Prvá slovenská úverová s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Petržalka · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
55 028 €tržby 2017 ▲ 15 %+1 593 €zisk 2017v likvidácii od 10. 3. 2019
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -464 €
- 14 : tržby 2 352 €, výsledok hospodárenia 2 352 €
- 15 : tržby 2 468 €, výsledok hospodárenia 1 948 €
- 16 : tržby 48 046 €, výsledok hospodárenia 8 747 €
- 17 : tržby 55 028 €, výsledok hospodárenia 1 593 €
Prvá slovenská úverová s.r.o. v likvidácii (IČO 47460539), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 7. 11. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Prvá slovenská úverová s.r.o.
Podľa Registra právnických osôb koná za Prvá slovenská úverová s.r.o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Prvá slovenská úverová s.r.o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Viliam Vašek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viliam Vašekod 9. 4. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Prvá slovenská úverová s.r.o.
Za rok 2017 má Prvá slovenská úverová s.r.o. v závierke tržby 55 028 €, o 14,5 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 593 €. Závierky máme za 5 rokov (2013 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2017: 55 028 €.
Výkaz ziskov a strát Prvá slovenská úverová s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2017, 55 028 €. Najnižšie: rok 2014, 2 352 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 55 028 € |
| 2016 | 48 046 € |
| 2015 | 2 468 € |
| 2014 | 2 352 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 14 176 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | 1 593 € |
| 2016 | 8 747 € |
| 2015 | 1 948 € |
| 2014 | 2 352 € |
| 2013 | −464 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Prvá slovenská úverová s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,9 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prvá slovenská úverová s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | +2,9 % | +2,2 % |
| 2016 | +18,2 % | +2,0 % |
| 2015 | +78,9 % | +1,7 % |
| 2014 | +100,0 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Prvá slovenská úverová s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 26 911 €, vlastné imanie 14 789 € a záväzky 12 122 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 26 911 € | 14 789 € | 12 122 € |
| 2016 | 24 285 € | 15 143 € | 9 142 € |
| 2015 | 8 861 € | 8 344 € | 517 € |
| 2014 | 6 888 € | 6 888 € | 492 € |
| 2013 | 4 537 € | 4 537 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Prvá slovenská úverová s.r.o. (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 55 028 € | 1 593 € | 26 911 € | 14 789 € | 12 122 € | 2 991 € | +2,9 % |
| 2016 | 48 046 € | 8 747 € | 24 285 € | 15 143 € | 9 142 € | 9 320 € | +18,2 % |
| 2015 | 2 468 € | 1 948 € | 8 861 € | 8 344 € | 517 € | 2 464 € | +78,9 % |
| 2014 | 2 352 € | 2 352 € | 6 888 € | 6 888 € | 492 € | 2 352 € | +100,0 % |
| 2013 | — | −464 € | 4 537 € | 4 537 € | — | −464 € | — |
Riziko: zaplatí Prvá slovenská úverová s.r.o.?
Peniaze od štátu: Prvá slovenská úverová s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Prvá slovenská úverová s.r.o.
Dátum vzniku Prvá slovenská úverová s.r.o. je 7. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Prvá slovenská úverová s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/94027/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 537 €
- Nový štatutár: Viliam VašekKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Prvá slovenská úverová s.r.o., odvtedy Prvá slovenská úverová s.r.o. v likvidácii.
- Nový spoločník: Viliam VašekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Prvá slovenská úverová s.r.o.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Faktoring a forfaiting
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Prvá slovenská úverová s.r.o. v odvetví veľkoobchod
Prvá slovenská úverová s.r.o. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 106 142 € (16 651 závierok), Prvá slovenská úverová s.r.o. má 55 028 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 650 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prvá slovenská úverová s.r.o. 358. z 575.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 896 €, polovica do 106 142 €, tri štvrtiny do 577 773 €; 10 % firiem má viac než 2 635 124 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 896 € |
| medián | 106 142 € |
| horný kvartil | 577 773 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 635 124 € |
| Prvá slovenská úverová s.r.o. | 55 028 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Prvá slovenská úverová s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Prvá slovenská úverová s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prvá slovenská úverová s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 55 028 € | 106 142 € |
| 2016 | 48 046 € | 97 867 € |
| 2015 | 2 468 € | 98 124 € |
| 2014 | 2 352 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| Prvá slovenská úverová s.r.o. | 55 028 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 123 400 € |
| medián kraja | 115 085 € |
| medián Slovenska | 106 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TL SYSTEM, s.r.o.Ladomerská Vieska · tržby 137 173 € (2025)
- DUDÍN s.r.o.Banská Bystrica · tržby 137 103 € (2025)
- CORCOM INTERNATIONAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 051 € (2014)
- JaS SK, s.r.o.Cabaj-Čápor · tržby 137 015 € (2025)
- AMB-EK s.r.o.Chlmec · tržby 136 985 € (2025)
- Cassovia Efekt, spol. s r.o. KošiceKošice - mestská časť Sever · tržby 136 979 € (2025)
- COMAN spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 869 € (2016)
- FIT SYSTEM, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 136 823 € (2025)
- Diamantis s.r.o.Nitra · tržby 136 787 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prvá slovenská úverová s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›
Sídlo Prvá slovenská úverová s.r.o.: Bratislava - Petržalka
Prvá slovenská úverová s.r.o. sídli na adrese Šustekova 17, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 160 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Prvá slovenská úverová s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
Prvá slovenská úverová s.r.o. v likvidácii (IČO 47460539) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 7. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Viliam Vašek. Za rok 2017 sú v závierke tržby 55 028 € a výsledok hospodárenia +1 593 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 11. 2013 |
| Skoršie názvy | Prvá slovenská úverová s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Prvá slovenská úverová s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 55 028 €, typická firma odvetvia 106 142 € (medián z 16 651 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Prvá slovenská úverová s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Prvá slovenská úverová s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Prvá slovenská úverová s.r.o.
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 81 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.704 zmlúv za 3 roky · 578 079 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR269 zmlúv za 3 roky · 1 548 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 485 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Spinner, s.r.o.v likvidáciiCENTRUM - trio, spol. s r.o. v likvidáciiWES, s.r.o. v likvidáciiBEDONE, s. r. o. v likvidáciiCONTACT PLUS, spol. s r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava V
Central Solutions and Services Slovakia, s…Fenomeno s.r.o.ŠAFY production SK s.r.o.BioVendor Slovakia s. r. o.BATIST Medical SK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.