PEKÁREŇ ILaS - 22 s.r.o.
Michalovce · Maloobchod s chlebom, pečivom a cukrárskymi výrobkami
49 336 €tržby 2022 ▲ 217 %−112 €strata 2022aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 2 404 €, výsledok hospodárenia 478 €
- 14 : tržby 44 539 €, výsledok hospodárenia 1 880 €
- 15 : tržby 32 979 €, výsledok hospodárenia -2 282 €
- 16 : tržby 46 450 €, výsledok hospodárenia 1 620 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby 48 885 €, výsledok hospodárenia -117 €
- 19 : tržby 41 042 €, výsledok hospodárenia -107 €
- 20 : tržby 31 901 €, výsledok hospodárenia -104 €
- 21 : tržby 15 549 €, výsledok hospodárenia -48 €
- 22 : tržby 49 336 €, výsledok hospodárenia -112 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -288 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -355 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
PEKÁREŇ ILaS - 22 s.r.o. (IČO 47396695), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 12. 10. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PEKÁREŇ ILaS - 22
Podľa Registra právnických osôb koná za PEKÁREŇ ILaS - 22 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník PEKÁREŇ ILaS - 22
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MEDOVNÍK VK s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MEDOVNÍK VK s.r.o.od 21. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PEKÁREŇ ILaS - 22
Za rok 2022 má PEKÁREŇ ILaS - 22 v závierke tržby 49 336 €, o 217,3 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −112 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 49 336 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PEKÁREŇ ILaS - 22
Najvyššie tržby: rok 2022, 49 336 €. Najnižšie: rok 2013, 2 404 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 49 336 € |
| 2021 | 15 549 € |
| 2020 | 31 901 € |
| 2019 | 41 042 € |
| 2018 | 48 885 € |
| 2017 | — |
| 2016 | 46 450 € |
| 2015 | 32 979 € |
| 2014 | 44 539 € |
| 2013 | 2 404 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 10 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −255 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −355 € |
| 2023 | −288 € |
| 2022 | −112 € |
| 2021 | −48 € |
| 2020 | −104 € |
| 2019 | −107 € |
| 2018 | −117 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | 1 620 € |
| 2015 | −2 282 € |
| 2014 | 1 880 € |
| 2013 | 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PEKÁREŇ ILaS - 22
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,2 %, medián odvetvia +1,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEKÁREŇ ILaS - 22 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | −0,2 % | +1,3 % |
| 2021 | −0,3 % | +1,2 % |
| 2020 | −0,3 % | +1,1 % |
| 2019 | −0,3 % | +1,1 % |
| 2018 | −0,2 % | +1,2 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | +3,5 % | +1,6 % |
| 2015 | −6,9 % | +1,3 % |
| 2014 | +4,2 % | — |
| 2013 | +19,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+217,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | +217,3 % |
| 2021 | −51,3 % |
| 2020 | −22,3 % |
| 2019 | −16,0 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +40,8 % |
| 2015 | −26,0 % |
| 2014 | +1 752,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PEKÁREŇ ILaS - 22
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 138 €, vlastné imanie 4 746 € a záväzky 2 392 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 138 € | 4 746 € | 2 392 € |
| 2024 | 7 137 € | 5 085 € | 2 052 € |
| 2023 | 7 137 € | 5 440 € | 1 697 € |
| 2022 | 7 137 € | 5 728 € | 1 409 € |
| 2021 | 7 138 € | 5 841 € | 1 297 € |
| 2020 | 7 959 € | 5 889 € | 2 070 € |
| 2019 | 7 137 € | 5 993 € | 1 144 € |
| 2018 | 7 735 € | 6 100 € | 1 635 € |
| 2017 | 7 735 € | 6 217 € | 1 518 € |
| 2016 | 21 933 € | 6 697 € | 15 236 € |
| 2015 | 22 634 € | 5 076 € | 17 558 € |
| 2014 | 7 957 € | 7 358 € | 599 € |
| 2013 | 8 259 € | 5 478 € | 2 781 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PEKÁREŇ ILaS - 22 (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 7 138 € | 4 746 € | 2 392 € | — | — |
| 2024 | — | −355 € | 7 137 € | 5 085 € | 2 052 € | — | — |
| 2023 | — | −288 € | 7 137 € | 5 440 € | 1 697 € | — | — |
| 2022 | 49 336 € | −112 € | 7 137 € | 5 728 € | 1 409 € | −54 € | −0,2 % |
| 2021 | 15 549 € | −48 € | 7 138 € | 5 841 € | 1 297 € | −48 € | −0,3 % |
| 2020 | 31 901 € | −104 € | 7 959 € | 5 889 € | 2 070 € | −103 € | −0,3 % |
| 2019 | 41 042 € | −107 € | 7 137 € | 5 993 € | 1 144 € | 158 € | −0,3 % |
| 2018 | 48 885 € | −117 € | 7 735 € | 6 100 € | 1 635 € | −117 € | −0,2 % |
| 2017 | — | −480 € | 7 735 € | 6 217 € | 1 518 € | — | — |
| 2016 | 46 450 € | 1 620 € | 21 933 € | 6 697 € | 15 236 € | 2 100 € | +3,5 % |
| 2015 | 32 979 € | −2 282 € | 22 634 € | 5 076 € | 17 558 € | 2 207 € | −6,9 % |
| 2014 | 44 539 € | 1 880 € | 7 957 € | 7 358 € | 599 € | 18 410 € | +4,2 % |
| 2013 | 2 404 € | 478 € | 8 259 € | 5 478 € | 2 781 € | 957 € | +19,9 % |
Riziko: zaplatí PEKÁREŇ ILaS - 22?
