CORALL BA s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
38 021 €tržby 2014+2 503 €zisk 2014aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 €
- 14 : tržby 38 021 €, výsledok hospodárenia 2 503 €
CORALL BA s. r. o. (IČO 47496843), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 25. 10. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ CORALL BA
Podľa Registra právnických osôb koná za CORALL BA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník CORALL BA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Igor Zlejší100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Igor Zlejšíod 25. 10. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CORALL BA
Za rok 2014 má CORALL BA v závierke tržby 38 021 €, a výsledok hospodárenia +2 503 €.
Výkaz ziskov a strát CORALL BA
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 2 493 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 2 503 € |
| 2013 | −10 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CORALL BA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 27 535 €, vlastné imanie 7 493 € a záväzky 20 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 27 535 € | 7 493 € | 20 042 € |
| 2013 | 4 990 € | 4 990 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CORALL BA (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 38 021 € | 2 503 € | 27 535 € | 7 493 € | 20 042 € | 3 496 € | +6,6 % |
| 2013 | — | −10 € | 4 990 € | 4 990 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí CORALL BA?
Peniaze od štátu: CORALL BA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CORALL BA
Dátum vzniku CORALL BA je 25. 10. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: GRAIN mhh, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/93594/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 990 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 2, posledné tržby 38 021 €.
- Nový štatutár: Igor ZlejšíKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým GRAIN mhh, s. r. o., odvtedy CORALL BA s. r. o.
- Nový spoločník: Igor ZlejšíSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CORALL BA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živností
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Výroba kŕmnych zmesí
- Výroba mlynských výrobkov
- Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
- Výroba farieb, lakov a náterov
- Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
CORALL BA v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
CORALL BA je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CORALL BA 1 170. z 1 901.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JJ REAL, s.r.o.Trnava · tržby 90 200 € (2025)
- PJ REAL, s.r.o.Nitra · tržby 90 165 € (2025)
- Sankur-real, s.r.o.Prešov · tržby 90 161 € (2025)
- Vajno s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 90 107 € (2025)
- Space Consulting, s.r.o.Kremnica · tržby 90 040 € (2025)
- Stribog3, s. r. o.Žilina · tržby 90 000 € (2025)
- PP House s. r. o.Svit · tržby 90 000 € (2023)
- 4ward Consulting, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- SIM - MAX s.r.o.Prešov · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CORALL BA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CORALL BA: Bratislava - Staré Mesto
CORALL BA sídli na adrese Gorkého 202/9, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
CORALL BA: IČO, sídlo a základné údaje
CORALL BA s. r. o. (IČO 47496843) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 25. 10. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Igor Zlejší. Za rok 2014 sú v závierke tržby 38 021 € a výsledok hospodárenia +2 503 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 10. 2013 |
| Skoršie názvy | GRAIN mhh, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy CORALL BA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CORALL BA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CORALL BA
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Ziri s. r. o.Autotec DD s.r.o.TT DERMA, s.r.o.FLIN Group s.r.o.AQUA CLEANING SLOVAKIA, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.