CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions s. r. o.
Čierne nad Topľou · Výstavba obytných a neobytných budov
378 189 €tržby 2025 ▲ 34 %+117 600 €zisk 2025aktívna 13 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 16 316 €, výsledok hospodárenia -49 €
- 14 : tržby 25 117 €, výsledok hospodárenia 2 821 €
- 15 : tržby 26 082 €, výsledok hospodárenia -1 297 €
- 16 : tržby 39 241 €, výsledok hospodárenia 3 185 €
- 17 : tržby 44 248 €, výsledok hospodárenia -6 265 €
- 18 : tržby 52 034 €, výsledok hospodárenia -36 229 €
- 19 : tržby 69 383 €, výsledok hospodárenia 26 632 €
- 20 : tržby 173 148 €, výsledok hospodárenia 14 539 €
- 21 : tržby 369 898 €, výsledok hospodárenia 25 996 €
- 22 : tržby 387 857 €, výsledok hospodárenia 32 197 €
- 23 : tržby 310 662 €, výsledok hospodárenia 7 767 €
- 24 : tržby 281 651 €, výsledok hospodárenia 10 453 €
- 25 : tržby 378 189 €, výsledok hospodárenia 117 600 €
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions s. r. o. (IČO 47389826) mala v roku 2025 tržby 378 189 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 102 154 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 102 154 € | — |
| 2024 | — | 41 763 € | — |
| 2023 | — | 58 573 € | — |
| 2022 | — | 73 716 € | — |
| 2021 | — | 99 657 € | — |
| 2020 | — | 59 247 € | — |
| 2019 | — | 13 488 € | 11 422 € |
| 2018 | — | 4 224 € | — |
| 2017 | — | 20 511 € | — |
| 2016 | — | 8 570 € | — |
| 2015 | — | 1 368 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Podľa Registra právnických osôb konajú za CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Miroslav Sihelský50,0 %
- Ing. Pavol Goga50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslav Sihelskýod 28. 8. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Pavol Gogaod 28. 8. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Za rok 2025 má CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions v závierke tržby 378 189 €, o 34,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +117 600 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 387 857 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 198 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Najvyššie tržby: rok 2022, 387 857 €. Najnižšie: rok 2013, 16 316 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 378 189 € |
| 2024 | 281 651 € |
| 2023 | 310 662 € |
| 2022 | 387 857 € |
| 2021 | 369 898 € |
| 2020 | 173 148 € |
| 2019 | 69 383 € |
| 2018 | 52 034 € |
| 2017 | 44 248 € |
| 2016 | 39 241 € |
| 2015 | 26 082 € |
| 2014 | 25 117 € |
| 2013 | 16 316 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 197 350 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 117 600 € |
| 2024 | 10 453 € |
| 2023 | 7 767 € |
| 2022 | 32 197 € |
| 2021 | 25 996 € |
| 2020 | 14 539 € |
| 2019 | 26 632 € |
| 2018 | −36 229 € |
| 2017 | −6 265 € |
| 2016 | 3 185 € |
| 2015 | −1 297 € |
| 2014 | 2 821 € |
| 2013 | −49 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +31,1 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +31,1 % | +4,2 % |
| 2024 | +3,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +2,5 % | +1,8 % |
| 2022 | +8,3 % | +1,5 % |
| 2021 | +7,0 % | +1,4 % |
| 2020 | +8,4 % | +1,4 % |
| 2019 | +38,4 % | +1,5 % |
| 2018 | −69,6 % | +1,5 % |
| 2017 | −14,2 % | +2,3 % |
| 2016 | +8,1 % | +2,5 % |
| 2015 | −5,0 % | +1,9 % |
| 2014 | +11,2 % | — |
| 2013 | −0,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 12 rokov, najviac v roku 2020 (+149,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +34,3 % |
| 2024 | −9,3 % |
| 2023 | −19,9 % |
| 2022 | +4,9 % |
| 2021 | +113,6 % |
| 2020 | +149,6 % |
