VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

swap, s.r.o.

Trnava · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

58 230 €tržby 2025 ▲ 94 %+13 691 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

58 230 €tržby 2025 ▲ 94 %
+13 691 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 10 128 €, výsledok hospodárenia 5 536 €
  2. 14 : tržby 47 962 €, výsledok hospodárenia 24 302 €
  3. 15 : tržby 47 696 €, výsledok hospodárenia 19 684 €
  4. 16 : tržby 37 180 €, výsledok hospodárenia 6 155 €
  5. 17 : tržby 50 222 €, výsledok hospodárenia 22 847 €
  6. 18 : tržby 64 649 €, výsledok hospodárenia 5 444 €
  7. 19 : tržby 61 977 €, výsledok hospodárenia 9 117 €
  8. 20 : tržby 50 900 €, výsledok hospodárenia 19 140 €
  9. 21 : tržby 61 485 €, výsledok hospodárenia 18 229 €
  10. 22 : tržby 34 380 €, výsledok hospodárenia 2 554 €
  11. 23 : tržby 33 262 €, výsledok hospodárenia 8 737 €
  12. 24 : tržby 29 960 €, výsledok hospodárenia -8 253 €
  13. 25 : tržby 58 230 €, výsledok hospodárenia 13 691 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

swap, s.r.o. (IČO 47446633) mala v roku 2025 tržby 58 230 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci swap

swap má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 402 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konatelia swap

Podľa Registra právnických osôb konajú za swap 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník swap

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch swap
Podiely spoločníkov na vkladoch swap Ing. Lukáš Kormúth 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Lukáš Kormúth: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Lukáš Kormúth100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Lukáš Kormúthod 5. 10. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok swap

Za rok 2025 má swap v závierke tržby 58 230 €, o 94,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 691 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 64 649 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202558 tis. €▲ +94,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025107 tis. €
Vlastné imanie 2025101 tis. €
Záväzky 20255 611 €5,2 % majetku
Pridaná hodnota 202551 tis. €
Zisková marža 2025+23,5 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov147 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát swap

Súvaha swap

Všetky čísla zo závierok swap (13 rokov)
Čísla zo závierok swap po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202558 230 €13 691 €106 966 €101 355 €5 611 €51 019 €+23,5 %
202429 960 €−8 253 €133 423 €87 664 €45 759 €17 748 €−27,5 %
202333 262 €8 737 €99 575 €95 917 €3 658 €17 481 €+26,3 %
202234 380 €2 554 €89 283 €87 180 €2 103 €12 710 €+7,4 %
202161 485 €18 229 €92 397 €84 626 €7 771 €40 842 €+29,6 %
202050 900 €19 140 €97 570 €85 527 €12 043 €30 785 €+37,6 %
201961 977 €9 117 €93 640 €71 832 €21 808 €29 439 €+14,7 %
201864 649 €5 444 €106 505 €73 468 €33 037 €24 132 €+8,4 %
201750 222 €22 847 €93 481 €68 023 €25 458 €22 551 €+45,5 %
201637 180 €6 155 €66 723 €60 677 €6 046 €18 034 €+16,6 %
201547 696 €19 684 €55 625 €54 522 €1 103 €35 295 €+41,3 %
201447 962 €24 302 €62 615 €34 839 €27 776 €38 248 €+50,7 %
201310 128 €5 536 €12 854 €10 536 €2 318 €7 224 €+54,7 %

Riziko: zaplatí swap?

Peniaze od štátu: swap

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy swap

Dátum vzniku swap je 5. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32788/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 10 128 € · majetok 12 854 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023892519
  4. Nový štatutár: Ing. Martina SucháKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Lukáš KormúthSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 58 230 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti swap

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Počítačové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Finančný leasing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

swap v odvetví administratívne a kancelárske služby

swap je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), swap má 58 230 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 905 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je swap 279. z 740.

V odvetví v okrese Trnava1 905aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb swap, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Trnava ›

Sídlo swap: Trnava

swap sídli na adrese Štefánikova 36, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava15 933aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 418aktívnych
V tom istom odvetví1 905okres Trnava
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

swap: IČO, sídlo a základné údaje

swap, s.r.o. (IČO 47446633) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 5. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. Lukáš Kormúth a Ing. Martina Suchá. Za rok 2025 sú v závierke tržby 58 230 € a výsledok hospodárenia +13 691 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 10. 2013
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) swap, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 58 230 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy swap

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu swap

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu swap

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trnava

DHL Supply Chain (Slovakia) s. r. o.Marelli Global Business Services Europe s…Veacom SK s.r.o.NUTRIVA s. r. o.empea, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk