ATIZIS, s.r.o.
Banská Bystrica · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
7 730 €tržby 2025 ▲ 1 %+2 253 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -853 €
- 14 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 413 €
- 15 : tržby 8 471 €, výsledok hospodárenia 1 211 €
- 16 : tržby 3 220 €, výsledok hospodárenia 1 307 €
- 17 : tržby 3 880 €, výsledok hospodárenia 1 589 €
- 18 : tržby 7 685 €, výsledok hospodárenia 4 090 €
- 19 : tržby 8 078 €, výsledok hospodárenia 3 831 €
- 20 : tržby 5 574 €, výsledok hospodárenia 1 595 €
- 21 : tržby 10 690 €, výsledok hospodárenia 3 377 €
- 22 : tržby 9 591 €, výsledok hospodárenia 890 €
- 23 : tržby 7 606 €, výsledok hospodárenia 49 €
- 24 : tržby 7 689 €, výsledok hospodárenia 1 960 €
- 25 : tržby 7 730 €, výsledok hospodárenia 2 253 €
ATIZIS, s.r.o. (IČO 47456485) mala v roku 2025 tržby 7 730 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ATIZIS
V roku 2025 mala ATIZIS priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 4 751 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 4 751 € | — |
| 2024 | — | 4 799 € | — |
| 2023 | — | 7 140 € | — |
| 2022 | — | 7 657 € | — |
| 2021 | — | 5 921 € | — |
| 2020 | — | 2 501 € | — |
| 2019 | — | 2 101 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia ATIZIS
Podľa Registra právnických osôb konajú za ATIZIS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci ATIZIS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ATIZIS
Za rok 2025 má ATIZIS v závierke tržby 7 730 €, o 0,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 253 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 10 690 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ATIZIS
Najvyššie tržby: rok 2021, 10 690 €. Najnižšie: rok 2014, 1 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 730 € |
| 2024 | 7 689 € |
| 2023 | 7 606 € |
| 2022 | 9 591 € |
| 2021 | 10 690 € |
| 2020 | 5 574 € |
| 2019 | 8 078 € |
| 2018 | 7 685 € |
| 2017 | 3 880 € |
| 2016 | 3 220 € |
| 2015 | 8 471 € |
| 2014 | 1 200 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 21 712 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 253 € |
| 2024 | 1 960 € |
| 2023 | 49 € |
| 2022 | 890 € |
| 2021 | 3 377 € |
| 2020 | 1 595 € |
| 2019 | 3 831 € |
| 2018 | 4 090 € |
| 2017 | 1 589 € |
| 2016 | 1 307 € |
| 2015 | 1 211 € |
| 2014 | 413 € |
| 2013 | −853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ATIZIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +29,1 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ATIZIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +29,1 % | +8,4 % |
| 2024 | +25,5 % | +4,9 % |
| 2023 | +0,6 % | +3,1 % |
| 2022 | +9,3 % | +2,7 % |
| 2021 | +31,6 % | +3,0 % |
| 2020 | +28,6 % | +2,5 % |
| 2019 | +47,4 % | +2,2 % |
| 2018 | +53,2 % | +2,5 % |
| 2017 | +41,0 % | +4,0 % |
| 2016 | +40,6 % | +4,3 % |
| 2015 | +14,3 % | +4,0 % |
| 2014 | +34,4 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2018 (+98,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,5 % |
| 2024 | +1,1 % |
| 2023 | −20,7 % |
| 2022 | −10,3 % |
| 2021 | +91,8 % |
| 2020 | −31,0 % |
| 2019 | +5,1 % |
| 2018 | +98,1 % |
| 2017 | +20,5 % |
| 2016 | −62,0 % |
| 2015 | +605,9 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ATIZIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 522 €, vlastné imanie 12 184 € a záväzky 1 338 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 522 € | 12 184 € | 1 338 € |
| 2024 | 25 219 € | 24 463 € | 756 € |
| 2023 | 23 097 € | 22 503 € | 594 € |
| 2022 | 23 292 € | 22 452 € | 840 € |
| 2021 | 22 752 € | 21 562 € | 1 190 € |
| 2020 | 18 901 € | 18 184 € | 717 € |
| 2019 | 17 882 € | 16 589 € | 1 293 € |
| 2018 | 13 601 € | 12 757 € | 844 € |
| 2017 | 9 228 € | 8 668 € | 560 € |
| 2016 | 7 617 € | 7 078 € | 539 € |
| 2015 | 6 423 € | 5 771 € | 652 € |
| 2014 | 5 191 € | 4 560 € | 631 € |
| 2013 | 4 147 € | 4 147 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ATIZIS (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 730 € | 2 253 € | 13 522 € | 12 184 € | 1 338 € | 7 406 € | +29,1 % |
