VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Babinec Tax s.r.o.

Dolné Dubové · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

57 539 €tržby 2025 ▼ 23 %+286 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

57 539 €tržby 2025 ▼ 23 %
+286 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -68 €
  2. 14 : tržby 48 570 €, výsledok hospodárenia 7 314 €
  3. 15 : tržby 97 035 €, výsledok hospodárenia 5 974 €
  4. 16 : tržby 105 763 €, výsledok hospodárenia 1 094 €
  5. 17 : tržby 101 021 €, výsledok hospodárenia 4 347 €
  6. 18 : tržby 96 974 €, výsledok hospodárenia 2 649 €
  7. 19 : tržby 110 758 €, výsledok hospodárenia 13 812 €
  8. 20 : tržby 98 106 €, výsledok hospodárenia 22 361 €
  9. 21 : tržby 94 111 €, výsledok hospodárenia 9 103 €
  10. 22 : tržby 83 652 €, výsledok hospodárenia 10 238 €
  11. 23 : tržby 78 674 €, výsledok hospodárenia 7 514 €
  12. 24 : tržby 74 356 €, výsledok hospodárenia -6 869 €
  13. 25 : tržby 57 539 €, výsledok hospodárenia 286 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Babinec Tax s.r.o. (IČO 47433078) mala v roku 2025 tržby 57 539 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Babinec Tax

V roku 2025 mala Babinec Tax priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 514 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Babinec Tax

Podľa Registra právnických osôb koná za Babinec Tax 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník Babinec Tax

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Babinec Tax
Podiely spoločníkov na vkladoch Babinec Tax Ing. Katarína Škvarková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Katarína Škvarková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Katarína Škvarková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Katarína Škvarkováod 1. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Babinec Tax

Za rok 2025 má Babinec Tax v závierke tržby 57 539 €, o 22,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +286 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 110 758 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202558 tis. €▼ −22,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025286 €zisk
Majetok (aktíva) 20254 879 €
Vlastné imanie 2025−1 081 €
Záväzky 20255 960 €122,2 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025+0,5 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov78 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Babinec Tax

Súvaha Babinec Tax

Všetky čísla zo závierok Babinec Tax (13 rokov)
Čísla zo závierok Babinec Tax po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202557 539 €286 €4 879 €−1 081 €5 960 €16 186 €+0,5 %
202474 356 €−6 869 €38 337 €25 487 €12 850 €26 800 €−9,2 %
202378 674 €7 514 €51 735 €32 355 €19 380 €38 428 €+9,6 %
202283 652 €10 238 €34 960 €24 841 €10 119 €31 777 €+12,2 %
202194 111 €9 103 €25 825 €14 603 €11 222 €51 212 €+9,7 %
202098 106 €22 361 €56 572 €43 823 €12 749 €61 957 €+22,8 %
2019110 758 €13 812 €39 510 €21 461 €18 049 €56 944 €+12,5 %
201896 974 €2 649 €38 582 €10 174 €28 408 €61 568 €+2,7 %
2017101 021 €4 347 €28 460 €9 279 €19 181 €56 723 €+4,3 %
2016105 763 €1 094 €40 246 €19 314 €20 932 €55 949 €+1,0 %
201597 035 €5 974 €33 236 €18 220 €15 016 €53 831 €+6,2 %
201448 570 €7 314 €27 508 €12 246 €15 262 €31 713 €+15,1 %
2013—−68 €4 938 €4 932 €6 €——

Riziko: zaplatí Babinec Tax?

Babinec Tax a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Babinec Tax z rokov 2015 až 2022.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201528. 5. 2015

História firmy Babinec Tax

Dátum vzniku Babinec Tax je 20. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33241/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 938 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023947915
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta. Firma vznikla 20. 11. 2013.
  5. Nový spoločník: Ing. Katarína ŠkvarkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: Ing. Katarína ŠkvarkováKonateľ
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 57 539 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Babinec Tax

  • vedenie a spracovanie účtovníctva
  • ekonomické a organizačné poradenstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Babinec Tax v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Babinec Tax je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), Babinec Tax má 57 539 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 749 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Babinec Tax 98. z 263.

V odvetví v okrese Trnava749aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Babinec Tax, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Trnava ›

Sídlo Babinec Tax: Dolné Dubové

Babinec Tax sídli na adrese 293, 919 52 Dolné Dubové, okres Trnava. V obci Dolné Dubové je 112 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.

Subjektov v obci Dolné Dubové112aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví749okres Trnava

Dolné Dubové: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Babinec Tax: IČO, sídlo a základné údaje

Babinec Tax s.r.o. (IČO 47433078) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Dubové, okres Trnava. Dátum vzniku je 20. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Katarína Škvarková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 57 539 € a výsledok hospodárenia +286 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 11. 2013
ObecDolné Dubové
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Babinec Tax s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 57 539 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy Babinec Tax

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Babinec Tax

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Babinec Tax

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Dolné Dubové

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dolné Dubové

Roľnícke družstvo podielníkov Dolné DubovéDASKEN s.r.o.REOS - H, s.r.o.SteelSolutions, s. r. o.Alimenta Natur Property, s.r.o.Všetky firmy v obci Dolné Dubové ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Trnava

Logic Partners, s.r.o.Velura s. r. o.EKOLAS SK, s.r.o.Ovocie - zelenina Baláž s. r. o.UBC 2020, k.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk