Southern Distillery s.r.o.
Dunajská Streda · Oprava a údržba motorových vozidiel
aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk
Southern Distillery s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Southern Distillery s.r.o. (IČO 47504102), sídlo Dunajská Streda, je v registri zapísaná od 19. 11. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Southern Distillery
Podľa Registra právnických osôb koná za Southern Distillery 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci Southern Distillery
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ladislav Marcell50,0 %
- Mgr. Dezider Plavy50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ladislav Marcellod 12. 11. 2014 | 332 500 € | 50,0 % |
| Mgr. Dezider Plavyod 12. 11. 2014 | 332 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Southern Distillery
Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Southern Distillery
Zisk v 0 rokoch, strata v 11 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 520 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −14 € |
| 2021 | −84 € |
| 2020 | −84 € |
| 2019 | −239 € |
| 2018 | −84 € |
| 2017 | −623 € |
| 2016 | −553 € |
| 2015 | −1 436 € |
| 2014 | −1 026 € |
| 2013 | −37 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Southern Distillery
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 154 €, vlastné imanie −4 519 € a záväzky 4 673 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 154 € | −4 519 € | 4 673 € |
| 2024 | 154 € | −4 179 € | 4 333 € |
| 2023 | 154 € | −4 179 € | 4 333 € |
| 2022 | 154 € | −4 179 € | 4 333 € |
| 2021 | 155 € | −4 165 € | 4 320 € |
| 2020 | 154 € | −4 081 € | 4 235 € |
| 2019 | 154 € | −3 997 € | 4 151 € |
| 2018 | 184 € | −3 758 € | 3 942 € |
| 2017 | 183 € | −3 675 € | 3 858 € |
| 2016 | 652 € | −3 052 € | 3 704 € |
| 2015 | 168 € | −2 499 € | 2 667 € |
| 2014 | 187 € | −1 063 € | 1 250 € |
| 2013 | 5 013 € | 4 963 € | 50 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Southern Distillery (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 154 € | −4 519 € | 4 673 € | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 154 € | −4 179 € | 4 333 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 154 € | −4 179 € | 4 333 € | — | — |
| 2022 | — | −14 € | 154 € | −4 179 € | 4 333 € | — | — |
| 2021 | — | −84 € | 155 € | −4 165 € | 4 320 € | — | — |
| 2020 | — | −84 € | 154 € | −4 081 € | 4 235 € | — | — |
| 2019 | — | −239 € | 154 € | −3 997 € | 4 151 € | — | — |
| 2018 | — | −84 € | 184 € | −3 758 € | 3 942 € | — | — |
| 2017 | — | −623 € | 183 € | −3 675 € | 3 858 € | — | — |
| 2016 | — | −553 € | 652 € | −3 052 € | 3 704 € | — | — |
| 2015 | — | −1 436 € | 168 € | −2 499 € | 2 667 € | — | — |
| 2014 | — | −1 026 € | 187 € | −1 063 € | 1 250 € | −401 € | — |
| 2013 | — | −37 € | 5 013 € | 4 963 € | 50 € | — | — |
Riziko: zaplatí Southern Distillery?
Peniaze od štátu: Southern Distillery
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Southern Distillery
Dátum vzniku Southern Distillery je 19. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: AUTO – PNEU s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33239/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 013 €
- Zmena obchodného menaPredtým AUTO – PNEU s.r.o., odvtedy Southern Distillery s.r.o.
- Nový spoločník: Ladislav MarcellSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Southern Distillery
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Southern Distillery v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
Southern Distillery je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 407 aktívnych subjektov.
Sídlo Southern Distillery: Dunajská Streda
Southern Distillery sídli na adrese Na pažiti 2, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Southern Distillery: IČO, sídlo a základné údaje
Southern Distillery s.r.o. (IČO 47504102) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 19. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mgr. Dezider Plavy.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 665 000 € |
| Vznik | 19. 11. 2013 |
| Skoršie názvy | AUTO – PNEU s.r.o. |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Southern Distillery
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Southern Distillery
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Southern Distillery
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy48zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 8 200 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava614 zmlúv za 3 roky · 3 929 395 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.123 zmlúv za 3 roky · 175 523 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 622 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PHLAVIUS Logistics & Services s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Dunajská Streda
Duna Auto s.r.o.AutoBors s.r.o.Dunajskostredská autobusová doprava, s.r.o…Sidó & Sidó s.r.o.KOVOFLEX TRADE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.