VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FEO s.r.o.

Švábovce · Elektrická inštalácia

1 200 €tržby 2022 ▼ 63 %−167 €strata 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 200 €tržby 2022 ▼ 63 %
−167 €strata 2022
  1. 13 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia -4 €
  2. 14 : tržby 5 542 €, výsledok hospodárenia 1 760 €
  3. 15 : tržby 5 110 €, výsledok hospodárenia 1 653 €
  4. 16 : tržby 8 815 €, výsledok hospodárenia 1 736 €
  5. 17 : tržby 11 499 €, výsledok hospodárenia 1 502 €
  6. 18 : tržby 7 905 €, výsledok hospodárenia -628 €
  7. 19 : tržby 917 €, výsledok hospodárenia -6 111 €
  8. 20 : tržby 5 098 €, výsledok hospodárenia -1 169 €
  9. 21 : tržby 3 200 €, výsledok hospodárenia 1 007 €
  10. 22 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -167 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 608 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 122 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -428 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FEO s.r.o. (IČO 47422009), sídlo Švábovce, je v registri zapísaná od 25. 9. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FEO

V roku 2025 mala FEO priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ FEO

Podľa Registra právnických osôb koná za FEO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Spoločník FEO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch FEO
Podiely spoločníkov na vkladoch FEO Ján Majdán 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ján Majdán: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ján Majdán100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ján Majdánod 8. 3. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FEO

Za rok 2022 má FEO v závierke tržby 1 200 €, o 62,5 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −167 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 11 499 €.

Tržby 20221 200 €▼ −62,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−167 €strata
Majetok (aktíva) 20251 852 €
Vlastné imanie 20251 422 €
Záväzky 2025430 €23,2 % majetku
Zisková marža 2022−13,9 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−3 579 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát FEO

Súvaha FEO

Všetky čísla zo závierok FEO (13 rokov)
Čísla zo závierok FEO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−428 €1 852 €1 422 €430 €——
2024—−1 122 €2 190 €1 850 €340 €−697 €—
2023—−1 608 €2 972 €2 972 €—−22 €—
20221 200 €−167 €4 644 €4 580 €64 €117 €−13,9 %
20213 200 €1 007 €4 811 €4 747 €64 €1 408 €+31,5 %
20205 098 €−1 169 €3 764 €3 740 €24 €2 584 €−22,9 %
2019917 €−6 111 €5 048 €4 908 €140 €−2 117 €−666,4 %
20187 905 €−628 €14 142 €11 020 €3 122 €3 251 €−7,9 %
201711 499 €1 502 €12 237 €11 648 €589 €5 853 €+13,1 %
20168 815 €1 736 €10 664 €10 145 €519 €2 317 €+19,7 %
20155 110 €1 653 €8 907 €8 409 €498 €2 218 €+32,3 %
20145 542 €1 760 €7 252 €6 756 €496 €2 378 €+31,8 %
20131 500 €−4 €6 169 €4 996 €1 173 €−4 €−0,3 %

Riziko: zaplatí FEO?

Peniaze od štátu: FEO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FEO

Dátum vzniku FEO je 25. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28775/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 500 € · majetok 6 169 €
  3. Nový spoločník: Ján MajdánSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FEO

  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
  • Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

FEO v odvetví špecializované stavebné práce

FEO je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 86 129 € (11 958 závierok), FEO má 1 200 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 2 240 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FEO 289. z 293.

V odvetví v okrese Poprad2 240aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 958Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia86 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FEO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Poprad ›

Sídlo FEO: Švábovce

FEO sídli na adrese 182, 059 12 Švábovce, okres Poprad. V obci Švábovce je 239 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Švábovce239aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví2 240okres Poprad
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Švábovce: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

FEO: IČO, sídlo a základné údaje

FEO s.r.o. (IČO 47422009) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Švábovce, okres Poprad. Dátum vzniku je 25. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ján Majdán. Za rok 2022 sú v závierke tržby 1 200 € a výsledok hospodárenia −167 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 9. 2013
ObecŠvábovce
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) FEO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 1 200 €, typická firma odvetvia 86 129 € (medián z 11 958 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy FEO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FEO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FEO

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 286 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Švábovcetypický nepokrytý dopyt 107 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Švábovce

Strojárne Švábovce s. r. o.NaTortu s.r.o.Poľnohospodárske družstvo ŠVÁBOVCEAGROOSIVO - ÚSVIT, s.r.o.MAJERSKA, s. r. o.Všetky firmy v obci Švábovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Poprad

Evžen company s.r.o.OPTIMAN, s.r.o.IMS ELEKTRO, s.r.o.ELCOR, s.r.o.S + K electric, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk