VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Fatramed s.r.o.

Košice - Západ · Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom

2 650 118 €tržby 2025 ▲ 24 %+142 898 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 650 118 €tržby 2025 ▲ 24 %
+142 898 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 970 €
  2. 14 : tržby 2 163 €, výsledok hospodárenia -61 142 €
  3. 15 : tržby 118 257 €, výsledok hospodárenia -72 902 €
  4. 16 : tržby 427 239 €, výsledok hospodárenia -1 634 €
  5. 17 : tržby 719 498 €, výsledok hospodárenia 8 711 €
  6. 18 : tržby 851 975 €, výsledok hospodárenia 27 293 €
  7. 19 : tržby 2 239 754 €, výsledok hospodárenia 133 436 €
  8. 20 : tržby 2 444 335 €, výsledok hospodárenia 122 187 €
  9. 21 : tržby 1 925 734 €, výsledok hospodárenia 165 482 €
  10. 22 : tržby 1 492 732 €, výsledok hospodárenia 116 081 €
  11. 23 : tržby 1 555 643 €, výsledok hospodárenia 83 712 €
  12. 24 : tržby 2 138 575 €, výsledok hospodárenia 142 251 €
  13. 25 : tržby 2 650 118 €, výsledok hospodárenia 142 898 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Fatramed s.r.o. (IČO 47495634) mala v roku 2025 tržby 2 650 118 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Fatramed

V roku 2025 mala Fatramed priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 220 767 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 591 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Košice II bola v roku 2025 1 410 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Fatramed

Podľa Registra právnických osôb konajú za Fatramed 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci Fatramed

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Fatramed
Podiely spoločníkov na vkladoch Fatramed Ing. Juraj Petrovaj 70,0 %, Hemang Badiani 30,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Juraj Petrovaj: 3 500 €, 70,0 %Hemang Badiani: 1 500 €, 30,0 %70,0 % najväčší podiel
  • Ing. Juraj Petrovaj70,0 %
  • Hemang Badiani30,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Juraj Petrovajod 24. 1. 2024 3 500 €70,0 %
Hemang Badianiod 24. 1. 2024 1 500 €30,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Fatramed

Za rok 2025 má Fatramed v závierke tržby 2 650 118 €, o 23,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +142 898 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 650 118 €.

Tržby 20252,65 mil. €▲ +23,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025143 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025780 tis. €
Vlastné imanie 2025707 tis. €
Záväzky 202573 tis. €9,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025407 tis. €
Zisková marža 2025+5,4 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov804 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Fatramed

Súvaha Fatramed

Všetky čísla zo závierok Fatramed (13 rokov)
Čísla zo závierok Fatramed po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 650 118 €142 898 €779 526 €706 502 €73 024 €407 187 €+5,4 %
20242 138 575 €142 251 €680 540 €585 104 €95 436 €374 659 €+6,7 %
20231 555 643 €83 712 €551 866 €468 854 €83 012 €281 135 €+5,4 %
20221 492 732 €116 081 €494 053 €385 142 €108 911 €287 170 €+7,8 %
20211 925 734 €165 482 €434 483 €312 061 €122 422 €336 527 €+8,6 %
20202 444 335 €122 187 €612 072 €153 979 €458 093 €276 690 €+5,0 %
20192 239 754 €133 436 €533 871 €99 492 €434 379 €252 635 €+6,0 %
2018851 975 €27 293 €250 495 €−33 944 €284 439 €108 720 €+3,2 %
2017719 498 €8 711 €269 967 €−61 237 €331 204 €79 101 €+1,2 %
2016427 239 €−1 634 €178 215 €−69 948 €248 163 €62 339 €−0,4 %
2015118 257 €−72 902 €136 026 €−68 314 €204 340 €−12 069 €−61,6 %
20142 163 €−61 142 €75 264 €4 588 €70 676 €−26 867 €−2 826,7 %
2013—−1 970 €4 030 €3 030 €1 000 €−1 871 €—

Riziko: zaplatí Fatramed?

Peniaze od štátu: Fatramed

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Fatramed

Dátum vzniku Fatramed je 17. 10. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33888/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 030 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023904168
  4. Nový spoločník: Ing. Juraj PetrovajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: Hemang BadianiKonateľ
  6. Nový spoločník: Hemang BadianiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 2 650 118 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Fatramed

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Veľkodistribúcia zdravotníckych pomôcok
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Fatramed v odvetví veľkoobchod

Fatramed je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), Fatramed má 2 650 118 €, čo je 19-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 682 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fatramed 15. z 200.

V odvetví v okrese Košice II682aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 215Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fatramed, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›

Sídlo Fatramed: Košice - Západ

Fatramed sídli na adrese Trieda SNP 88, 040 11 Košice-Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 206 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 083. Na tej istej adrese je zapísaných 19 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Západ7 206aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 083aktívnych
V tom istom odvetví682okres Košice II
Na tej istej adrese19aktívnych subjektov

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Fatramed: IČO, sídlo a základné údaje

Fatramed s.r.o. (IČO 47495634) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 17. 10. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Hemang Badiani a Ing. Juraj Petrovaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 650 118 € a výsledok hospodárenia +142 898 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (SK NACE 4646)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 10. 2013
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Fatramed s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 650 118 €, typická firma odvetvia 138 922 €, čo je 19-násobok mediánu (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy Fatramed

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Fatramed

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Fatramed

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy88zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
  • Výhry konkurentov158firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 18 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Stomiq s.r.o.STOMEON s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.46) v okrese Košice II

D.I.Z., spol. s r.o.RADIX promotion, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk