Piarg house s.r.o.
Štiavnické Bane · Činnosti reklamných agentúr
831 006 €tržby 2025 ▲ 227 %+35 108 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 518 €, výsledok hospodárenia 184 €
- 14 : tržby 14 585 €, výsledok hospodárenia 981 €
- 15 : tržby 12 941 €, výsledok hospodárenia -3 030 €
- 16 : tržby 13 214 €, výsledok hospodárenia -11 987 €
- 17 : tržby 18 481 €, výsledok hospodárenia -17 607 €
- 18 : tržby 36 423 €, výsledok hospodárenia -14 506 €
- 19 : tržby 27 245 €, výsledok hospodárenia -12 757 €
- 20 : tržby 7 483 €, výsledok hospodárenia -10 053 €
- 21 : tržby 15 292 €, výsledok hospodárenia -1 655 €
- 22 : tržby 7 528 €, výsledok hospodárenia 983 €
- 23 : tržby 35 601 €, výsledok hospodárenia -858 €
- 24 : tržby 254 031 €, výsledok hospodárenia 2 647 €
- 25 : tržby 831 006 €, výsledok hospodárenia 35 108 €
Piarg house s.r.o. (IČO 47413239) mala v roku 2025 tržby 831 006 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Piarg house
V roku 2025 mala Piarg house priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 3 649 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3 649 € | — |
| 2024 | 2 | 14 149 € | — |
| 2023 | 0 | — | — |
| 2022 | 0 | — | — |
| 2021 | 0 | — | — |
| 2020 | 0 | — | — |
| 2019 | — | 56 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Piarg house
Podľa Registra právnických osôb konajú za Piarg house 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci Piarg house
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Tomáš Serváček50,0 %
- RNDr. Igor Serváček50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tomáš Serváčekod 24. 3. 2018 | 2 500 € | 50,0 % |
| RNDr. Igor Serváčekod 31. 3. 2017 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Piarg house
Za rok 2025 má Piarg house v závierke tržby 831 006 €, o 227,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 108 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 831 006 €.
Výkaz ziskov a strát Piarg house
Najvyššie tržby: rok 2025, 831 006 €. Najnižšie: rok 2013, 1 518 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 831 006 € |
| 2024 | 254 031 € |
| 2023 | 35 601 € |
| 2022 | 7 528 € |
| 2021 | 15 292 € |
| 2020 | 7 483 € |
| 2019 | 27 245 € |
| 2018 | 36 423 € |
| 2017 | 18 481 € |
| 2016 | 13 214 € |
| 2015 | 12 941 € |
| 2014 | 14 585 € |
| 2013 | 1 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 8 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −32 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 35 108 € |
| 2024 | 2 647 € |
| 2023 | −858 € |
| 2022 | 983 € |
| 2021 | −1 655 € |
| 2020 | −10 053 € |
| 2019 | −12 757 € |
| 2018 | −14 506 € |
| 2017 | −17 607 € |
| 2016 | −11 987 € |
| 2015 | −3 030 € |
| 2014 | 981 € |
| 2013 | 184 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Piarg house
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,2 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Piarg house | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,2 % | +6,8 % |
| 2024 | +1,0 % | +4,5 % |
| 2023 | −2,4 % | +2,9 % |
| 2022 | +13,1 % | +3,0 % |
| 2021 | −10,8 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | −46,8 % | +2,1 % |
| 2018 | −39,8 % | +2,6 % |
| 2017 | −95,3 % | +3,7 % |
| 2016 | −90,7 % | +3,7 % |
| 2015 | −23,4 % | +3,8 % |
| 2014 | +6,7 % | — |
| 2013 | +12,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2023 (+372,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +227,1 % |
| 2024 | +613,6 % |
| 2023 | +372,9 % |
| 2022 | −50,8 % |
| 2021 | +104,4 % |
| 2020 | −72,5 % |
| 2019 | −25,2 % |
| 2018 | +97,1 % |
| 2017 | +39,9 % |
| 2016 | +2,1 % |
| 2015 | −11,3 % |
| 2014 | +860,8 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Piarg house
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 207 788 €, vlastné imanie −27 524 € a záväzky 235 312 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 207 788 € | −27 524 € | 235 312 € |
| 2024 | 100 966 € | −62 632 € | 163 598 € |
| 2023 | 27 925 € | −65 278 € | 93 203 € |
| 2022 | 10 743 € | −64 420 € | 75 163 € |
| 2021 | 10 850 € | −65 402 € | 76 252 € |
| 2020 | 8 676 € | −63 747 € | 72 423 € |
| 2019 | 17 451 € | −53 694 € | 71 145 € |
| 2018 | 22 994 € | −40 937 € | 63 931 € |
| 2017 | 32 396 € | −26 431 € | 58 827 € |
| 2016 | 25 527 € | −8 853 € | 34 380 € |
| 2015 | 5 113 € | 3 134 € | 1 979 € |
| 2014 | 7 895 € | 6 165 € | 1 730 € |
| 2013 | 5 218 € | 5 184 € | 34 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Piarg house (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 831 006 € | 35 108 € | 207 788 € | −27 524 € | 235 312 € | 56 485 € | +4,2 % |
| 2024 | 254 031 € | 2 647 € | 100 966 € | −62 632 € | 163 598 € | 18 830 € | +1,0 % |
| 2023 | 35 601 € | −858 € | 27 925 € | −65 278 € | 93 203 € | −375 € | −2,4 % |
| 2022 | 7 528 € | 983 € | 10 743 € | −64 420 € | 75 163 € | 1 521 € | +13,1 % |
| 2021 | 15 292 € | −1 655 € | 10 850 € | −65 402 € | 76 252 € | 1 487 € | −10,8 % |
| 2020 | 7 483 € | −10 053 € | 8 676 € | −63 747 € | 72 423 € | −2 118 € | −134,3 % |
| 2019 | 27 245 € | −12 757 € | 17 451 € | −53 694 € | 71 145 € | −3 980 € | −46,8 % |
| 2018 | 36 423 € | −14 506 € | 22 994 € | −40 937 € | 63 931 € | −5 804 € | −39,8 % |
| 2017 | 18 481 € | −17 607 € | 32 396 € | −26 431 € | 58 827 € | −11 677 € | −95,3 % |
| 2016 | 13 214 € | −11 987 € | 25 527 € | −8 853 € | 34 380 € | −9 822 € | −90,7 % |
| 2015 | 12 941 € | −3 030 € | 5 113 € | 3 134 € | 1 979 € | −1 594 € | −23,4 % |
| 2014 | 14 585 € | 981 € | 7 895 € | 6 165 € | 1 730 € | 1 730 € | +6,7 % |
| 2013 | 1 518 € | 184 € | 5 218 € | 5 184 € | 34 € | 218 € | +12,1 % |
Riziko: zaplatí Piarg house?
