BGISS s. r. o.
Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
50 512 €tržby 2025 ▼ 10 %+9 897 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 €
- 14 : tržby 30 756 €, výsledok hospodárenia 6 511 €
- 15 : tržby 27 470 €, výsledok hospodárenia 7 019 €
- 16 : tržby 29 970 €, výsledok hospodárenia 821 €
- 17 : tržby 35 470 €, výsledok hospodárenia 3 595 €
- 18 : tržby 38 655 €, výsledok hospodárenia 3 557 €
- 19 : tržby 34 158 €, výsledok hospodárenia 1 491 €
- 20 : tržby 39 955 €, výsledok hospodárenia 2 428 €
- 21 : tržby 48 863 €, výsledok hospodárenia 6 875 €
- 22 : tržby 47 335 €, výsledok hospodárenia 1 175 €
- 23 : tržby 48 633 €, výsledok hospodárenia 233 €
- 24 : tržby 55 902 €, výsledok hospodárenia 5 329 €
- 25 : tržby 50 512 €, výsledok hospodárenia 9 897 €
BGISS s. r. o. (IČO 47443421) mala v roku 2025 tržby 50 512 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BGISS
V roku 2025 mala BGISS priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 163 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 163 € | — |
| 2024 | — | 164 € | — |
| 2023 | — | 162 € | — |
| 2022 | — | 162 € | — |
| 2021 | — | 162 € | — |
| 2020 | — | 366 € | — |
| 2019 | — | 149 € | — |
| 2018 | — | 162 € | — |
| 2017 | — | 162 € | — |
| 2016 | — | 152 € | — |
| 2015 | — | 135 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia BGISS
Podľa Registra právnických osôb konajú za BGISS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci BGISS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Helmut Bauer50,0 %
- Mgr. Michaela Bauer50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Helmut Bauerod 23. 1. 2015 | 2 500 € | 50,0 % |
| Mgr. Michaela Bauerod 23. 1. 2015 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BGISS
Za rok 2025 má BGISS v závierke tržby 50 512 €, o 9,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 897 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 55 902 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 100 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BGISS
Najvyššie tržby: rok 2024, 55 902 €. Najnižšie: rok 2015, 27 470 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 50 512 € |
| 2024 | 55 902 € |
| 2023 | 48 633 € |
| 2022 | 47 335 € |
| 2021 | 48 863 € |
| 2020 | 39 955 € |
| 2019 | 34 158 € |
| 2018 | 38 655 € |
| 2017 | 35 470 € |
| 2016 | 29 970 € |
| 2015 | 27 470 € |
| 2014 | 30 756 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 48 919 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 897 € |
| 2024 | 5 329 € |
| 2023 | 233 € |
| 2022 | 1 175 € |
| 2021 | 6 875 € |
| 2020 | 2 428 € |
| 2019 | 1 491 € |
| 2018 | 3 557 € |
| 2017 | 3 595 € |
| 2016 | 821 € |
| 2015 | 7 019 € |
| 2014 | 6 511 € |
| 2013 | −12 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BGISS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,6 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BGISS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,6 % | +8,4 % |
| 2024 | +9,5 % | +4,9 % |
| 2023 | +0,5 % | +3,1 % |
| 2022 | +2,5 % | +2,7 % |
| 2021 | +14,1 % | +3,0 % |
| 2020 | +6,1 % | +2,5 % |
| 2019 | +4,4 % | +2,2 % |
| 2018 | +9,2 % | +2,5 % |
| 2017 | +10,1 % | +4,0 % |
| 2016 | +2,7 % | +4,3 % |
| 2015 | +25,6 % | +4,0 % |
| 2014 | +21,2 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2021 (+22,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −9,6 % |
| 2024 | +14,9 % |
| 2023 | +2,7 % |
| 2022 | −3,1 % |
| 2021 | +22,3 % |
| 2020 | +17,0 % |
| 2019 | −11,6 % |
| 2018 | +9,0 % |
| 2017 | +18,4 % |
| 2016 | +9,1 % |
| 2015 | −10,7 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BGISS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 52 890 €, vlastné imanie 43 756 € a záväzky 9 134 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 52 890 € | 43 756 € | 9 134 € |
| 2024 | 41 202 € | 33 718 € | 7 484 € |
| 2023 | 34 707 € | 28 389 € | 6 318 € |
| 2022 | 36 886 € | 34 934 € | 1 952 € |
| 2021 | 39 321 € | 34 748 € | 4 573 € |
| 2020 | 29 105 € | 27 397 € | 1 708 € |
| 2019 | 31 120 € | 27 973 € | 3 147 € |
| 2018 | 29 135 € | 26 482 € | 2 653 € |
| 2017 | 25 505 € | 22 924 € | 2 581 € |
| 2016 | 21 536 € | 19 329 € | 2 207 € |
| 2015 | 21 403 € | 18 518 € | 2 885 € |
| 2014 | 14 335 € | 11 499 € | 2 836 € |
| 2013 | 4 988 € | 4 988 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BGISS (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 512 € | 9 897 € | 52 890 € | 43 756 € | 9 134 € | 11 626 € | +19,6 % |
| 2024 | 55 902 € | 5 329 € | 41 202 € | 33 718 € | 7 484 € | 8 326 € | +9,5 % |
| 2023 | 48 633 € | 233 € | 34 707 € | 28 389 € | 6 318 € | 2 843 € | +0,5 % |
| 2022 | 47 335 € | 1 175 € | 36 886 € | 34 934 € | 1 952 € | 3 327 € | +2,5 % |
| 2021 | 48 863 € | 6 875 € | 39 321 € | 34 748 € | 4 573 € | 10 715 € | +14,1 % |
| 2020 | 39 955 € | 2 428 € | 29 105 € | 27 397 € | 1 708 € | 3 716 € | +6,1 % |
| 2019 | 34 158 € | 1 491 € | 31 120 € | 27 973 € | 3 147 € | 3 001 € | +4,4 % |
| 2018 | 38 655 € | 3 557 € | 29 135 € | 26 482 € | 2 653 € | 5 532 € | +9,2 % |
| 2017 | 35 470 € | 3 595 € | 25 505 € | 22 924 € | 2 581 € | 6 911 € | +10,1 % |
| 2016 | 29 970 € | 821 € | 21 536 € | 19 329 € | 2 207 € | 3 447 € | +2,7 % |
| 2015 | 27 470 € | 7 019 € | 21 403 € | 18 518 € | 2 885 € | 9 983 € | +25,6 % |
| 2014 | 30 756 € | 6 511 € | 14 335 € | 11 499 € | 2 836 € | 9 764 € | +21,2 % |
| 2013 | — | −12 € | 4 988 € | 4 988 € | — | 0 € | — |
Riziko: zaplatí BGISS?
Peniaze od štátu: BGISS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BGISS
Dátum vzniku BGISS je 4. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/92697/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 988 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023878263
- Nový štatutár: Ing. Helmut BauerKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Michaela BauerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 50 512 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BGISS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Reklamné a marketingové služby
- Kuriérske služby
- Fotografické služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
BGISS v odvetví administratívne a kancelárske služby
BGISS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), BGISS má 50 512 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BGISS 950. z 2 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| BGISS | 50 512 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BGISS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BGISS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BGISS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 50 512 € | 42 000 € |
| 2024 | 55 902 € | 39 508 € |
| 2023 | 48 633 € | 40 733 € |
| 2022 | 47 335 € | 39 919 € |
| 2021 | 48 863 € | 35 884 € |
| 2020 | 39 955 € | 34 322 € |
| 2019 | 34 158 € | 37 024 € |
| 2018 | 38 655 € | 36 740 € |
| 2017 | 35 470 € | 34 285 € |
| 2016 | 29 970 € | 31 939 € |
| 2015 | 27 470 € | 31 300 € |
| 2014 | 30 756 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BGISS | 50 512 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 46 313 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BGISS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BGISS: Bratislava - Rača
BGISS sídli na adrese Račianska 96, 831 02 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 90 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BGISS: IČO, sídlo a základné údaje
BGISS s. r. o. (IČO 47443421) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 4. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. Helmut Bauer a Mgr. Michaela Bauer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 50 512 € a výsledok hospodárenia +9 897 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 10. 2013 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 100 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) BGISS s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 50 512 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy BGISS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BGISS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BGISS
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CORPONA GROUP a.s.DZ trade a.s.SWM Group a.s.CORPONA PROPERTY a.s.1001 GROUP, a. s.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III
Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.