Peniaze od štátu: PEKÁREŇ ILaS - 22
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PEKÁREŇ ILaS - 22
Dátum vzniku PEKÁREŇ ILaS - 22 je 12. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33793/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 2 404 € · majetok 8 259 €
- Nový spoločník: MEDOVNÍK VK s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PEKÁREŇ ILaS - 22
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
PEKÁREŇ ILaS - 22 v odvetví maloobchod
PEKÁREŇ ILaS - 22 je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s chlebom, pečivom a cukrárskymi výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 101 000 € (17 924 závierok), PEKÁREŇ ILaS - 22 má 49 336 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 1 165 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEKÁREŇ ILaS - 22 162. z 255.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 285 €, polovica do 101 000 €, tri štvrtiny do 441 351 €; 10 % firiem má viac než 1 385 645 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 451 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 285 € |
| medián | 101 000 € |
| horný kvartil | 441 351 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 385 645 € |
| PEKÁREŇ ILaS - 22 | 49 336 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PEKÁREŇ ILaS - 22
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PEKÁREŇ ILaS - 22 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEKÁREŇ ILaS - 22 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 508 € |
| 2024 | — | 92 710 € |
| 2023 | — | 95 604 € |
| 2022 | 49 336 € | 101 000 € |
| 2021 | 15 549 € | 87 422 € |
| 2020 | 31 901 € | 81 854 € |
| 2019 | 41 042 € | 85 193 € |
| 2018 | 48 885 € | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | 46 450 € | 63 558 € |
| 2015 | 32 979 € | 72 940 € |
| 2014 | 44 539 € | — |
| 2013 | 2 404 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| PEKÁREŇ ILaS - 22 | 49 336 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 92 525 € |
| medián kraja | 97 254 € |
| medián Slovenska | 101 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JIRI MODELS SLOVAKIA, s. r. o.Čadca · tržby 119 351 € (2025)
- Dr.Max 631 s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 119 301 € (2025)
- EVAA s. r. o.Trenčín · tržby 119 294 € (2025)
- JOM-HED s. r. o.Zlaté Moravce · tržby 119 219 € (2025)
- OPTAL, s.r.o.Želiezovce · tržby 119 218 € (2025)
- REZERVIST s.r.o.Michalovce · tržby 119 186 € (2025)
- B O M S, spol. s r.o.Banská Štiavnica · tržby 119 103 € (2025)
- Aircenter Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 119 054 € (2025)
- VIDEX ZH s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 119 049 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEKÁREŇ ILaS - 22, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Michalovce ›
Sídlo PEKÁREŇ ILaS - 22: Michalovce
PEKÁREŇ ILaS - 22 sídli na adrese Prof. Hlaváča 1885/9, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
PEKÁREŇ ILaS - 22: IČO, sídlo a základné údaje
PEKÁREŇ ILaS - 22 s.r.o. (IČO 47396695) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 12. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Ľuboslava Suchá. Za rok 2022 sú v závierke tržby 49 336 € a výsledok hospodárenia −112 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s chlebom, pečivom a cukrárskymi výrobkami (SK NACE 4724) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 10. 2013 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) PEKÁREŇ ILaS - 22 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 49 336 €, typická firma odvetvia 101 000 € (medián z 17 924 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy PEKÁREŇ ILaS - 22
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PEKÁREŇ ILaS - 22
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PEKÁREŇ ILaS - 22
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy763zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov134firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 630 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny11 zmlúv za 3 roky · 124 965 € · naposledy 6. 3. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Pplk. Pľjušťa 29, Skalica, Pplk. Pľjušťa 0/29, Skalica4 zmluvy za 3 roky · 1 061 € · naposledy 1. 9. 2026Základná škola s materskou školou, Sibírska 39, Bratislava3 zmluvy za 3 roky · 34 094 € · naposledy 15. 1. 2026 Všetkých 32 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CYPRIÁN - Sladký svet s.r.o. v konkurzePEKÁREŇ ILaS - 5 s.r.o.PEKÁREŇ ILaS - 8 s.r.o.PEKÁREŇ ILaS - 4 s.r.o.PEKÁREŇ ILaS - 13 s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.24) v okrese Michalovce
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.