Piarg house a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Piarg house v objeme 132 156 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 118 050 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2018, 118 050 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 9 600 € |
| 2021 | 2 | 3 014 € |
| 2019 | 1 | 1 492 € |
| 2018 | 1 | 118 050 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Piarg house
Dátum vzniku Piarg house je 2. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25083/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 518 € · majetok 5 218 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023966373
- Nový štatutár: RNDr. Igor ServáčekKonateľ
- Najväčšia verejná zmluva: 118 050 €Objednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 118 050 €. Firma vznikla 2. 10. 2013.
- Nový štatutár: Ing. Tomáš ServáčekKonateľ
- Nový spoločník: RNDr. Igor ServáčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 831 006 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Piarg house
- Výroba, spracovanie a distribúcia reklamného materiálu
- Výroba ovocných a zeleninových štiav
- Výroba ovocných a zeleninových džúsov, muštov
- Výroba jablčného a ovocného vína
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Donášková služba
- Konzervovanie ovocia, zeleniny
- Výroba džemov, marmelád, lekvárov, výživ, stolového želé, pretlakov, kečupov
- Výroba koncentrátov z ovocia a zeleniny, sirupov
- Sušenie ovocia, zeleniny a húb
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Piarg house v odvetví reklama a prieskum trhu
Piarg house je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), Piarg house má 831 006 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Banská Štiavnica je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Piarg house 2. z 18.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 819 €, polovica do 46 176 €, tri štvrtiny do 137 671 €; 10 % firiem má viac než 509 877 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 395 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 819 € |
| medián | 46 176 € |
| horný kvartil | 137 671 € |
| 10 % firiem má viac než | 509 877 € |
| Piarg house | 831 006 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Piarg house
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Piarg house s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Piarg house | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 831 006 € | 46 176 € |
| 2024 | 254 031 € | 44 807 € |
| 2023 | 35 601 € | 43 497 € |
| 2022 | 7 528 € | 42 000 € |
| 2021 | 15 292 € | 38 425 € |
| 2020 | 7 483 € | 35 958 € |
| 2019 | 27 245 € | 38 843 € |
| 2018 | 36 423 € | 40 000 € |
| 2017 | 18 481 € | 38 067 € |
| 2016 | 13 214 € | 37 500 € |
| 2015 | 12 941 € | 36 433 € |
| 2014 | 14 585 € | — |
| 2013 | 1 518 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Piarg house | 831 006 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Štiavnica | 42 366 € |
| medián kraja | 42 900 € |
| medián Slovenska | 46 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- R8 Energie s.r.o.Dunajská Streda · tržby 1 950 923 € (2025)
- COM GROUP, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 938 193 € (2025)
- Brinx s.r.o.Komárno · tržby 1 934 779 € (2020)
- ELEKTRA reklama, s.r.o.Prešov · tržby 1 913 056 € (2025)
- MERCONTROL CS spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 911 798 € (2025)
- BU-TY-ONE s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 905 942 € (2017)
- MYMEDIA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 896 305 € (2025)
- Grayling Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 886 062 € (2025)
- Nortol, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 885 489 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Piarg house, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Štiavnica ›
Sídlo Piarg house: Štiavnické Bane
Piarg house sídli na adrese 83, 969 81 Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica. V obci Štiavnické Bane je 162 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 896.
Štiavnické Bane: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Štiavnica ›Adresár firiem v okrese Banská Štiavnica ›
Piarg house: IČO, sídlo a základné údaje
Piarg house s.r.o. (IČO 47413239) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica. Dátum vzniku je 2. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. Tomáš Serváček a RNDr. Igor Serváček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 831 006 € a výsledok hospodárenia +35 108 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 2. 10. 2013 |
| Obec | Štiavnické Bane |
| Okres | Okres Banská Štiavnica |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Piarg house s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 831 006 €, typická firma odvetvia 46 176 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Štiavnica ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Štiavnica ›
Sieť prepojení firmy Piarg house
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Piarg house
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Piarg house
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Štiavnické Bane
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 449 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
IDEKON s. r. o.Piarg home s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Štiavnické Bane
Delta - ML, s.r.o.BS-Stav s.r.o.BS Forest, s. r. o.Bigman SK, s.r.o.DREVOREZ - SPOL, s.r.o.Všetky firmy v obci Štiavnické Bane ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Banská Štiavnica
NESIA STILL PRODUCT s.r.o.WINTEC Slovakia s.r.oRedi s.r.o.AJAS Corporation s. r. o.Virtuous s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.