ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
Žakovce · Veľkoobchod s ostatným tovarom pre domácnosť
157 409 €tržby 2023 ▼ 73 %−101 459 €strata 2023zaniknutá 24. 3. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -345 €
- 14 : tržby 1 604 619 €, výsledok hospodárenia 9 833 €
- 15 : tržby 1 922 172 €, výsledok hospodárenia 1 593 €
- 16 : tržby 2 080 100 €, výsledok hospodárenia 6 480 €
- 17 : tržby 1 664 954 €, výsledok hospodárenia 10 219 €
- 18 : tržby 932 142 €, výsledok hospodárenia -99 €
- 19 : tržby 722 925 €, výsledok hospodárenia -117 157 €
- 20 : tržby 577 110 €, výsledok hospodárenia -37 573 €
- 21 : tržby 465 173 €, výsledok hospodárenia -37 731 €
- 22 : tržby 573 855 €, výsledok hospodárenia -99 262 €
- 23 : tržby 157 409 €, výsledok hospodárenia -101 459 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 222 €
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze (IČO 47507306), sídlo Žakovce, je v registri zapísaná od 23. 11. 2013 do 24. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
osobné náklady v roku 2023 boli 104 875 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 104 875 € | 55 055 € |
| 2022 | — | 200 993 € | 142 382 € |
| 2021 | — | 191 392 € | 138 028 € |
| 2020 | — | 202 354 € | 146 877 € |
| 2019 | — | 250 914 € | 178 946 € |
| 2018 | — | 260 409 € | 186 638 € |
| 2017 | — | 362 335 € | 259 196 € |
| 2016 | — | 303 474 € | 218 722 € |
| 2015 | — | 256 781 € | 183 800 € |
| 2014 | — | 110 301 € | 80 388 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 52 % 55 055 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 25 853 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Spoločník ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
Za rok 2023 má ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze v závierke tržby 157 409 €, o 72,6 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −101 459 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2016: 2 080 100 €.
Výkaz ziskov a strát ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
Najvyššie tržby: rok 2016, 2 080 100 €. Najnižšie: rok 2023, 157 409 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | 157 409 € |
| 2022 | 573 855 € |
| 2021 | 465 173 € |
| 2020 | 577 110 € |
| 2019 | 722 925 € |
| 2018 | 932 142 € |
| 2017 | 1 664 954 € |
| 2016 | 2 080 100 € |
| 2015 | 1 922 172 € |
| 2014 | 1 604 619 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 8 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −368 723 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −3 222 € |
| 2023 | −101 459 € |
| 2022 | −99 262 € |
| 2021 | −37 731 € |
| 2020 | −37 573 € |
| 2019 | −117 157 € |
| 2018 | −99 € |
| 2017 | 10 219 € |
| 2016 | 6 480 € |
| 2015 | 1 593 € |
| 2014 | 9 833 € |
| 2013 | −345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −64,5 %, medián odvetvia +1,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | −64,5 % | +1,9 % |
| 2022 | −17,3 % | +2,1 % |
| 2021 | −8,1 % | +2,0 % |
| 2020 | −6,5 % | +1,6 % |
| 2019 | −16,2 % | +1,5 % |
| 2018 | 0,0 % | +1,6 % |
| 2017 | +0,6 % | +2,2 % |
| 2016 | +0,3 % | +2,0 % |
| 2015 | +0,1 % | +1,7 % |
| 2014 | +0,6 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2022 (+23,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | −72,6 % |
| 2022 | +23,4 % |
| 2021 | −19,4 % |
| 2020 | −20,2 % |
| 2019 | −22,4 % |
| 2018 | −44,0 % |
| 2017 | −20,0 % |
| 2016 | +8,2 % |
| 2015 | +19,8 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 2 226 €, vlastné imanie −362 161 € a záväzky 364 387 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2 226 € | −362 161 € | 364 387 € |
| 2023 | 2 226 € | −358 939 € | 361 165 € |
| 2022 | 175 595 € | −259 042 € | 434 637 € |
| 2021 | 218 836 € | −159 780 € | 378 616 € |
| 2020 | 264 906 € | −122 049 € | 386 955 € |
| 2019 | 692 483 € | −84 476 € | 776 959 € |
| 2018 | 676 148 € | 32 681 € | 643 467 € |
| 2017 | 707 149 € | 32 780 € | 674 369 € |
| 2016 | 865 628 € | 22 561 € | 843 067 € |
| 2015 | 720 356 € | 16 081 € | 704 275 € |
| 2014 | 369 544 € | 14 488 € | 355 056 € |
| 2013 | 6 764 € | 4 655 € | 2 109 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −3 222 € | 2 226 € | −362 161 € | 364 387 € | 0 € | — |
| 2023 | 157 409 € | −101 459 € | 2 226 € | −358 939 € | 361 165 € | −121 560 € | −64,5 % |
| 2022 | 573 855 € | −99 262 € | 175 595 € | −259 042 € | 434 637 € | 119 845 € | −17,3 % |
| 2021 | 465 173 € | −37 731 € | 218 836 € | −159 780 € | 378 616 € | 95 349 € | −8,1 % |
| 2020 | 577 110 € | −37 573 € | 264 906 € | −122 049 € | 386 955 € | 161 507 € | −6,5 % |
| 2019 | 722 925 € | −117 157 € | 692 483 € | −84 476 € | 776 959 € | 162 241 € | −16,2 % |
| 2018 | 932 142 € | −99 € | 676 148 € | 32 681 € | 643 467 € | 288 041 € | 0,0 % |
| 2017 | 1 664 954 € | 10 219 € | 707 149 € | 32 780 € | 674 369 € | 411 141 € | +0,6 % |
| 2016 | 2 080 100 € | 6 480 € | 865 628 € | 22 561 € | 843 067 € | 329 968 € | +0,3 % |
| 2015 | 1 922 172 € | 1 593 € | 720 356 € | 16 081 € | 704 275 € | 270 104 € | +0,1 % |
| 2014 | 1 604 619 € | 9 833 € | 369 544 € | 14 488 € | 355 056 € | 127 366 € | +0,6 % |
| 2013 | — | −345 € | 6 764 € | 4 655 € | 2 109 € | −339 € | — |
Riziko: zaplatí ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze?
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze v objeme 2 632 € z rokov 2020 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 2 632 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2021, 2 632 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 2 632 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
Dátum vzniku ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze je 23. 11. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29404/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 6 764 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok. Firma vznikla 23. 11. 2013.
- Nový zápis v registri: LEGATOs Recovery k.s.Správca konkurznej podstaty
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 12.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze v odvetví veľkoobchod
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatným tovarom pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 134 713 € (15 382 závierok), ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze má 157 409 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 226 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze 40. z 70.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 402 €, polovica do 134 713 €, tri štvrtiny do 757 347 €; 10 % firiem má viac než 3 852 028 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 880 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 402 € |
| medián | 134 713 € |
| horný kvartil | 757 347 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 852 028 € |
| ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze | 157 409 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 139 431 € |
| 2023 | 157 409 € | 134 713 € |
| 2022 | 573 855 € | 133 387 € |
| 2021 | 465 173 € | 117 770 € |
| 2020 | 577 110 € | 112 044 € |
| 2019 | 722 925 € | 120 438 € |
| 2018 | 932 142 € | 118 275 € |
| 2017 | 1 664 954 € | 106 248 € |
| 2016 | 2 080 100 € | 97 883 € |
| 2015 | 1 922 172 € | 98 123 € |
| 2014 | 1 604 619 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze | 157 409 € |
|---|---|
| medián okresu Kežmarok | 209 604 € |
| medián kraja | 132 064 € |
| medián Slovenska | 134 713 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BREAK LIMITS, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 365 074 € (2025)
- R-Diagnostics SK, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 364 967 € (2025)
- staDI, s.r.o.Námestovo · tržby 364 833 € (2025)
- NK servis, s.r.o.Levice · tržby 364 687 € (2025)
- AUTOSKLO KOŠICE, s.r.o.Košice - mestská časť Džungľa · tržby 364 542 € (2025)
- CDC Roastery, s.r.o.Rovinka · tržby 364 405 € (2025)
- REALINVEST, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 364 396 € (2025)
- FINIT SLOVENSKO, s.r.o.Čeľadince · tržby 364 319 € (2025)
- Lekáreň Íris s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 364 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Kežmarok ›
Sídlo ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze: Žakovce
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze sídli na adrese Žakovce 128, 059 73 Žakovce, okres Kežmarok. V obci Žakovce je 104 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 426.
Žakovce: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje
ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze (IČO 47507306) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žakovce, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 23. 11. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 3. 2026, po 12 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 157 409 € a výsledok hospodárenia −101 459 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s ostatným tovarom pre domácnosť (SK NACE 4649) |
| Vznik | 23. 11. 2013 |
| Zánik | 24. 3. 2026 |
| Obec | Žakovce |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ROSLER-Domáce potreby, s.r.o. v konkurze
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 685zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov159firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 18 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Žakovcetypický nepokrytý dopyt 34 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok52 zmlúv za 3 roky · 392 686 € · naposledy 27. 8. 2026Ministerstvo obrany Slovenskej republiky26 zmlúv za 3 roky · 122 743 € · naposledy 30. 9. 2026Kultúrny dom Ružomberok19 zmlúv za 3 roky · 5 565 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 203 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
askes s. r. o. v konkurzeFeCom s.r.o. v konkurzeDenny Trans s. r. o. v konkurzeAquaMan s. r. o. v konkurzeK´ Food Distribution s.r.o.; skrátený…
Najväčšie firmy v obci Žakovce
Tatranská odpadová spoločnosť s.r.o…ZAJDO TRADE s. r. o.Wiesner s.r.o.HUDACH s.r.o.DA-MI group, s.r.o.Všetky firmy v obci Žakovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.49) v okrese Kežmarok
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.