Fabini, s.r.o.
Žilina · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
303 €tržby 2023 ▼ 79 %+128 €zisk 2023aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -39 €
- 14 : tržby 8 082 €, výsledok hospodárenia 2 722 €
- 15 : tržby 9 151 €, výsledok hospodárenia 4 440 €
- 16 : tržby 20 732 €, výsledok hospodárenia 14 157 €
- 17 : tržby 7 377 €, výsledok hospodárenia 2 119 €
- 18 : tržby 6 325 €, výsledok hospodárenia 1 943 €
- 19 : tržby 7 043 €, výsledok hospodárenia 3 108 €
- 20 : tržby 7 341 €, výsledok hospodárenia 4 085 €
- 21 : tržby 3 299 €, výsledok hospodárenia 1 354 €
- 22 : tržby 1 470 €, výsledok hospodárenia 407 €
- 23 : tržby 303 €, výsledok hospodárenia 128 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -677 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -541 €
Fabini, s.r.o. (IČO 47481498), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 12. 11. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Fabini
V roku 2025 mala Fabini priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 406 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2019 | — | 406 € | — |
| 2018 | — | 244 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2019 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Konateľ Fabini
Podľa Registra právnických osôb koná za Fabini 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Fabini
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Fabini
Za rok 2023 má Fabini v závierke tržby 303 €, o 79,4 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +128 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 20 732 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Fabini
Najvyššie tržby: rok 2016, 20 732 €. Najnižšie: rok 2013, 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 303 € |
| 2022 | 1 470 € |
| 2021 | 3 299 € |
| 2020 | 7 341 € |
| 2019 | 7 043 € |
| 2018 | 6 325 € |
| 2017 | 7 377 € |
| 2016 | 20 732 € |
| 2015 | 9 151 € |
| 2014 | 8 082 € |
| 2013 | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 3 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 33 206 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −541 € |
| 2024 | −677 € |
| 2023 | 128 € |
| 2022 | 407 € |
| 2021 | 1 354 € |
| 2020 | 4 085 € |
| 2019 | 3 108 € |
| 2018 | 1 943 € |
| 2017 | 2 119 € |
| 2016 | 14 157 € |
| 2015 | 4 440 € |
| 2014 | 2 722 € |
| 2013 | −39 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Fabini
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +42,2 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fabini | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | +42,2 % | +3,1 % |
| 2022 | +27,7 % | +2,7 % |
| 2021 | +41,0 % | +3,0 % |
| 2020 | +55,6 % | +2,5 % |
| 2019 | +44,1 % | +2,2 % |
| 2018 | +30,7 % | +2,5 % |
| 2017 | +28,7 % | +4,0 % |
| 2016 | +68,3 % | +4,3 % |
| 2015 | +48,5 % | +4,0 % |
| 2014 | +33,7 % | — |
| 2013 | −13,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2016 (+126,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | −79,4 % |
| 2022 | −55,4 % |
| 2021 | −55,1 % |
| 2020 | +4,2 % |
| 2019 | +11,4 % |
| 2018 | −14,3 % |
| 2017 | −64,4 % |
| 2016 | +126,6 % |
| 2015 | +13,2 % |
| 2014 | +2 594,0 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Fabini
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 750 €, vlastné imanie 4 410 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 750 € | 4 410 € | 340 € |
| 2024 | 5 291 € | 4 951 € | 340 € |
| 2023 | 5 651 € | 5 628 € | 23 € |
| 2022 | 5 980 € | 5 907 € | 73 € |
| 2021 | 7 139 € | 6 854 € | 285 € |
| 2020 | 12 070 € | 9 585 € | 2 485 € |
| 2019 | 13 239 € | 8 608 € | 4 631 € |
| 2018 | 10 955 € | 7 888 € | 3 067 € |
| 2017 | 8 734 € | 8 734 € | — |
| 2016 | 19 758 € | 19 729 € | 29 € |
| 2015 | 12 839 € | 11 571 € | 1 268 € |
| 2014 | 7 722 € | 7 722 € | 0 € |
| 2013 | 5 050 € | 4 961 € | 89 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Fabini (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −541 € | 4 750 € | 4 410 € | 340 € | −201 € | — |
| 2024 | — | −677 € | 5 291 € | 4 951 € | 340 € | −337 € | — |
| 2023 | 303 € | 128 € | 5 651 € | 5 628 € | 23 € | 151 € | +42,2 % |
| 2022 | 1 470 € | 407 € | 5 980 € | 5 907 € | 73 € | 490 € | +27,7 % |
| 2021 | 3 299 € | 1 354 € | 7 139 € | 6 854 € | 285 € | 1 638 € | +41,0 % |
| 2020 | 7 341 € | 4 085 € | 12 070 € | 9 585 € | 2 485 € | 4 873 € | +55,6 % |
| 2019 | 7 043 € | 3 108 € | 13 239 € | 8 608 € | 4 631 € | 3 514 € | +44,1 % |
| 2018 | 6 325 € | 1 943 € | 10 955 € | 7 888 € | 3 067 € | 2 187 € | +30,7 % |
| 2017 | 7 377 € | 2 119 € | 8 734 € | 8 734 € | — | 2 888 € | +28,7 % |
| 2016 | 20 732 € | 14 157 € | 19 758 € | 19 729 € | 29 € | 14 364 € | +68,3 % |
| 2015 | 9 151 € | 4 440 € | 12 839 € | 11 571 € | 1 268 € | 5 841 € | +48,5 % |
| 2014 | 8 082 € | 2 722 € | 7 722 € | 7 722 € | 0 € | 2 718 € | +33,7 % |
| 2013 | 300 € | −39 € | 5 050 € | 4 961 € | 89 € | 282 € | −13,0 % |
Riziko: zaplatí Fabini?
Peniaze od štátu: Fabini
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Fabini
Dátum vzniku Fabini je 12. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60853/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 300 € · majetok 5 050 €
- Nový spoločník: Ing. Monika FabiniováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Fabini
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Fabini v odvetví administratívne a kancelárske služby
Fabini je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 40 733 € (17 447 závierok), Fabini má 303 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fabini 893. z 902.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 117 €, polovica do 40 733 €, tri štvrtiny do 134 227 €; 10 % firiem má viac než 461 375 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 734 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 117 € |
| medián | 40 733 € |
| horný kvartil | 134 227 € |
| 10 % firiem má viac než | 461 375 € |
| Fabini | 303 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Fabini
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Fabini s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fabini | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 508 € |
| 2023 | 303 € | 40 733 € |
| 2022 | 1 470 € | 39 919 € |
| 2021 | 3 299 € | 35 884 € |
| 2020 | 7 341 € | 34 322 € |
| 2019 | 7 043 € | 37 024 € |
| 2018 | 6 325 € | 36 740 € |
| 2017 | 7 377 € | 34 285 € |
| 2016 | 20 732 € | 31 939 € |
| 2015 | 9 151 € | 31 300 € |
| 2014 | 8 082 € | — |
| 2013 | 300 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Fabini | 303 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 43 841 € |
| medián kraja | 39 983 € |
| medián Slovenska | 40 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ŽRupp s. r. o.Žilina · tržby 674 € (2024)
- VAMA Natur s.r.o.Prievidza · tržby 673 € (2025)
- NET Skill, s. r. o.Snežnica · tržby 672 € (2025)
- Happy Island, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 672 € (2025)
- FK KONZULT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 671 € (2025)
- ERO Finance s. r. o.Dubnica nad Váhom · tržby 670 € (2025)
- Amron s. r. o.Trnava · tržby 669 € (2025)
- HaendH s.r.o.Štúrovo · tržby 665 € (2020)
- DeluxReal1 s. r. o.Lubina · tržby 665 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fabini, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Fabini: Žilina
Fabini sídli na adrese Legionárska 1307/10, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 476 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Fabini: IČO, sídlo a základné údaje
Fabini, s.r.o. (IČO 47481498) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 12. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Monika Fabiniová. Za rok 2023 sú v závierke tržby 303 € a výsledok hospodárenia +128 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 11. 2013 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Fabini, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 303 €, typická firma odvetvia 40 733 € (medián z 17 447 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Fabini
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Fabini
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Fabini
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Občianske združenie Prekonať bariéru -…
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Žilina
Westoil s.r.o.NPR Construction SK, s. r. o.Lekáreň POHODA s. r. o.P.D.Performance, s. r. o.Inžinierske stavby a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.