Tv LocAll s.r.o.
Fiľakovo · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
39 440 €tržby 2025 ▲ 6 %+19 382 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -224 €
- 14 : tržby 68 355 €, výsledok hospodárenia 4 593 €
- 15 : tržby 13 375 €, výsledok hospodárenia -8 687 €
- 16 : tržby 18 700 €, výsledok hospodárenia -16 716 €
- 17 : tržby 47 711 €, výsledok hospodárenia -642 €
- 18 : tržby 45 036 €, výsledok hospodárenia 7 110 €
- 19 : tržby 43 580 €, výsledok hospodárenia 12 387 €
- 20 : tržby 29 399 €, výsledok hospodárenia 11 103 €
- 21 : tržby 38 004 €, výsledok hospodárenia 6 737 €
- 22 : tržby 28 410 €, výsledok hospodárenia 7 958 €
- 23 : tržby 38 482 €, výsledok hospodárenia 6 319 €
- 24 : tržby 37 170 €, výsledok hospodárenia 9 600 €
- 25 : tržby 39 440 €, výsledok hospodárenia 19 382 €
Tv LocAll s.r.o. (IČO 47440066) mala v roku 2025 tržby 39 440 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Tv LocAll
V roku 2025 mala Tv LocAll priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2017 boli 733 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2017 | — | 733 € | — |
| 2016 | — | 1 284 € | — |
| 2015 | — | 1 622 € | — |
| 2014 | — | 1 217 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2017 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Konateľ Tv LocAll
Podľa Registra právnických osôb koná za Tv LocAll 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Tv LocAll
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Štefan Elek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Štefan Elekod 26. 9. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Tv LocAll
Za rok 2025 má Tv LocAll v závierke tržby 39 440 €, o 6,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 382 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 68 355 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 154 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Tv LocAll
Najvyššie tržby: rok 2014, 68 355 €. Najnižšie: rok 2015, 13 375 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 39 440 € |
| 2024 | 37 170 € |
| 2023 | 38 482 € |
| 2022 | 28 410 € |
| 2021 | 38 004 € |
| 2020 | 29 399 € |
| 2019 | 43 580 € |
| 2018 | 45 036 € |
| 2017 | 47 711 € |
| 2016 | 18 700 € |
| 2015 | 13 375 € |
| 2014 | 68 355 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 58 920 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 19 382 € |
| 2024 | 9 600 € |
| 2023 | 6 319 € |
| 2022 | 7 958 € |
| 2021 | 6 737 € |
| 2020 | 11 103 € |
| 2019 | 12 387 € |
| 2018 | 7 110 € |
| 2017 | −642 € |
| 2016 | −16 716 € |
| 2015 | −8 687 € |
| 2014 | 4 593 € |
| 2013 | −224 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Tv LocAll
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +49,1 %, medián odvetvia +10,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tv LocAll | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +49,1 % | +10,9 % |
| 2024 | +25,8 % | +6,2 % |
| 2023 | +16,4 % | +5,2 % |
| 2022 | +28,0 % | +5,2 % |
| 2021 | +17,7 % | +5,9 % |
| 2020 | +37,8 % | +3,4 % |
| 2019 | +28,4 % | +3,4 % |
| 2018 | +15,8 % | +4,2 % |
| 2017 | −1,3 % | +6,1 % |
| 2016 | −89,4 % | +5,8 % |
| 2015 | −64,9 % | +5,5 % |
| 2014 | +6,7 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2017 (+155,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,1 % |
| 2024 | −3,4 % |
| 2023 | +35,5 % |
| 2022 | −25,2 % |
| 2021 | +29,3 % |
| 2020 | −32,5 % |
| 2019 | −3,2 % |
| 2018 | −5,6 % |
| 2017 | +155,1 % |
| 2016 | +39,8 % |
| 2015 | −80,4 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Tv LocAll
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 78 093 €, vlastné imanie 63 406 € a záväzky 14 687 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 78 093 € | 63 406 € | 14 687 € |
| 2024 | 64 031 € | 46 455 € | 17 576 € |
| 2023 | 40 352 € | 36 727 € | 3 625 € |
| 2022 | 41 305 € | 31 151 € | 10 154 € |
| 2021 | 33 981 € | 23 192 € | 10 789 € |
| 2020 | 27 286 € | 16 456 € | 10 830 € |
| 2019 | 26 522 € | 5 354 € | 21 168 € |
| 2018 | 29 444 € | −8 403 € | 37 847 € |
| 2017 | 17 636 € | −15 539 € | 33 175 € |
| 2016 | 20 523 € | −14 897 € | 35 420 € |
| 2015 | 36 527 € | 1 819 € | 34 708 € |
| 2014 | 20 941 € | 9 369 € | 11 572 € |
| 2013 | 4 793 € | 4 776 € | 17 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Tv LocAll (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 440 € | 19 382 € | 78 093 € | 63 406 € | 14 687 € | −8 920 € | +49,1 % |
| 2024 | 37 170 € | 9 600 € | 64 031 € | 46 455 € | 17 576 € | −9 758 € | +25,8 % |
| 2023 | 38 482 € | 6 319 € | 40 352 € | 36 727 € | 3 625 € | −9 122 € | +16,4 % |
| 2022 | 28 410 € | 7 958 € | 41 305 € | 31 151 € | 10 154 € | −7 262 € | +28,0 % |
| 2021 | 38 004 € | 6 737 € | 33 981 € | 23 192 € | 10 789 € | 9 398 € | +17,7 % |
| 2020 | 29 399 € | 11 103 € | 27 286 € | 16 456 € | 10 830 € | −2 969 € | +37,8 % |
| 2019 | 43 580 € | 12 387 € | 26 522 € | 5 354 € | 21 168 € | 16 407 € | +28,4 % |
| 2018 | 45 036 € | 7 110 € | 29 444 € | −8 403 € | 37 847 € | 15 894 € | +15,8 % |
| 2017 | 47 711 € | −642 € | 17 636 € | −15 539 € | 33 175 € | 9 234 € | −1,3 % |
| 2016 | 18 700 € | −16 716 € | 20 523 € | −14 897 € | 35 420 € | −2 834 € | −89,4 % |
| 2015 | 13 375 € | −8 687 € | 36 527 € | 1 819 € | 34 708 € | −2 352 € | −64,9 % |
| 2014 | 68 355 € | 4 593 € | 20 941 € | 9 369 € | 11 572 € | 8 822 € | +6,7 % |
| 2013 | — | −224 € | 4 793 € | 4 776 € | 17 € | −48 € | — |
Riziko: zaplatí Tv LocAll?
Tv LocAll a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 18 zmlúv s dodávateľom Tv LocAll v objeme 224 942 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu kultury narodnostnych mensin: 145 000 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 64 030 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 28 860 € |
| 2025 | 2 | 55 340 € |
| 2024 | 6 | 64 030 € |
| 2023 | 4 | 37 880 € |
| 2022 | 3 | 20 832 € |
| 2020 | 1 | 18 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Tv LocAll
Dátum vzniku Tv LocAll je 26. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24993/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 793 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fond na podporu kultury narodnostnych mensin, hodnota zmluvy 18 000 €. Firma vznikla 26. 9. 2013.
- Nový spoločník: Štefan ElekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 39 440 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tv LocAll
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
- Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení
- Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
- Diskotekárska činnosť
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tv LocAll v odvetví film, video a hudba
Tv LocAll je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), Tv LocAll má 39 440 €, čo je 99 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 22 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tv LocAll 2. z 5.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 715 €, polovica do 39 704 €, tri štvrtiny do 76 630 €; 10 % firiem má viac než 239 812 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 514 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 715 € |
| medián | 39 704 € |
| horný kvartil | 76 630 € |
| 10 % firiem má viac než | 239 812 € |
| Tv LocAll | 39 440 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Tv LocAll
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Tv LocAll s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tv LocAll | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 39 440 € | 39 704 € |
| 2024 | 37 170 € | 38 168 € |
| 2023 | 38 482 € | 34 550 € |
| 2022 | 28 410 € | 34 650 € |
| 2021 | 38 004 € | 30 241 € |
| 2020 | 29 399 € | 25 710 € |
| 2019 | 43 580 € | 31 189 € |
| 2018 | 45 036 € | 33 120 € |
| 2017 | 47 711 € | 31 745 € |
| 2016 | 18 700 € | 31 291 € |
| 2015 | 13 375 € | 31 507 € |
| 2014 | 68 355 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Tv LocAll | 39 440 € |
|---|---|
| medián kraja | 31 898 € |
| medián Slovenska | 39 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Newsroom, s.r.o.Humenné · tržby 90 243 € (2025)
- Cubo handel s. r. o.Trnava · tržby 90 115 € (2025)
- Červený Bicykel s. r. o.Žarnovica · tržby 90 092 € (2025)
- Loudpeak s. r. o.Trenčín · tržby 90 048 € (2025)
- QTKA s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 89 786 € (2025)
- PATIVE s.r.o.Hriadky · tržby 89 733 € (2025)
- AAI s. r. o.Považská Bystrica · tržby 89 445 € (2025)
- Chrono Production s. r. o.Banská Bystrica · tržby 89 437 € (2025)
- rEhit s.r.o.Kežmarok · tržby 89 203 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tv LocAll, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Tv LocAll: Fiľakovo
Tv LocAll sídli na adrese Farská lúka 1586/44, 986 01 Fiľakovo, okres Lučenec. V obci Fiľakovo je 976 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Fiľakovo: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
Tv LocAll: IČO, sídlo a základné údaje
Tv LocAll s.r.o. (IČO 47440066) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Fiľakovo, okres Lučenec. Dátum vzniku je 26. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Štefan Elek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 39 440 € a výsledok hospodárenia +19 382 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 9. 2013 |
| Obec | Fiľakovo |
| Okres | Okres Lučenec |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 154 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) Tv LocAll s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 39 440 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›
Sieť prepojení firmy Tv LocAll
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tv LocAll
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Tv LocAll
- Tendre97súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy82zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov408firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Fiľakovotypický nepokrytý dopyt 335 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas1 241 zmlúv za 3 roky · 18 978 345 € · naposledy 13. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska485 zmlúv za 3 roky · 7 982 649 € · naposledy 28. 6. 2024Audiovizuálny fond243 zmlúv za 3 roky · 21 098 219 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 392 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Tv LocAll HD s.r.o.Tv LocAll Média s.r.o.MÉDIA NOVUM, občianske združenie
Najväčšie firmy v obci Fiľakovo
Dometic Slovakia s.r.o.EKOLTECH spol. s r.o.THORMA Výroba s.r.o.KARTEX - VL, s. r. o.EURY - PACK System s.r.o.Všetky firmy v obci Fiľakovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Lučenec
Cube visuals s. r. o.ET-AIR s.r.o.Multimedia Pro s. r. o.MN Pro s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.