Melete s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Počítačové programovanie
6 000 €tržby 2024+1 196 €zisk 2024aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 49 165 €, výsledok hospodárenia -2 351 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -795 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 377 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -546 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -385 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -965 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -556 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -599 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -371 €
- 24 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia 1 196 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -133 131 €
Melete s. r. o. (IČO 47392410) mala v roku 2024 tržby 6 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Melete
V roku 2025 mala Melete priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2017 boli 811 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2017 | — | 811 € | — |
| 2016 | — | 811 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2017 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.
Konateľ Melete
Podľa Registra právnických osôb koná za Melete 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník Melete
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dante Colombo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dante Colombood 26. 10. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Melete
Za rok 2024 má Melete v závierke tržby 6 000 €, a výsledok hospodárenia +1 196 €. Závierky máme za 11 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 49 165 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Melete
Najvyššie tržby: rok 2014, 49 165 €. Najnižšie: rok 2024, 6 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 6 000 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2014 | 49 165 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 10 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −142 880 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −133 131 € |
| 2024 | 1 196 € |
| 2023 | −371 € |
| 2022 | −599 € |
| 2021 | −556 € |
| 2020 | −965 € |
| 2019 | −385 € |
| 2018 | −546 € |
| 2017 | −4 377 € |
| 2016 | −795 € |
| 2014 | −2 351 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Melete
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,9 %, medián odvetvia +12,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Melete | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +19,3 % |
| 2024 | +19,9 % | +12,5 % |
| 2023 | — | +10,7 % |
| 2022 | — | +9,6 % |
| 2021 | — | +9,4 % |
| 2020 | — | +9,2 % |
| 2019 | — | +6,5 % |
| 2018 | — | +6,6 % |
| 2017 | — | +7,7 % |
| 2016 | — | +7,9 % |
| 2014 | −4,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Melete
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 174 976 €, vlastné imanie −135 529 € a záväzky 310 505 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 174 976 € | −135 529 € | 310 505 € |
| 2024 | 153 890 € | −2 398 € | 156 288 € |
| 2023 | −120 € | −3 594 € | 3 474 € |
| 2022 | 513 € | −3 223 € | 3 736 € |
| 2021 | 231 € | −2 624 € | 2 855 € |
| 2020 | 385 € | −2 068 € | 2 453 € |
| 2019 | 184 € | −1 103 € | 1 287 € |
| 2018 | 569 € | −718 € | 1 287 € |
| 2017 | 3 659 € | −172 € | 3 831 € |
| 2016 | 36 654 € | 4 205 € | 32 449 € |
| 2014 | 32 804 € | 2 324 € | 30 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Melete (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −133 131 € | 174 976 € | −135 529 € | 310 505 € | −53 315 € | — |
| 2024 | 6 000 € | 1 196 € | 153 890 € | −2 398 € | 156 288 € | 1 692 € | +19,9 % |
| 2023 | — | −371 € | −120 € | −3 594 € | 3 474 € | −207 € | — |
| 2022 | — | −599 € | 513 € | −3 223 € | 3 736 € | −71 € | — |
| 2021 | — | −556 € | 231 € | −2 624 € | 2 855 € | −15 € | — |
| 2020 | — | −965 € | 385 € | −2 068 € | 2 453 € | −517 € | — |
| 2019 | — | −385 € | 184 € | −1 103 € | 1 287 € | −85 € | — |
| 2018 | — | −546 € | 569 € | −718 € | 1 287 € | −1 623 € | — |
| 2017 | — | −4 377 € | 3 659 € | −172 € | 3 831 € | −1 914 € | — |
| 2016 | — | −795 € | 36 654 € | 4 205 € | 32 449 € | −1 188 € | — |
| 2014 | 49 165 € | −2 351 € | 32 804 € | 2 324 € | 30 480 € | −1 857 € | −4,8 % |
Riziko: zaplatí Melete?
Peniaze od štátu: Melete
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Melete
Dátum vzniku Melete je 10. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné mená: devtest solution s.r.o., Melete & Devtest s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/91794/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 49 165 € · majetok 32 804 €
- Nový štatutár: Dante ColomboKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým devtest solution s.r.o., odvtedy Melete & Devtest s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023851720 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Dante ColomboSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Melete & Devtest s.r.o., odvtedy Melete s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Melete
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Reklamné a marketingové služby
- Inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve
- Výroba strojov a zariadení inde neuvedených
- Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
- Prípravné práce pre stavbu
- Výroba výrobkov z gumy a plasty
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Vývoj a realizácia projektov v oblasti recyklácie plastov, gumy a iných materiálov pochádzajúcich z ropy s výnimkou nebezpečného odpadu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Melete v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Melete je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 50 067 € (11 506 závierok), Melete má 6 000 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 063 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Melete 975. z 1 083.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 872 €, polovica do 50 067 €, tri štvrtiny do 108 281 €; 10 % firiem má viac než 352 200 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 170 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 872 € |
| medián | 50 067 € |
| horný kvartil | 108 281 € |
| 10 % firiem má viac než | 352 200 € |
| Melete | 6 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Melete
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Melete s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Melete | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 53 909 € |
| 2024 | 6 000 € | 50 067 € |
| 2023 | — | 49 305 € |
| 2022 | — | 48 720 € |
| 2021 | — | 46 823 € |
| 2020 | — | 45 727 € |
| 2019 | — | 45 067 € |
| 2018 | — | 43 684 € |
| 2017 | — | 42 310 € |
| 2016 | — | 41 376 € |
| 2014 | 49 165 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Melete | 6 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 68 622 € |
| medián kraja | 57 744 € |
| medián Slovenska | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Codermano s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 14 659 € (2025)
- E.I.E., s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 14 655 € (2025)
- IMES, s.r.o.Trnava · tržby 14 655 € (2025)
- GLOBAL IT, spol. s r.o.Nitra · tržby 14 650 € (2025)
- manda.sk s.r.o.Banská Bystrica · tržby 14 644 € (2025)
- KiMax s.r.o.Bidovce · tržby 14 634 € (2025)
- Kirkenes s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 634 € (2025)
- EvonityLabs s. r. o.Šemša · tržby 14 630 € (2025)
- Ubik s. r. o.Banská Bystrica · tržby 14 628 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Melete, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Melete: Bratislava - Staré Mesto
Melete sídli na adrese Jelenia 1, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 353 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Melete: IČO, sídlo a základné údaje
Melete s. r. o. (IČO 47392410) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 10. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Dante Colombo. Za rok 2024 sú v závierke tržby 6 000 € a výsledok hospodárenia +1 196 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 9. 2013 |
| Skoršie názvy | devtest solution s.r.o. Melete & Devtest s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Melete s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 6 000 €, typická firma odvetvia 50 067 € (medián z 11 506 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Melete
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Melete
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Melete
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava I
PosAm, spol. s r.o.Natuvion Slovakia s.r.o.ANASOFT APR, spol. s r.o.Goldmann Systems, a.s.AXASOFT, a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.