Lingua Servis s.r.o.
Bratislava - Vrakuňa
1 540 €tržby 2014 ▲ 483 %+440 €zisk 2014zaniknutá 20. 8. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 8. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 264 €, výsledok hospodárenia 43 €
- 14 : tržby 1 540 €, výsledok hospodárenia 440 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -298 €
Lingua Servis s.r.o. (IČO 47436581), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaná od 9. 10. 2013 do 20. 8. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 9
Ľudia a vlastníci Lingua Servis
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Lingua Servis
Za rok 2014 má Lingua Servis v závierke tržby 1 540 €, o 483,3 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +440 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 1 540 €.
Výkaz ziskov a strát Lingua Servis
Najvyššie tržby: rok 2014, 1 540 €. Najnižšie: rok 2013, 264 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | 1 540 € |
| 2013 | 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 185 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −298 € |
| 2014 | 440 € |
| 2013 | 43 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Lingua Servis
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lingua Servis |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | +28,6 % |
| 2013 | +16,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Lingua Servis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 5 214 €, vlastné imanie 5 184 € a záväzky 30 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 5 214 € | 5 184 € | 30 € |
| 2014 | 5 761 € | 5 483 € | 278 € |
| 2013 | 5 179 € | 5 043 € | 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Lingua Servis (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −298 € | 5 214 € | 5 184 € | 30 € | −256 € | — |
| 2014 | 1 540 € | 440 € | 5 761 € | 5 483 € | 278 € | 654 € | +28,6 % |
| 2013 | 264 € | 43 € | 5 179 € | 5 043 € | 136 € | 56 € | +16,3 % |
Riziko: zaplatí Lingua Servis?
Peniaze od štátu: Lingua Servis
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Lingua Servis
Dátum vzniku Lingua Servis je 9. 10. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/92842/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 264 € · majetok 5 179 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Lingua Servis v odvetví vzdelávanie
Lingua Servis je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 036 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lingua Servis 417. z 427.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Vedecké Okienko s. r. o.Solčianky · tržby 3 602 € (2025)
- BACK s.r.o.Trenčín · tržby 3 600 € (2025)
- Lemonky s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 3 600 € (2025)
- Centrum QST s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 3 600 € (2025)
- IPP Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 600 € (2025)
- Základná škola, Šarfická 301, BlatnéBlatné · tržby 3 583 € (2013)
- Obchodná akadémia Milana Hodžu, M. Rázusa 1, TrenčínTrenčín · tržby 3 583 € (2013)
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola, Školská 7, Tomášov - FélTomášov · tržby 3 573 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Hrnčiarska Ves 82Hrnčiarska Ves · tržby 3 570 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lingua Servis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Lingua Servis: Bratislava - Vrakuňa
Lingua Servis sídli na adrese Bebravská 26, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 259 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315.
Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Lingua Servis: IČO, sídlo a základné údaje
Lingua Servis s.r.o. (IČO 47436581) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 9. 10. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 8. 2015, po 1 roku. Za rok 2014 sú v závierke tržby 1 540 € a výsledok hospodárenia +440 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 85590 |
| Vznik | 9. 10. 2013 |
| Zánik | 20. 8. 2015 |
| Obec | Bratislava - Vrakuňa |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa
GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II
FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.