| 2024 | 7 689 € | 1 960 € | 25 219 € | 24 463 € | 756 € | 7 174 € | +25,5 % |
| 2023 | 7 606 € | 49 € | 23 097 € | 22 503 € | 594 € | 7 324 € | +0,6 % |
| 2022 | 9 591 € | 890 € | 23 292 € | 22 452 € | 840 € | 8 862 € | +9,3 % |
| 2021 | 10 690 € | 3 377 € | 22 752 € | 21 562 € | 1 190 € | 10 049 € | +31,6 % |
| 2020 | 5 574 € | 1 595 € | 18 901 € | 18 184 € | 717 € | 4 547 € | +28,6 % |
| 2019 | 8 078 € | 3 831 € | 17 882 € | 16 589 € | 1 293 € | 7 094 € | +47,4 % |
| 2018 | 7 685 € | 4 090 € | 13 601 € | 12 757 € | 844 € | 6 635 € | +53,2 % |
| 2017 | 3 880 € | 1 589 € | 9 228 € | 8 668 € | 560 € | 2 879 € | +41,0 % |
| 2016 | 3 220 € | 1 307 € | 7 617 € | 7 078 € | 539 € | 2 298 € | +40,6 % |
| 2015 | 8 471 € | 1 211 € | 6 423 € | 5 771 € | 652 € | 7 065 € | +14,3 % |
| 2014 | 1 200 € | 413 € | 5 191 € | 4 560 € | 631 € | 995 € | +34,4 % |
| 2013 | — | −853 € | 4 147 € | 4 147 € | — | −851 € | — |
Riziko: zaplatí ATIZIS?
Peniaze od štátu: ATIZIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ATIZIS
Dátum vzniku ATIZIS je 8. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25155/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 147 €
- Nový spoločník: Anna TillerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Ivana ŽilováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 7 730 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ATIZIS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
ATIZIS v odvetví administratívne a kancelárske služby
ATIZIS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), ATIZIS má 7 730 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 924 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ATIZIS 748. z 888.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| ATIZIS | 7 730 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ATIZIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ATIZIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ATIZIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 730 € | 42 000 € |
| 2024 | 7 689 € | 39 518 € |
| 2023 | 7 606 € | 40 738 € |
| 2022 | 9 591 € | 39 912 € |
| 2021 | 10 690 € | 35 907 € |
| 2020 | 5 574 € | 34 318 € |
| 2019 | 8 078 € | 37 023 € |
| 2018 | 7 685 € | 36 740 € |
| 2017 | 3 880 € | 34 290 € |
| 2016 | 3 220 € | 31 967 € |
| 2015 | 8 471 € | 31 304 € |
| 2014 | 1 200 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ATIZIS | 7 730 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 42 890 € |
| medián kraja | 39 339 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DH Servis s. r. o.Trenčín · tržby 19 399 € (2025)
- TOREDAX, s. r. o.Bardejov · tržby 19 391 € (2025)
- Y.TATY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 19 389 € (2025)
- DS Profi s. r. o.Vikartovce · tržby 19 389 € (2023)
- Denna s.r.o.Dunajská Streda · tržby 19 380 € (2020)
- VisualVibe s. r. o.Poprad · tržby 19 365 € (2025)
- MALITRADE s.r.o.Ruská Nová Ves · tržby 19 361 € (2025)
- Stamina GO s. r. o.Nová Baňa · tržby 19 357 € (2025)
- IB gastro s. r. o.Partizánske · tržby 19 357 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ATIZIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo ATIZIS: Banská Bystrica
ATIZIS sídli na adrese Tatranská 6381/67, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
ATIZIS: IČO, sídlo a základné údaje
ATIZIS, s.r.o. (IČO 47456485) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 8. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Anna Tillerová a Ing. Ivana Žilová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 730 € a výsledok hospodárenia +2 253 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 10. 2013 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ATIZIS, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 730 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy ATIZIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ATIZIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ATIZIS
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Banská Bystrica
ASCH medical s.r.o.Resale SEGRIPAD SK, s.r.o.ApplePharma s. r. o.E-cycling s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.