DM - SERVIS, s. r. o.
Dunajská Streda · Oprava a údržba motorových vozidiel
31 035 €tržby 2025 ▼ 12 %+2 042 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby 7 140 €, výsledok hospodárenia 1 891 €
- 15 : tržby 8 884 €, výsledok hospodárenia 1 408 €
- 16 : tržby 32 182 €, výsledok hospodárenia 1 810 €
- 17 : tržby 31 923 €, výsledok hospodárenia 1 684 €
- 18 : tržby 36 676 €, výsledok hospodárenia 299 €
- 19 : tržby 32 745 €, výsledok hospodárenia -8 €
- 20 : tržby 26 029 €, výsledok hospodárenia -1 737 €
- 21 : tržby 41 077 €, výsledok hospodárenia -4 093 €
- 22 : tržby 44 097 €, výsledok hospodárenia 589 €
- 23 : tržby 36 590 €, výsledok hospodárenia 1 253 €
- 24 : tržby 35 376 €, výsledok hospodárenia 1 951 €
- 25 : tržby 31 035 €, výsledok hospodárenia 2 042 €
DM - SERVIS, s. r. o. (IČO 47513829) mala v roku 2025 tržby 31 035 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia DM - SERVIS
Podľa Registra právnických osôb konajú za DM - SERVIS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci DM - SERVIS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Peter Drancsík50,0 %
- Pavel Furuc50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Drancsíkod 21. 9. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Pavel Furucod 21. 9. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DM - SERVIS
Za rok 2025 má DM - SERVIS v závierke tržby 31 035 €, o 12,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 042 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 44 097 €.
Výkaz ziskov a strát DM - SERVIS
Najvyššie tržby: rok 2022, 44 097 €. Najnižšie: rok 2014, 7 140 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 31 035 € |
| 2024 | 35 376 € |
| 2023 | 36 590 € |
| 2022 | 44 097 € |
| 2021 | 41 077 € |
| 2020 | 26 029 € |
| 2019 | 32 745 € |
| 2018 | 36 676 € |
| 2017 | 31 923 € |
| 2016 | 32 182 € |
| 2015 | 8 884 € |
| 2014 | 7 140 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 089 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 042 € |
| 2024 | 1 951 € |
| 2023 | 1 253 € |
| 2022 | 589 € |
| 2021 | −4 093 € |
| 2020 | −1 737 € |
| 2019 | −8 € |
| 2018 | 299 € |
| 2017 | 1 684 € |
| 2016 | 1 810 € |
| 2015 | 1 408 € |
| 2014 | 1 891 € |
| 2013 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DM - SERVIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,6 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DM - SERVIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,6 % | +2,3 % |
| 2024 | +5,5 % | +2,0 % |
| 2023 | +3,4 % | +1,3 % |
| 2022 | +1,3 % | +0,9 % |
| 2021 | −10,0 % | +0,8 % |
| 2020 | −6,7 % | +0,6 % |
| 2019 | 0,0 % | +0,7 % |
| 2018 | +0,8 % | +0,7 % |
| 2017 | +5,3 % | +1,3 % |
| 2016 | +5,6 % | +1,2 % |
| 2015 | +15,8 % | +1,4 % |
| 2014 | +26,5 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2016 (+262,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −12,3 % |
| 2024 | −3,3 % |
| 2023 | −17,0 % |
| 2022 | +7,4 % |
| 2021 | +57,8 % |
| 2020 | −20,5 % |
| 2019 | −10,7 % |
| 2018 | +14,9 % |
| 2017 | −0,8 % |
| 2016 | +262,2 % |
| 2015 | +24,4 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DM - SERVIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 486 €, vlastné imanie 12 088 € a záväzky 398 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 486 € | 12 088 € | 398 € |
| 2024 | 10 403 € | 10 046 € | 357 € |
| 2023 | 8 096 € | 8 096 € | 0 € |
| 2022 | 7 770 € | 6 843 € | 927 € |
| 2021 | 9 276 € | 6 254 € | 3 022 € |
| 2020 | 15 291 € | 10 347 € | 4 944 € |
| 2019 | 19 247 € | 12 084 € | 7 163 € |
| 2018 | 21 220 € | 12 092 € | 9 128 € |
| 2017 | 12 858 € | 11 793 € | 1 065 € |
| 2016 | 10 851 € | 10 109 € | 742 € |
| 2015 | 9 395 € | 8 298 € | 1 097 € |
| 2014 | 7 053 € | 6 891 € | 162 € |
| 2013 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DM - SERVIS (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 035 € | 2 042 € | 12 486 € | 12 088 € | 398 € | 2 873 € | +6,6 % |
| 2024 | 35 376 € | 1 951 € | 10 403 € | 10 046 € | 357 € | 2 610 € | +5,5 % |
| 2023 | 36 590 € | 1 253 € | 8 096 € | 8 096 € | 0 € | 2 207 € | +3,4 % |
| 2022 | 44 097 € | 589 € | 7 770 € | 6 843 € | 927 € | 1 688 € | +1,3 % |
| 2021 | 41 077 € | −4 093 € | 9 276 € | 6 254 € | 3 022 € | −3 192 € | −10,0 % |
| 2020 | 26 029 € | −1 737 € | 15 291 € | 10 347 € | 4 944 € | −279 € | −6,7 % |
| 2019 | 32 745 € | −8 € | 19 247 € | 12 084 € | 7 163 € | 1 335 € | 0,0 % |
