VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mstyle s.r.o.

Martin · Činnosti reklamných agentúr

59 905 €tržby 2025 ▲ 37 %−31 999 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

59 905 €tržby 2025 ▲ 37 %
−31 999 €strata 2025
  1. 13 : tržby 24 554 €, výsledok hospodárenia -573 €
  2. 14 : tržby 84 873 €, výsledok hospodárenia 288 €
  3. 15 : tržby 72 278 €, výsledok hospodárenia -1 337 €
  4. 16 : tržby 45 650 €, výsledok hospodárenia -30 975 €
  5. 17 : tržby 39 749 €, výsledok hospodárenia -22 667 €
  6. 18 : tržby 52 819 €, výsledok hospodárenia -28 275 €
  7. 19 : tržby 50 619 €, výsledok hospodárenia -23 694 €
  8. 20 : tržby 26 040 €, výsledok hospodárenia -42 512 €
  9. 21 : tržby 41 330 €, výsledok hospodárenia -10 980 €
  10. 22 : tržby 32 880 €, výsledok hospodárenia -13 433 €
  11. 23 : tržby 51 329 €, výsledok hospodárenia 5 501 €
  12. 24 : tržby 43 673 €, výsledok hospodárenia 303 €
  13. 25 : tržby 59 905 €, výsledok hospodárenia -31 999 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mstyle s.r.o. (IČO 47397381) mala v roku 2025 tržby 59 905 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mstyle

Mstyle má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 673 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Mstyle

Podľa Registra právnických osôb koná za Mstyle 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Mstyle

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mstyle
Podiely spoločníkov na vkladoch Mstyle Jolanka Ďurdíková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jolanka Ďurdíková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jolanka Ďurdíková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jolanka Ďurdíkováod 4. 9. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Mstyle

Za rok 2025 má Mstyle v závierke tržby 59 905 €, o 37,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −31 999 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 84 873 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202560 tis. €▲ +37,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−32 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 2025−27 tis. €
Záväzky 202557 tis. €189,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−11 tis. €
Zisková marža 2025−53,4 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−200 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Mstyle

Súvaha Mstyle

Všetky čísla zo závierok Mstyle (13 rokov)
Čísla zo závierok Mstyle po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202559 905 €−31 999 €30 265 €−26 948 €57 213 €−10 973 €−53,4 %
202443 673 €303 €40 240 €5 303 €34 937 €−1 699 €+0,7 %
202351 329 €5 501 €95 289 €−32 011 €127 300 €−9 428 €+10,7 %
202232 880 €−13 433 €86 712 €−50 945 €137 657 €−18 359 €−40,9 %
202141 330 €−10 980 €67 300 €−72 186 €139 486 €641 €−26,6 %
202026 040 €−42 512 €62 016 €−61 206 €123 222 €−25 042 €−163,3 %
201950 619 €−23 694 €81 984 €−18 694 €100 678 €733 €−46,8 %
201852 819 €−28 275 €56 981 €−23 275 €80 256 €−3 664 €−53,5 %
201739 749 €−22 667 €55 583 €−50 263 €105 846 €−6 936 €−57,0 %
201645 650 €−30 975 €40 835 €−27 596 €68 431 €−8 605 €−67,9 %
201572 278 €−1 337 €56 891 €3 378 €53 513 €−6 652 €−1,8 %
201484 873 €288 €76 406 €4 715 €71 691 €−3 583 €+0,3 %
201324 554 €−573 €30 122 €4 427 €25 695 €−377 €−2,3 %

Riziko: zaplatí Mstyle?

Peniaze od štátu: Mstyle

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Mstyle

Dátum vzniku Mstyle je 4. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59951/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 24 554 € · majetok 30 122 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023846715
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 59 905 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mstyle

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek
  • Skladovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Vydavateľská činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Mstyle v odvetví reklama a prieskum trhu

Mstyle je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), Mstyle má 59 905 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 292 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mstyle 35. z 79.

V odvetví v okrese Martin292aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 050Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mstyle, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Martin ›

Sídlo Mstyle: Martin

Mstyle sídli na adrese Nadsadie 5540/15, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 729. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Martin8 910aktívnych
Subjektov v okrese Martin15 729aktívnych
V tom istom odvetví292okres Martin
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›

Mstyle: IČO, sídlo a základné údaje

Mstyle s.r.o. (IČO 47397381) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 4. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Jolanka Ďurdíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 59 905 € a výsledok hospodárenia −31 999 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 9. 2013
ObecMartin
OkresOkres Martin
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Mstyle s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 59 905 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Martin ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›

Sieť prepojení firmy Mstyle

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mstyle

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mstyle

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Martin

ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Martin

White Dent, s. r. o.UVEA DÚHOVKA, s.r.o.HoPa AG s.r.o.Unico Martin SK s. r. o.Galaxy Advanced Technologies s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk