Privilege SK s.r.o.
Banská Bystrica · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
45 270 €tržby 2025 ▼ 8 %+3 067 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -350 €
- 14 : tržby 28 435 €, výsledok hospodárenia 582 €
- 15 : tržby 45 818 €, výsledok hospodárenia 1 761 €
- 16 : tržby 47 681 €, výsledok hospodárenia 994 €
- 17 : tržby 40 351 €, výsledok hospodárenia 126 €
- 18 : tržby 47 156 €, výsledok hospodárenia 248 €
- 19 : tržby 24 531 €, výsledok hospodárenia 411 €
- 20 : tržby 40 872 €, výsledok hospodárenia 2 928 €
- 21 : tržby 34 126 €, výsledok hospodárenia 428 €
- 22 : tržby 45 621 €, výsledok hospodárenia 369 €
- 23 : tržby 48 310 €, výsledok hospodárenia 718 €
- 24 : tržby 49 414 €, výsledok hospodárenia 1 529 €
- 25 : tržby 45 270 €, výsledok hospodárenia 3 067 €
Privilege SK s.r.o. (IČO 47471964) mala v roku 2025 tržby 45 270 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Privilege SK
osobné náklady v roku 2025 boli 549 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 549 € | — |
| 2024 | — | 3 075 € | — |
| 2023 | — | 2 773 € | — |
| 2022 | — | 2 509 € | — |
| 2021 | — | 2 489 € | — |
| 2020 | — | 1 915 € | — |
| 2019 | — | 2 887 € | — |
| 2018 | — | 4 537 € | — |
| 2017 | — | 2 066 € | — |
| 2016 | — | 6 808 € | — |
| 2015 | — | 1 763 € | 1 301 € |
| 2014 | — | 4 139 € | 3 049 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Privilege SK
Podľa Registra právnických osôb koná za Privilege SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Privilege SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Ridzoň100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Ridzoňod 17. 10. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Privilege SK
Za rok 2025 má Privilege SK v závierke tržby 45 270 €, o 8,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 067 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 414 €.
Výkaz ziskov a strát Privilege SK
Najvyššie tržby: rok 2024, 49 414 €. Najnižšie: rok 2013, 5 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 270 € |
| 2024 | 49 414 € |
| 2023 | 48 310 € |
| 2022 | 45 621 € |
| 2021 | 34 126 € |
| 2020 | 40 872 € |
| 2019 | 24 531 € |
| 2018 | 47 156 € |
| 2017 | 40 351 € |
| 2016 | 47 681 € |
| 2015 | 45 818 € |
| 2014 | 28 435 € |
| 2013 | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 12 811 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 067 € |
| 2024 | 1 529 € |
| 2023 | 718 € |
| 2022 | 369 € |
| 2021 | 428 € |
| 2020 | 2 928 € |
| 2019 | 411 € |
| 2018 | 248 € |
| 2017 | 126 € |
| 2016 | 994 € |
| 2015 | 1 761 € |
| 2014 | 582 € |
| 2013 | −350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Privilege SK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Privilege SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,8 % | +4,2 % |
| 2024 | +3,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,5 % | +2,0 % |
| 2022 | +0,8 % | +1,7 % |
| 2021 | +1,3 % | +1,6 % |
| 2020 | +7,2 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,7 % | +1,9 % |
| 2018 | +0,5 % | +2,3 % |
| 2017 | +0,3 % | +3,3 % |
| 2016 | +2,1 % | +3,3 % |
| 2015 | +3,8 % | +2,7 % |
| 2014 | +2,0 % | — |
| 2013 | −7,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+468,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −8,4 % |
| 2024 | +2,3 % |
| 2023 | +5,9 % |
| 2022 | +33,7 % |
| 2021 | −16,5 % |
| 2020 | +66,6 % |
| 2019 | −48,0 % |
| 2018 | +16,9 % |
| 2017 | −15,4 % |
| 2016 | +4,1 % |
| 2015 | +61,1 % |
| 2014 | +468,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Privilege SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 16 825 €, vlastné imanie 16 461 € a záväzky 364 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16 825 € | 16 461 € | 364 € |
| 2024 | 14 527 € | 13 393 € | 1 134 € |
| 2023 | 17 536 € | 11 865 € | 5 671 € |
| 2022 | 21 233 € | 11 147 € | 10 086 € |
| 2021 | 25 741 € | 10 779 € | 14 962 € |
| 2020 | 50 512 € | 10 350 € | 40 162 € |
| 2019 | 55 938 € | 7 422 € | 48 516 € |
| 2018 | 45 960 € | 7 011 € | 38 949 € |
| 2017 | 64 439 € | 8 593 € | 55 846 € |
| 2016 | 77 026 € | 8 467 € | 68 559 € |
| 2015 | 50 990 € | 6 993 € | 43 997 € |
| 2014 | 24 596 € | 5 232 € | 19 364 € |
| 2013 | 4 650 € | 4 650 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Privilege SK (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 270 € | 3 067 € | 16 825 € | 16 461 € | 364 € | 4 694 € | +6,8 % |
| 2024 | 49 414 € | 1 529 € | 14 527 € | 13 393 € | 1 134 € | 6 022 € | +3,1 % |
| 2023 | 48 310 € | 718 € | 17 536 € | 11 865 € | 5 671 € | 18 094 € | +1,5 % |
| 2022 | 45 621 € | 369 € | 21 233 € | 11 147 € | 10 086 € | 4 905 € | +0,8 % |
| 2021 | 34 126 € | 428 € | 25 741 € | 10 779 € | 14 962 € | 5 059 € | +1,3 % |
| 2020 | 40 872 € | 2 928 € | 50 512 € | 10 350 € | 40 162 € | 12 413 € | +7,2 % |
| 2019 | 24 531 € | 411 € | 55 938 € | 7 422 € | 48 516 € | 1 559 € | +1,7 % |
| 2018 | 47 156 € | 248 € | 45 960 € | 7 011 € | 38 949 € | 18 884 € | +0,5 % |
| 2017 | 40 351 € | 126 € | 64 439 € | 8 593 € | 55 846 € | 22 464 € | +0,3 % |
| 2016 | 47 681 € | 994 € | 77 026 € | 8 467 € | 68 559 € | 12 839 € | +2,1 % |
| 2015 | 45 818 € | 1 761 € | 50 990 € | 6 993 € | 43 997 € | 5 772 € | +3,8 % |
| 2014 | 28 435 € | 582 € | 24 596 € | 5 232 € | 19 364 € | 5 493 € | +2,0 % |
| 2013 | 5 000 € | −350 € | 4 650 € | 4 650 € | — | −350 € | −7,0 % |
Riziko: zaplatí Privilege SK?
Peniaze od štátu: Privilege SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Privilege SK
Dátum vzniku Privilege SK je 17. 10. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25279/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 5 000 € · majetok 4 650 €
- Nový štatutár: Michal RidzoňKonateľ
- Nový spoločník: Michal RidzoňSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 45 270 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Privilege SK
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vykonávanie odťahovej služby
- Sťahovacie služby
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Opravy karosérií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Privilege SK v odvetví špecializované stavebné práce
Privilege SK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), Privilege SK má 45 270 €, čo je 63 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 2 174 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Privilege SK 270. z 447.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 768 €, polovica do 71 962 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 128 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 764 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 768 € |
| medián | 71 962 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 128 € |
| Privilege SK | 45 270 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Privilege SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Privilege SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Privilege SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 270 € | 71 962 € |
| 2024 | 49 414 € | 79 060 € |
| 2023 | 48 310 € | 84 804 € |
| 2022 | 45 621 € | 86 381 € |
| 2021 | 34 126 € | 76 841 € |
| 2020 | 40 872 € | 75 514 € |
| 2019 | 24 531 € | 86 111 € |
| 2018 | 47 156 € | 83 125 € |
| 2017 | 40 351 € | 79 649 € |
| 2016 | 47 681 € | 74 208 € |
| 2015 | 45 818 € | 71 979 € |
| 2014 | 28 435 € | — |
| 2013 | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Privilege SK | 45 270 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 67 408 € |
| medián kraja | 64 751 € |
| medián Slovenska | 71 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EPOX s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 771 € (2025)
- SABRACO, s.r.o.Žilina · tržby 103 758 € (2024)
- Krikol s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 103 655 € (2025)
- Virasol s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 626 € (2025)
- Hudutech s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 571 € (2022)
- MONDEX, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 103 432 € (2025)
- BA Pax Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 426 € (2014)
- KvalitStav.TG s. r. o.Mníšek nad Popradom · tržby 103 400 € (2025)
- EL-ON s.r.o.Kolárovo · tržby 103 389 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Privilege SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Privilege SK: Banská Bystrica
Privilege SK sídli na adrese Gerlachovská 4025/2, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 490 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 828. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Privilege SK: IČO, sídlo a základné údaje
Privilege SK s.r.o. (IČO 47471964) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 17. 10. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Michal Ridzoň. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 270 € a výsledok hospodárenia +3 067 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 10. 2013 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Privilege SK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 270 €, typická firma odvetvia 71 962 € (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Privilege SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Privilege SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Privilege SK
- Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 55 tis. €
- Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava717 zmlúv za 3 roky · 11 141 322 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Banská Bystrica
BAGERSBAU s.r.o.PRIMA INVEST, spol. s r.o.ROCK-Build s. r. o.ECOHOME Group s. r. o.Rozvojové služby BBSK, s.r.o. registrovaný…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.