| 2018 | 36 676 € | 299 € | 21 220 € | 12 092 € | 9 128 € | 1 317 € | +0,8 % |
| 2017 | 31 923 € | 1 684 € | 12 858 € | 11 793 € | 1 065 € | 2 423 € | +5,3 % |
| 2016 | 32 182 € | 1 810 € | 10 851 € | 10 109 € | 742 € | 2 570 € | +5,6 % |
| 2015 | 8 884 € | 1 408 € | 9 395 € | 8 298 € | 1 097 € | 2 671 € | +15,8 % |
| 2014 | 7 140 € | 1 891 € | 7 053 € | 6 891 € | 162 € | 1 981 € | +26,5 % |
| 2013 | — | 0 € | — | — | — | — | — |
Riziko: zaplatí DM - SERVIS?
Peniaze od štátu: DM - SERVIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DM - SERVIS
Dátum vzniku DM - SERVIS je 20. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: TETROS s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34366/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013
- Nový štatutár: Peter DrancsíkKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým TETROS s. r. o., odvtedy DM - SERVIS, s. r. o.
- Nový štatutár: Pavel FurucKonateľ
- Nový spoločník: Pavel FurucSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 31 035 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DM - SERVIS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
DM - SERVIS v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
DM - SERVIS je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), DM - SERVIS má 31 035 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DM - SERVIS 94. z 140.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 965 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 643 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 965 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 643 085 € |
| DM - SERVIS | 31 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DM - SERVIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DM - SERVIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DM - SERVIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 31 035 € | 61 965 € |
| 2024 | 35 376 € | 59 930 € |
| 2023 | 36 590 € | 55 031 € |
| 2022 | 44 097 € | 53 572 € |
| 2021 | 41 077 € | 49 786 € |
| 2020 | 26 029 € | 47 510 € |
| 2019 | 32 745 € | 49 532 € |
| 2018 | 36 676 € | 49 264 € |
| 2017 | 31 923 € | 48 116 € |
| 2016 | 32 182 € | 50 330 € |
| 2015 | 8 884 € | 47 453 € |
| 2014 | 7 140 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DM - SERVIS | 31 035 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 57 923 € |
| medián kraja | 62 570 € |
| medián Slovenska | 61 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RIco elektronik s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 268 € (2025)
- ERPRO s. r. o.Senec · tržby 78 236 € (2025)
- DELTACOM COMPUTERS s.r.o.Žarnovica · tržby 77 413 € (2025)
- NOVIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 77 377 € (2023)
- SEGA Audio, s.r.o.Galanta · tržby 77 167 € (2025)
- DEVTASIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 76 575 € (2025)
- RZA Services s. r. o.Štúrovo · tržby 75 359 € (2025)
- Miroslav Lipnický, s.r.o.Železná Breznica · tržby 74 994 € (2025)
- emer bikes s. r. o.Valča · tržby 74 739 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DM - SERVIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DM - SERVIS: Dunajská Streda
DM - SERVIS sídli na adrese Ádorská 48, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
DM - SERVIS: IČO, sídlo a základné údaje
DM - SERVIS, s. r. o. (IČO 47513829) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 20. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Pavel Furuc a Peter Drancsík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 035 € a výsledok hospodárenia +2 042 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 11. 2013 |
| Skoršie názvy | TETROS s. r. o. |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) DM - SERVIS, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 035 €, typická firma odvetvia 61 965 € (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy DM - SERVIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DM - SERVIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DM - SERVIS
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 3 946 308 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.120 zmlúv za 3 roky · 171 971 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 624 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Dunajská Streda
Duna Auto s.r.o.AutoBors s.r.o.Dunajskostredská autobusová doprava, s.r.o…Sidó & Sidó s.r.o.KOVOFLEX TRADE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.