 81 588 € | 10 724 € | 70 864 € |
| 2015 | 33 422 € | 6 978 € | 26 444 € |
| 2014 | 5 735 € | 3 275 € | 2 460 € |
| 2013 | 4 665 € | 4 565 € | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Advantage team (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 591 648 € | 3 746 € | 81 588 € | 10 724 € | 70 864 € | 26 091 € | +0,6 % |
| 2015 | 397 218 € | 3 703 € | 33 422 € | 6 978 € | 26 444 € | 5 897 € | +0,9 % |
| 2014 | 150 261 € | −1 290 € | 5 735 € | 3 275 € | 2 460 € | 552 € | −0,9 % |
| 2013 | — | −435 € | 4 665 € | 4 565 € | 100 € | −435 € | — |
Riziko: zaplatí Advantage team?
Advantage team a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Advantage team z roku 2015.
História firmy Advantage team
Dátum vzniku Advantage team je 11. 12. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33509/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 665 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky. Firma vznikla 11. 12. 2013.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 4, posledné tržby 591 648 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Advantage team v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Advantage team je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 990 € (2 013 závierok), Advantage team má 591 648 €, čo je 17-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 958 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Advantage team 11. z 130.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 093 €, polovica do 34 990 €, tri štvrtiny do 106 534 €; 10 % firiem má viac než 349 828 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 950 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 093 € |
| medián | 34 990 € |
| horný kvartil | 106 534 € |
| 10 % firiem má viac než | 349 828 € |
| Advantage team | 591 648 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Advantage team
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Advantage team s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Advantage team | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 591 648 € | 34 990 € |
| 2015 | 397 218 € | 35 770 € |
| 2014 | 150 261 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Advantage team | 591 648 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 47 875 € |
| medián kraja | 40 689 € |
| medián Slovenska | 34 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ecoprogress s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 472 745 € (2025)
- OPL s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 461 056 € (2025)
- GARDEN TEAM s.r.o.Bytča · tržby 1 459 861 € (2025)
- Záhrady a závlahy, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 449 424 € (2025)
- EDO Partner s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 411 239 € (2023)
- Sadova s. r. o.Drietoma · tržby 1 407 494 € (2025)
- D. H. K O M P L E T s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 1 407 358 € (2025)
- LUX Prešov, s.r.o.Prešov · tržby 1 403 154 € (2025)
- Lean Commerce s. r. o.Žilina · tržby 1 399 547 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Advantage team, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Advantage team: Jaslovské Bohunice
Advantage team sídli na adrese Nová 475/45, 919 30 Jaslovské Bohunice, okres Trnava. V obci Jaslovské Bohunice je 253 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418.
Jaslovské Bohunice: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Advantage team: IČO, sídlo a základné údaje
Advantage team s.r.o. (IČO 47524227) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jaslovské Bohunice, okres Trnava. Dátum vzniku je 11. 12. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 8. 2017, po 3 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 591 648 € a výsledok hospodárenia +3 746 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 81210 |
| Vznik | 11. 12. 2013 |
| Zánik | 10. 8. 2017 |
| Obec | Jaslovské Bohunice |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Advantage team
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Advantage team
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Advantage team
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 18 tis. €
- Výhry konkurentov85firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 124 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v obci Jaslovské Bohunicetypický nepokrytý dopyt 246 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny725 zmlúv za 3 roky · 19 737 054 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 554 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Jaslovské Bohunice
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s…JOMA Slovakia a. s.ANJA AGROTECHNIK, s. r. o.EURO PUMPS TECH, s.r.o.ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s.Všetky firmy v obci Jaslovské Bohunice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Trnava
TIP-TOP Services s.r.o.PURITY of LIFE service s. r. o.Brendman s. r. o.FEER s.r.o.CWM Group s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.