VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

3BEA s. r. o.

Svit · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

752 €tržby 2025−203 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

752 €tržby 2025
−203 €strata 2025
  1. 13 : tržby 1 291 €, výsledok hospodárenia -2 748 €
  2. 14 : tržby 2 914 €, výsledok hospodárenia -1 144 €
  3. 15 : tržby 7 241 €, výsledok hospodárenia 2 985 €
  4. 16 : tržby 3 244 €, výsledok hospodárenia -386 €
  5. 17 : tržby 2 412 €, výsledok hospodárenia -581 €
  6. 18 : tržby 3 268 €, výsledok hospodárenia -578 €
  7. 19 : tržby 5 873 €, výsledok hospodárenia -778 €
  8. 21 : tržby 3 676 €, výsledok hospodárenia -941 €
  9. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 290 €
  10. 25 : tržby 752 €, výsledok hospodárenia -203 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

3BEA s. r. o. (IČO 47389834) mala v roku 2025 tržby 752 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci 3BEA

3BEA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 615 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ 3BEA

Podľa Registra právnických osôb koná za 3BEA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník 3BEA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch 3BEA
Podiely spoločníkov na vkladoch 3BEA Ing. Beáta Kokolusová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Beáta Kokolusová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Beáta Kokolusová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Beáta Kokolusováod 5. 3. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok 3BEA

Za rok 2025 má 3BEA v závierke tržby 752 €, a výsledok hospodárenia −203 €. Závierky máme za 10 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 7 241 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025752 €
Výsledok hospodárenia 2025−203 €strata
Majetok (aktíva) 20251 836 €
Vlastné imanie 2025−2 543 €
Záväzky 20254 379 €238,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025752 €
Zisková marža 2025−27,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−6 664 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát 3BEA

Súvaha 3BEA

Všetky čísla zo závierok 3BEA (10 rokov)
Čísla zo závierok 3BEA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025752 €−203 €1 836 €−2 543 €4 379 €752 €−27,0 %
2024—−2 290 €4 071 €−2 340 €6 411 €0 €—
20213 676 €−941 €9 416 €4 059 €5 357 €1 698 €−25,6 %
20195 873 €−778 €10 169 €1 770 €8 399 €−9 €−13,2 %
20183 268 €−578 €10 120 €2 548 €7 572 €−524 €−17,7 %
20172 412 €−581 €11 513 €3 126 €8 387 €−47 €−24,1 %
20163 244 €−386 €12 390 €3 707 €8 683 €151 €−11,9 %
20157 241 €2 985 €12 489 €4 093 €8 396 €3 222 €+41,2 %
20142 914 €−1 144 €8 809 €1 108 €7 701 €−378 €−39,3 %
20131 291 €−2 748 €9 952 €2 252 €7 700 €−2 687 €−212,9 %

Riziko: zaplatí 3BEA?

Peniaze od štátu: 3BEA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy 3BEA

Dátum vzniku 3BEA je 5. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: VLASOVÝ WELLNESS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53558/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 291 € · majetok 9 952 €
  3. Nový spoločník: Ing. Beáta KokolusováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 752 €.
  5. Zmena obchodného menaPredtým VLASOVÝ WELLNESS s.r.o., odvtedy 3BEA s. r. o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti 3BEA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Počítačové služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie úverov a/ alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Fotografické a informačné služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

3BEA v odvetví administratívne a kancelárske služby

3BEA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), 3BEA má 752 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 901 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 3BEA 347. z 355.

V odvetví v okrese Poprad901aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 3BEA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Poprad ›

Sídlo 3BEA: Svit

3BEA sídli na adrese Nová 809/5, 059 21 Svit, okres Poprad. V obci Svit je 1 030 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098.

Subjektov v obci Svit1 030aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví901okres Poprad

Svit: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

3BEA: IČO, sídlo a základné údaje

3BEA s. r. o. (IČO 47389834) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, okres Poprad. Dátum vzniku je 5. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Beáta Kokolusová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 752 € a výsledok hospodárenia −203 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 9. 2013
Skoršie názvyVLASOVÝ WELLNESS s.r.o.
ObecSvit
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) 3BEA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 752 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy 3BEA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu 3BEA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu 3BEA

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Svittypický nepokrytý dopyt 342 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Svit

Terichem Tervakoski, a.s.CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o.CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.CHEMOSVIT, a.s.Všetky firmy v obci Svit ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Poprad

SATMO s.r.o.FARLETA, s.r.o.PRODO s.r.o.Samma, s.r.o.Omega Pharm PP, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk