PPSP s.r.o.
Bratislava - Vrakuňa · Počítačové programovanie
aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk
PPSP s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
PPSP s.r.o. (IČO 47480513), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaná od 17. 10. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PPSP
Podľa Registra právnických osôb koná za PPSP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník PPSP
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Pravda100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Pravdaod 10. 1. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PPSP
Závierky máme za 6 rokov (2013 až 2018), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 423 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PPSP
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −20 279 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | −884 € |
| 2017 | −1 249 € |
| 2016 | −2 347 € |
| 2015 | −11 753 € |
| 2014 | −3 099 € |
| 2013 | −947 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PPSP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 2 553 €, vlastné imanie −28 111 € a záväzky 30 664 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 2 553 € | −28 111 € | 30 664 € |
| 2017 | −27 226 € | −27 226 € | — |
| 2016 | −25 977 € | −25 977 € | — |
| 2015 | −11 753 € | −11 753 € | 480 € |
| 2014 | −11 397 € | −11 877 € | 480 € |
| 2013 | −947 € | −947 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PPSP (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | −884 € | 2 553 € | −28 111 € | 30 664 € | −884 € | — |
| 2017 | — | −1 249 € | −27 226 € | −27 226 € | — | −1 229 € | — |
| 2016 | — | −2 347 € | −25 977 € | −25 977 € | — | −2 327 € | — |
| 2015 | — | −11 753 € | −11 753 € | −11 753 € | 480 € | −11 213 € | — |
| 2014 | — | −3 099 € | −11 397 € | −11 877 € | 480 € | −2 582 € | — |
| 2013 | — | −947 € | −947 € | −947 € | — | −929 € | — |
Riziko: zaplatí PPSP?
Peniaze od štátu: PPSP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PPSP
Dátum vzniku PPSP je 17. 10. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: JM Hawks, spol. s r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/93278/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok −947 €
- Nový štatutár: Peter PravdaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým JM Hawks, spol. s r. o., odvtedy PPSP s.r.o.
- Nový spoločník: Peter PravdaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PPSP
- Počítačové služby
- Reklamné a marketingové služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Skladovanie
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
PPSP v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
PPSP je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 598 aktívnych subjektov.
Sídlo PPSP: Bratislava - Vrakuňa
PPSP sídli na adrese Rajecká 8682/10, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
PPSP: IČO, sídlo a základné údaje
PPSP s.r.o. (IČO 47480513) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 17. 10. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Peter Pravda.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 10. 2013 |
| Skoršie názvy | JM Hawks, spol. s r. o. |
| Obec | Bratislava - Vrakuňa |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 423 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PPSP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PPSP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PPSP
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa
GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava II
SAP Slovensko s.r.o.DITEC, a.s.Sygic a. s.msg life Slovakia s.r.o.Gratex International, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.