DARK ANGELS s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Administratívne a pomocné činnosti
25 560 €tržby 2025 ▲ 25 %+32 278 €zisk 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 15 : tržby 4 616 €, výsledok hospodárenia 3 606 €
- 16 : tržby 20 332 €, výsledok hospodárenia 1 333 €
- 17 : tržby 23 060 €, výsledok hospodárenia 312 €
- 18 : tržby 27 040 €, výsledok hospodárenia 1 010 €
- 19 : tržby 24 860 €, výsledok hospodárenia 23 431 €
- 20 : tržby 24 750 €, výsledok hospodárenia 34 039 €
- 21 : tržby 30 850 €, výsledok hospodárenia 33 214 €
- 22 : tržby 20 020 €, výsledok hospodárenia 31 041 €
- 23 : tržby 23 735 €, výsledok hospodárenia 30 338 €
- 24 : tržby 20 420 €, výsledok hospodárenia 33 665 €
- 25 : tržby 25 560 €, výsledok hospodárenia 32 278 €
DARK ANGELS s. r. o. (IČO 47523786) mala v roku 2025 tržby 25 560 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DARK ANGELS
DARK ANGELS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 9 710 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 9 710 € | — |
| 2024 | — | 7 622 € | — |
| 2023 | — | 5 634 € | — |
| 2022 | — | 9 420 € | — |
| 2021 | — | 5 552 € | — |
| 2020 | — | 671 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ DARK ANGELS
Podľa Registra právnických osôb koná za DARK ANGELS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník DARK ANGELS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok DARK ANGELS
Za rok 2025 má DARK ANGELS v závierke tržby 25 560 €, o 25,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +32 278 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 30 850 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DARK ANGELS
Najvyššie tržby: rok 2021, 30 850 €. Najnižšie: rok 2015, 4 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 25 560 € |
| 2024 | 20 420 € |
| 2023 | 23 735 € |
| 2022 | 20 020 € |
| 2021 | 30 850 € |
| 2020 | 24 750 € |
| 2019 | 24 860 € |
| 2018 | 27 040 € |
| 2017 | 23 060 € |
| 2016 | 20 332 € |
| 2015 | 4 616 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 1 roku z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 223 787 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 32 278 € |
| 2024 | 33 665 € |
| 2023 | 30 338 € |
| 2022 | 31 041 € |
| 2021 | 33 214 € |
| 2020 | 34 039 € |
| 2019 | 23 431 € |
| 2018 | 1 010 € |
| 2017 | 312 € |
| 2016 | 1 333 € |
| 2015 | 3 606 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DARK ANGELS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +94,3 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DARK ANGELS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | +94,3 % | +2,2 % |
| 2018 | +3,7 % | +2,5 % |
| 2017 | +1,4 % | +4,0 % |
| 2016 | +6,6 % | +4,3 % |
| 2015 | +78,1 % | +4,0 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+340,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +25,2 % |
| 2024 | −14,0 % |
| 2023 | +18,6 % |
| 2022 | −35,1 % |
| 2021 | +24,6 % |
| 2020 | −0,4 % |
| 2019 | −8,1 % |
| 2018 | +17,3 % |
| 2017 | +13,4 % |
| 2016 | +340,5 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DARK ANGELS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 055 €, vlastné imanie 33 514 € a záväzky −5 459 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 055 € | 33 514 € | −5 459 € |
| 2024 | 35 253 € | 33 665 € | 1 588 € |
| 2023 | 35 897 € | 30 338 € | 5 559 € |
| 2022 | 45 379 € | 31 041 € | 14 338 € |
| 2021 | 52 975 € | 33 423 € | 19 552 € |
| 2020 | 84 446 € | 34 039 € | 50 407 € |
| 2019 | 41 275 € | 27 867 € | 13 408 € |
| 2018 | 28 803 € | 15 021 € | 13 782 € |
| 2017 | 15 691 € | 14 011 € | 1 680 € |
| 2016 | 16 221 € | 9 459 € | 6 762 € |
| 2015 | 9 086 € | 8 126 € | 960 € |
| 2014 | 5 000 € | 4 520 € | 480 € |
| 2013 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DARK ANGELS (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 560 € | 32 278 € | 28 055 € | 33 514 € | −5 459 € | 15 727 € | +126,3 % |
| 2024 | 20 420 € | 33 665 € | 35 253 € | 33 665 € | 1 588 € | 15 222 € | +164,9 % |
| 2023 | 23 735 € | 30 338 € | 35 897 € | 30 338 € | 5 559 € | 12 785 € | +127,8 % |
| 2022 | 20 020 € | 31 041 € | 45 379 € | 31 041 € | 14 338 € | 14 051 € | +155,0 % |
| 2021 | 30 850 € | 33 214 € | 52 975 € | 33 423 € | 19 552 € | 11 236 € | +107,7 % |
| 2020 | 24 750 € | 34 039 € | 84 446 € | 34 039 € | 50 407 € | 1 909 € | +137,5 % |
| 2019 | 24 860 € | 23 431 € | 41 275 € | 27 867 € | 13 408 € | 3 651 € | +94,3 % |
| 2018 | 27 040 € | 1 010 € | 28 803 € | 15 021 € | 13 782 € | 2 295 € | +3,7 % |
| 2017 | 23 060 € | 312 € | 15 691 € | 14 011 € | 1 680 € | 1 113 € | +1,4 % |
| 2016 | 20 332 € | 1 333 € | 16 221 € | 9 459 € | 6 762 € | 2 005 € | +6,6 % |
| 2015 | 4 616 € | 3 606 € | 9 086 € | 8 126 € | 960 € | 4 230 € | +78,1 % |
| 2014 | — | −480 € | 5 000 € | 4 520 € | 480 € | — | — |
| 2013 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí DARK ANGELS?
Peniaze od štátu: DARK ANGELS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DARK ANGELS
Dátum vzniku DARK ANGELS je 13. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Ameesa, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/94178/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Lucia RadičováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Ameesa, s.r.o., odvtedy DARK ANGELS s. r. o.
- Nový spoločník: Lucia RadičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 25 560 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DARK ANGELS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva ,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
DARK ANGELS v odvetví administratívne a kancelárske služby
DARK ANGELS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), DARK ANGELS má 25 560 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DARK ANGELS 1 471. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| DARK ANGELS | 25 560 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DARK ANGELS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DARK ANGELS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DARK ANGELS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 25 560 € | 42 000 € |
| 2024 | 20 420 € | 39 510 € |
| 2023 | 23 735 € | 40 736 € |
| 2022 | 20 020 € | 39 924 € |
| 2021 | 30 850 € | 35 891 € |
| 2020 | 24 750 € | 34 323 € |
| 2019 | 24 860 € | 37 025 € |
| 2018 | 27 040 € | 36 750 € |
| 2017 | 23 060 € | 34 290 € |
| 2016 | 20 332 € | 31 940 € |
| 2015 | 4 616 € | 31 304 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DARK ANGELS | 25 560 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BENČÍK s. r. o.Košťany nad Turcom · tržby 59 271 € (2025)
- DEKOMAX s.r.o.Rajec · tržby 59 254 € (2025)
- GreyHouse, s. r. o.Pakostov · tržby 59 249 € (2024)
- M&M PROFI SLOVAKIA s. r. o.Bardejov · tržby 59 231 € (2025)
- ADDEN s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 59 227 € (2025)
- Ingrand Construct s.r.o.Kvetoslavov · tržby 59 218 € (2025)
- R-Rental s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 200 € (2025)
- Fuel Factory s.r.o.Prešov · tržby 59 165 € (2025)
- DANLIT s.r.o.Malacky · tržby 59 158 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DARK ANGELS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DARK ANGELS: Bratislava - Nové Mesto
DARK ANGELS sídli na adrese Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 67 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
DARK ANGELS: IČO, sídlo a základné údaje
DARK ANGELS s. r. o. (IČO 47523786) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 13. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Lucia Radičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 560 € a výsledok hospodárenia +32 278 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 11. 2013 |
| Skoršie názvy | Ameesa, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) DARK ANGELS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 560 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy DARK ANGELS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DARK ANGELS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DARK ANGELS
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov100firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava III
ZSSK THU, s. r. o.Biodo s.r.o.KUKON s. r. o.servis farmárov s.r.o.PST Operations s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.