Štatistiky Kompletné dáta o firme

Fabio Lovato Kogl 1 s.r.o.

Nitra

6 861 642 €tržby 2021 ▲ 21 %−46 571 €strata 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 12. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

6 861 642 €tržby 2021 ▲ 21 %
−46 571 €strata 2021
  1. 13 : tržby 30 461 €, výsledok hospodárenia 11 003 €
  2. 14 : tržby 461 449 €, výsledok hospodárenia 9 916 €
  3. 15 : tržby 114 061 €, výsledok hospodárenia -2 050 €
  4. 16 : tržby 96 731 €, výsledok hospodárenia -18 502 €
  5. 17 : tržby 2 098 688 €, výsledok hospodárenia 4 945 €
  6. 18 : tržby 6 198 980 €, výsledok hospodárenia 35 026 €
  7. 19 : tržby 3 990 597 €, výsledok hospodárenia -242 €
  8. 20 : tržby 5 685 654 €, výsledok hospodárenia 17 254 €
  9. 21 : tržby 6 861 642 €, výsledok hospodárenia -46 571 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Fabio Lovato Kogl 1 s.r.o. (IČO 47457228), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 19. 11. 2013 do 17. 12. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 9

Ľudia a vlastníci Fabio Lovato Kogl 1

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Fabio Lovato Kogl 1

Za rok 2021 má Fabio Lovato Kogl 1 v závierke tržby 6 861 642 €, o 20,7 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −46 571 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2021: 6 861 642 €.

Tržby 20216,86 mil. €▲ +20,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021−47 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20212,26 mil. €
Vlastné imanie 202116 tis. €
Záväzky 20212,25 mil. €99,3 % majetku
Pridaná hodnota 2021−101 tis. €
Zisková marža 2021−0,7 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 9 rokov11 tis. €2013 až 2021

Výkaz ziskov a strát Fabio Lovato Kogl 1

Súvaha Fabio Lovato Kogl 1

Všetky čísla zo závierok Fabio Lovato Kogl 1 (9 rokov)
Čísla zo závierok Fabio Lovato Kogl 1 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20216 861 642 €−46 571 €2 264 898 €15 778 €2 249 120 €−101 215 €−0,7 %
20205 685 654 €17 254 €1 420 067 €54 555 €1 365 512 €47 469 €+0,3 %
20193 990 597 €−242 €1 742 679 €45 095 €1 697 584 €50 525 €0,0 %
20186 198 980 €35 026 €2 817 099 €45 337 €2 771 762 €42 517 €+0,6 %
20172 098 688 €4 945 €1 789 398 €10 312 €1 779 086 €8 394 €+0,2 %
201696 731 €−18 502 €24 101 €5 366 €18 735 €−17 526 €−19,1 %
2015114 061 €−2 050 €46 672 €23 868 €22 804 €−832 €−1,8 %
2014461 449 €9 916 €55 169 €25 919 €29 250 €13 911 €+2,1 %
201330 461 €11 003 €31 858 €16 003 €15 855 €14 745 €+36,1 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Fabio Lovato Kogl 1?

Peniaze od štátu: Fabio Lovato Kogl 1

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Fabio Lovato Kogl 1

Dátum vzniku Fabio Lovato Kogl 1 je 19. 11. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60275/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 30 461 € · majetok 31 858 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 9, posledné tržby 6 861 642 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Fabio Lovato Kogl 1 v odvetví veľkoobchod

Fabio Lovato Kogl 1 je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 117 758 € (15 625 závierok), Fabio Lovato Kogl 1 má 6 861 642 €, čo je 58-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 668 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fabio Lovato Kogl 1 44. z 620.

V odvetví v okrese Nitra1 668aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 625Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia118 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fabio Lovato Kogl 1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nitra ›

Sídlo Fabio Lovato Kogl 1: Nitra

Fabio Lovato Kogl 1 sídli na adrese Farská 50, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 316 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 543. Na tej istej adrese je zapísaných 153 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 316aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 543aktívnych
V tom istom odvetví1 668okres Nitra
Na tej istej adrese153aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Fabio Lovato Kogl 1: IČO, sídlo a základné údaje

Fabio Lovato Kogl 1 s.r.o. (IČO 47457228) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 19. 11. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 12. 2024, po 11 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 6 861 642 € a výsledok hospodárenia −46 571 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46420
Vznik19. 11. 2013
Zánik17. 12. 2024
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.42) v okrese Nitra

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.NORTHFINDER a.s.VINEX, spol. s r.o.TifanTEX, s.r.o.CEDER SHOES, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť