VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Amethyste spol. s r.o.

Veľký Kýr · Zemné práce

74 173 €tržby 2025 ▼ 6 %+4 073 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

74 173 €tržby 2025 ▼ 6 %
+4 073 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 951 €, výsledok hospodárenia -2 499 €
  2. 14 : tržby 14 931 €, výsledok hospodárenia 1 928 €
  3. 15 : tržby 27 640 €, výsledok hospodárenia 1 808 €
  4. 16 : tržby 40 113 €, výsledok hospodárenia 3 258 €
  5. 17 : tržby 45 340 €, výsledok hospodárenia 2 431 €
  6. 18 : tržby 39 727 €, výsledok hospodárenia 33 €
  7. 19 : tržby 45 220 €, výsledok hospodárenia 762 €
  8. 20 : tržby 49 134 €, výsledok hospodárenia 1 637 €
  9. 21 : tržby 80 646 €, výsledok hospodárenia 3 544 €
  10. 22 : tržby 52 049 €, výsledok hospodárenia 1 227 €
  11. 23 : tržby 58 682 €, výsledok hospodárenia 8 354 €
  12. 24 : tržby 79 046 €, výsledok hospodárenia 5 554 €
  13. 25 : tržby 74 173 €, výsledok hospodárenia 4 073 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Amethyste spol. s r.o. (IČO 47502231) mala v roku 2025 tržby 74 173 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Amethyste

V roku 2025 mala Amethyste priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 25 283 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Amethyste

Podľa Registra právnických osôb koná za Amethyste 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Amethyste

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Amethyste

Za rok 2025 má Amethyste v závierke tržby 74 173 €, o 6,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 073 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 80 646 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202574 tis. €▼ −6,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 073 €zisk
Majetok (aktíva) 202543 tis. €
Vlastné imanie 202537 tis. €
Záväzky 20255 629 €13,2 % majetku
Pridaná hodnota 202539 tis. €
Zisková marža 2025+5,5 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov32 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Amethyste

Súvaha Amethyste

Všetky čísla zo závierok Amethyste (13 rokov)
Čísla zo závierok Amethyste po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202574 173 €4 073 €42 758 €37 129 €5 629 €39 235 €+5,5 %
202479 046 €5 554 €38 211 €33 057 €5 154 €31 817 €+7,0 %
202358 682 €8 354 €31 839 €27 503 €4 336 €21 530 €+14,2 %
202252 049 €1 227 €19 841 €19 148 €693 €8 304 €+2,4 %
202180 646 €3 544 €19 145 €17 922 €1 223 €24 171 €+4,4 %
202049 134 €1 637 €19 044 €14 378 €4 666 €11 115 €+3,3 %
201945 220 €762 €16 592 €12 741 €3 851 €17 733 €+1,7 %
201839 727 €33 €13 427 €11 979 €1 448 €11 468 €+0,1 %
201745 340 €2 431 €15 183 €11 946 €3 237 €13 195 €+5,4 %
201640 113 €3 258 €15 797 €9 378 €6 419 €6 575 €+8,1 %
201527 640 €1 808 €6 552 €6 237 €315 €4 059 €+6,5 %
201414 931 €1 928 €4 797 €4 429 €368 €2 858 €+12,9 %
2013951 €−2 499 €2 670 €2 501 €169 €−2 499 €−262,8 %

Riziko: zaplatí Amethyste?

Peniaze od štátu: Amethyste

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Amethyste

Dátum vzniku Amethyste je 1. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35796/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 951 € · majetok 2 670 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023916862
  4. Nový spoločník: Mgr. Ladislav KottlíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 74 173 €.
  6. Nový zápis v registri: Ing. Judita KottlíkProkurista

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Amethyste

  • Spracovanie prírodného medu
  • Výroba chuťových prísad a korenín
  • Výroba nápojov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prprevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prevádzkovanie pohrebnej služby
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zazariadeniastaveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Prevádzkovanie pohrebiska

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Amethyste v odvetví špecializované stavebné práce

Amethyste je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), Amethyste má 74 173 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 2 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Amethyste 153. z 335.

V odvetví v okrese Nové Zámky2 375aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 528Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Amethyste, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Amethyste: Veľký Kýr

Amethyste sídli na adrese Mlynská 107/31, 941 07 Veľký Kýr, okres Nové Zámky. V obci Veľký Kýr je 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004.

Subjektov v obci Veľký Kýr310aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 004aktívnych
V tom istom odvetví2 375okres Nové Zámky

Veľký Kýr: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Amethyste: IČO, sídlo a základné údaje

Amethyste spol. s r.o. (IČO 47502231) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Kýr, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 1. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mgr. Ladislav Kottlík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 74 173 € a výsledok hospodárenia +4 073 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 11. 2013
ObecVeľký Kýr
OkresOkres Nové Zámky
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Amethyste spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 74 173 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy Amethyste

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Amethyste

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Amethyste

  • Tendre131súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 992 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
  • Výhry konkurentov507firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Veľký Kýrtypický nepokrytý dopyt 81 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľký Kýr

Poľnohospodárske družstvoFINTA, s.r.o.MONTAMA s.r.o.KÓŇASTAV s.r.o.MAPA TRANS s.r.o.Všetky firmy v obci Veľký Kýr ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Nové Zámky

PRES-TEL, s.r.o.GARDEN Komjatice s.r.o.Zenbros s. r. o.PREMIUM s. r. o.Készacél s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk