ATTIBAU PLUS s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
2 100 €tržby 2015+1 620 €zisk 2015Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia 1 620 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
ATTIBAU PLUS s. r. o. (IČO 47395222), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 11. 9. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ATTIBAU PLUS
Podľa Registra právnických osôb koná za ATTIBAU PLUS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník ATTIBAU PLUS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Attila László Kovács100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Attila László Kovácsod 17. 1. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ATTIBAU PLUS
Za rok 2015 má ATTIBAU PLUS v závierke tržby 2 100 €, a výsledok hospodárenia +1 620 €.
Výkaz ziskov a strát ATTIBAU PLUS
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 1 140 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −480 € |
| 2015 | 1 620 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ATTIBAU PLUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 7 100 €, vlastné imanie 6 140 € a záväzky 960 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 7 100 € | 6 140 € | 960 € |
| 2015 | 7 100 € | 6 620 € | 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ATTIBAU PLUS (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −480 € | 7 100 € | 6 140 € | 960 € | — | — |
| 2015 | 2 100 € | 1 620 € | 7 100 € | 6 620 € | 480 € | 2 100 € | +77,1 % |
Riziko: zaplatí ATTIBAU PLUS?
Peniaze od štátu: ATTIBAU PLUS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ATTIBAU PLUS
Dátum vzniku ATTIBAU PLUS je 11. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: Aladar service s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/91854/B
- Nový štatutár: Norbert ObstKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Aladar service s. r. o., odvtedy ATTIBAU PLUS s. r. o.
- Nový spoločník: Attila László KovácsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023856153
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 2 100 € · majetok 7 100 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ATTIBAU PLUS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
ATTIBAU PLUS v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
ATTIBAU PLUS je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 33 439 € (8 947 závierok), ATTIBAU PLUS má 2 100 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 214 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ATTIBAU PLUS 1 950. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 460 €, polovica do 33 439 €, tri štvrtiny do 101 385 €; 10 % firiem má viac než 378 028 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 726 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 460 € |
| medián | 33 439 € |
| horný kvartil | 101 385 € |
| 10 % firiem má viac než | 378 028 € |
| ATTIBAU PLUS | 2 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ATTIBAU PLUS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ATTIBAU PLUS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ATTIBAU PLUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 34 200 € |
| 2015 | 2 100 € | 33 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| ATTIBAU PLUS | 2 100 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 37 190 € |
| medián Slovenska | 33 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MaViSa s. r. o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 4 795 € (2025)
- LPI, s. r. o.Maršová-Rašov · tržby 4 788 € (2025)
- Váš rodinný úsmev, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 788 € (2025)
- Struktura SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 4 776 € (2025)
- IPPAC s. r. o.Koplotovce · tržby 4 772 € (2025)
- KONTOKORENT Invest s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 4 770 € (2025)
- DESERVIO SK s. r. o.Čierne · tržby 4 767 € (2020)
- 3Q SOLUTIONS, s. r. o.Pezinok · tržby 4 762 € (2014)
- SPECTROOM s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 750 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ATTIBAU PLUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo ATTIBAU PLUS: Bratislava - Ružinov
ATTIBAU PLUS sídli na adrese Líščie nivy 10, 821 08 Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
ATTIBAU PLUS: IČO, sídlo a základné údaje
ATTIBAU PLUS s. r. o. (IČO 47395222) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Norbert Obst. Za rok 2015 sú v závierke tržby 2 100 € a výsledok hospodárenia +1 620 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 9. 2013 |
| Skoršie názvy | Aladar service s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) ATTIBAU PLUS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 2 100 €, typická firma odvetvia 33 439 € (medián z 8 947 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy ATTIBAU PLUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ATTIBAU PLUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ATTIBAU PLUS
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 000 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.