STEMI - HP s.r.o.
Nitra · Oprava a údržba strojov
39 059 €tržby 2025 ▲ 19 %+2 897 €zisk 2025aktívna 13 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 4 155 €, výsledok hospodárenia 3 177 €
- 14 : tržby 3 726 €, výsledok hospodárenia 1 855 €
- 15 : tržby 6 204 €, výsledok hospodárenia 3 725 €
- 16 : tržby 13 518 €, výsledok hospodárenia 7 351 €
- 17 : tržby 13 709 €, výsledok hospodárenia 1 712 €
- 18 : tržby 21 931 €, výsledok hospodárenia 6 259 €
- 19 : tržby 36 416 €, výsledok hospodárenia 14 364 €
- 20 : tržby 31 806 €, výsledok hospodárenia 6 688 €
- 21 : tržby 28 735 €, výsledok hospodárenia 1 261 €
- 22 : tržby 29 470 €, výsledok hospodárenia 4 742 €
- 23 : tržby 36 077 €, výsledok hospodárenia 4 619 €
- 24 : tržby 32 702 €, výsledok hospodárenia 468 €
- 25 : tržby 39 059 €, výsledok hospodárenia 2 897 €
STEMI - HP s.r.o. (IČO 47429674) mala v roku 2025 tržby 39 059 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci STEMI - HP
STEMI - HP má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 24 673 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 24 673 € | — |
| 2024 | — | 21 509 € | — |
| 2023 | — | 20 717 € | — |
| 2022 | — | 18 273 € | — |
| 2021 | — | 15 295 € | — |
| 2020 | — | 9 348 € | — |
| 2019 | — | 8 441 € | — |
| 2018 | — | 6 020 € | — |
| 2017 | — | 4 232 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ STEMI - HP
Podľa Registra právnických osôb koná za STEMI - HP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník STEMI - HP
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok STEMI - HP
Za rok 2025 má STEMI - HP v závierke tržby 39 059 €, o 19,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 897 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 39 059 €.
Výkaz ziskov a strát STEMI - HP
Najvyššie tržby: rok 2025, 39 059 €. Najnižšie: rok 2014, 3 726 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 39 059 € |
| 2024 | 32 702 € |
| 2023 | 36 077 € |
| 2022 | 29 470 € |
| 2021 | 28 735 € |
| 2020 | 31 806 € |
| 2019 | 36 416 € |
| 2018 | 21 931 € |
| 2017 | 13 709 € |
| 2016 | 13 518 € |
| 2015 | 6 204 € |
| 2014 | 3 726 € |
| 2013 | 4 155 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 0 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 59 118 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 897 € |
| 2024 | 468 € |
| 2023 | 4 619 € |
| 2022 | 4 742 € |
| 2021 | 1 261 € |
| 2020 | 6 688 € |
| 2019 | 14 364 € |
| 2018 | 6 259 € |
| 2017 | 1 712 € |
| 2016 | 7 351 € |
| 2015 | 3 725 € |
| 2014 | 1 855 € |
| 2013 | 3 177 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STEMI - HP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,4 %, medián odvetvia +5,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STEMI - HP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,4 % | +5,7 % |
| 2024 | +1,4 % | +4,3 % |
| 2023 | +12,8 % | +3,6 % |
| 2022 | +16,1 % | +3,0 % |
| 2021 | +4,4 % | +3,2 % |
| 2020 | +21,0 % | +2,9 % |
| 2019 | +39,4 % | +3,5 % |
| 2018 | +28,5 % | +3,4 % |
| 2017 | +12,5 % | +4,1 % |
| 2016 | +54,4 % | +4,2 % |
| 2015 | +60,0 % | +3,9 % |
| 2014 | +49,8 % | — |
| 2013 | +76,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2016 (+117,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +19,4 % |
| 2024 | −9,4 % |
| 2023 | +22,4 % |
| 2022 | +2,6 % |
| 2021 | −9,7 % |
| 2020 | −12,7 % |
| 2019 | +66,0 % |
| 2018 | +60,0 % |
| 2017 | +1,4 % |
| 2016 | +117,9 % |
| 2015 | +66,5 % |
| 2014 | −10,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STEMI - HP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 70 489 €, vlastné imanie 64 118 € a záväzky 6 371 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 70 489 € | 64 118 € | 6 371 € |
| 2024 | 66 899 € | 61 221 € | 5 678 € |
| 2023 | 64 657 € | 60 753 € | 3 904 € |
| 2022 | 59 050 € | 56 134 € | 2 916 € |
| 2021 | 53 752 € | 51 392 € | 2 360 € |
| 2020 | 53 160 € | 50 131 € | 3 029 € |
| 2019 | 47 562 € | 43 443 € | 4 119 € |
| 2018 | 32 025 € | 29 079 € | 2 946 € |
| 2017 | 24 434 € | 22 820 € | 1 614 € |
| 2016 | 23 643 € | 21 108 € | 2 535 € |
| 2015 | 14 657 € | 13 757 € | 900 € |
| 2014 | 10 682 € | 10 032 € | 650 € |
| 2013 | 9 145 € | 8 177 € | 968 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STEMI - HP (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 059 € | 2 897 € | 70 489 € | 64 118 € | 6 371 € | 28 353 € | +7,4 % |
| 2024 | 32 702 € | 468 € | 66 899 € | 61 221 € | 5 678 € | 22 393 € | +1,4 % |
| 2023 | 36 077 € | 4 619 € | 64 657 € | 60 753 € | 3 904 € | 26 717 € | +12,8 % |
| 2022 | 29 470 € | 4 742 € | 59 050 € | 56 134 € | 2 916 € | 24 342 € | +16,1 % |
| 2021 | 28 735 € | 1 261 € | 53 752 € | 51 392 € | 2 360 € | 17 143 € | +4,4 % |
| 2020 | 31 806 € | 6 688 € | 53 160 € | 50 131 € | 3 029 € | 19 217 € | +21,0 % |
| 2019 | 36 416 € | 14 364 € | 47 562 € | 43 443 € | 4 119 € | 29 019 € | +39,4 % |
| 2018 | 21 931 € | 6 259 € | 32 025 € | 29 079 € | 2 946 € | 16 235 € | +28,5 % |
| 2017 | 13 709 € | 1 712 € | 24 434 € | 22 820 € | 1 614 € | 8 520 € | +12,5 % |
| 2016 | 13 518 € | 7 351 € | 23 643 € | 21 108 € | 2 535 € | 9 699 € | +54,4 % |
| 2015 | 6 204 € | 3 725 € | 14 657 € | 13 757 € | 900 € | 4 849 € | +60,0 % |
| 2014 | 3 726 € | 1 855 € | 10 682 € | 10 032 € | 650 € | 2 443 € | +49,8 % |
| 2013 | 4 155 € | 3 177 € | 9 145 € | 8 177 € | 968 € | 4 137 € | +76,5 % |
Riziko: zaplatí STEMI - HP?
Peniaze od štátu: STEMI - HP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy STEMI - HP
Dátum vzniku STEMI - HP je 27. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35240/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 4 155 € · majetok 9 145 €
- Nový spoločník: Miroslav ŠtefčíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023878736
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 39 059 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti STEMI - HP
- Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov
- Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek
- Oprava a kontrola požiarnych vodovodov
- Oprava a kontrola požiarnych hydrantov
- Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov
- Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových v prevádzke v rozsahu technické zariadenia tlakové skupina A d tlakové nádoby pojazdných hasiacich prístrojov technické zariadenia tlakové skupina B d tlakové nádoby prenosných hasiacich prístrojov a pojazdných hasiacich prístrojov CO2
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom hnuteľných vecí
- Fotografické služby
- Stolárstvo
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérov
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
STEMI - HP v odvetví oprava a inštalácia strojov
STEMI - HP je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba strojov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 91 116 € (1 487 závierok), STEMI - HP má 39 059 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 270 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STEMI - HP 36. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 038 €, polovica do 91 116 €, tri štvrtiny do 365 893 €; 10 % firiem má viac než 1 449 922 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 952 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 038 € |
| medián | 91 116 € |
| horný kvartil | 365 893 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 449 922 € |
| STEMI - HP | 39 059 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- STEMI - HP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STEMI - HP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STEMI - HP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 39 059 € | 91 116 € |
| 2024 | 32 702 € | 118 933 € |
| 2023 | 36 077 € | 120 715 € |
| 2022 | 29 470 € | 115 665 € |
| 2021 | 28 735 € | 115 590 € |
| 2020 | 31 806 € | 118 434 € |
| 2019 | 36 416 € | 126 946 € |
| 2018 | 21 931 € | 133 891 € |
| 2017 | 13 709 € | 134 084 € |
| 2016 | 13 518 € | 134 383 € |
| 2015 | 6 204 € | 150 474 € |
| 2014 | 3 726 € | — |
| 2013 | 4 155 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| STEMI - HP | 39 059 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 96 025 € |
| medián kraja | 98 381 € |
| medián Slovenska | 91 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- COOPEX - RADIO a.s.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 90 214 € (2025)
- AeroTech, s.r.o.Čereňany · tržby 90 061 € (2025)
- TriAmiga, s.r.o.Martin · tržby 90 000 € (2025)
- MIGRAMSERVIS, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 89 994 € (2025)
- APLT s.r.o.Šaľa · tržby 89 746 € (2025)
- Pipik s. r. o.Stupava · tržby 89 427 € (2025)
- Slovenská plavba a prístavy - Lodenica, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 89 400 € (2026)
- Danube Marine Consulting, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 89 200 € (2025)
- TRENEL, s.r.o.Trenčín · tržby 89 188 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STEMI - HP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo STEMI - HP: Nitra
STEMI - HP sídli na adrese Staničná 1570/2, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
STEMI - HP: IČO, sídlo a základné údaje
STEMI - HP s.r.o. (IČO 47429674) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 27. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Miroslav Štefčík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 39 059 € a výsledok hospodárenia +2 897 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba strojov (SK NACE 3312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 9. 2013 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) STEMI - HP s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 39 059 €, typická firma odvetvia 91 116 € (medián z 1 487 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy STEMI - HP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu STEMI - HP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu STEMI - HP
- Tendre71súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 97 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy26zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
- Výhry konkurentov322firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Železnice Slovenskej republiky296 zmlúv za 3 roky · 1 149 044 € · naposledy 28. 5. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina57 zmlúv za 3 roky · 465 222 € · naposledy 23. 6. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.53 zmlúv za 3 roky · 161 466 € · naposledy 17. 9. 2026 Všetkých 472 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 33.12) v okrese Nitra
KLIMAK SERVICE, s.r.o.TUBICON, s.r.o.EKAnex s. r. o.PARAGAN SK s.r.o.MICHEL SERVIS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.