| 2019 | +33,3 % |
| 2018 | +17,6 % |
| 2017 | +12,8 % |
| 2016 | +50,5 % |
| 2015 | +3,8 % |
| 2014 | +53,9 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 142 253 €, vlastné imanie 117 600 € a záväzky 24 653 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 142 253 € | 117 600 € | 24 653 € |
| 2024 | 21 282 € | 27 762 € | 0 € |
| 2023 | 693 251 € | 344 490 € | 348 761 € |
| 2022 | 32 197 € | 32 197 € | 7 610 € |
| 2021 | 184 166 € | 83 835 € | 100 331 € |
| 2020 | 66 470 € | 14 536 € | 40 467 € |
| 2019 | 87 793 € | 39 623 € | 48 170 € |
| 2018 | 11 151 € | −32 834 € | 43 985 € |
| 2017 | 55 049 € | 3 395 € | 51 654 € |
| 2016 | 26 367 € | 9 660 € | 16 707 € |
| 2015 | 20 313 € | 6 475 € | 13 838 € |
| 2014 | 30 981 € | 7 772 € | 23 209 € |
| 2013 | 29 997 € | 4 951 € | 25 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378 189 € | 117 600 € | 142 253 € | 117 600 € | 24 653 € | 144 828 € | +31,1 % |
| 2024 | 281 651 € | 10 453 € | 21 282 € | 27 762 € | 0 € | 82 406 € | +3,7 % |
| 2023 | 310 662 € | 7 767 € | 693 251 € | 344 490 € | 348 761 € | 113 214 € | +2,5 % |
| 2022 | 387 857 € | 32 197 € | 32 197 € | 32 197 € | 7 610 € | 168 008 € | +8,3 % |
| 2021 | 369 898 € | 25 996 € | 184 166 € | 83 835 € | 100 331 € | 213 485 € | +7,0 % |
| 2020 | 173 148 € | 14 539 € | 66 470 € | 14 536 € | 40 467 € | 124 992 € | +8,4 % |
| 2019 | 69 383 € | 26 632 € | 87 793 € | 39 623 € | 48 170 € | 43 741 € | +38,4 % |
| 2018 | 52 034 € | −36 229 € | 11 151 € | −32 834 € | 43 985 € | −30 270 € | −69,6 % |
| 2017 | 44 248 € | −6 265 € | 55 049 € | 3 395 € | 51 654 € | 25 611 € | −14,2 % |
| 2016 | 39 241 € | 3 185 € | 26 367 € | 9 660 € | 16 707 € | 21 970 € | +8,1 % |
| 2015 | 26 082 € | −1 297 € | 20 313 € | 6 475 € | 13 838 € | 7 761 € | −5,0 % |
| 2014 | 25 117 € | 2 821 € | 30 981 € | 7 772 € | 23 209 € | 10 643 € | +11,2 % |
| 2013 | 16 316 € | −49 € | 29 997 € | 4 951 € | 25 046 € | 1 345 € | −0,3 % |
Riziko: zaplatí CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions?
Peniaze od štátu: CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Dátum vzniku CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions je 12. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28662/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023859101
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 16 316 € · majetok 29 997 €
- Nový štatutár: Ing. Miroslav SihelskýKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Pavol GogaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 378 189 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions v odvetví výstavba budov
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 888 závierok), CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions má 378 189 €, čo je 6,1-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 288 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions 13. z 95.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 100 €, polovica do 61 719 €, tri štvrtiny do 244 564 €; 10 % firiem má viac než 817 897 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 100 € |
| medián | 61 719 € |
| horný kvartil | 244 564 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 897 € |
| CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions | 378 189 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 378 189 € | 61 719 € |
| 2024 | 281 651 € | 55 171 € |
| 2023 | 310 662 € | 57 892 € |
| 2022 | 387 857 € | 62 240 € |
| 2021 | 369 898 € | 55 256 € |
| 2020 | 173 148 € | 54 854 € |
| 2019 | 69 383 € | 59 831 € |
| 2018 | 52 034 € | 59 269 € |
| 2017 | 44 248 € | 55 583 € |
| 2016 | 39 241 € | 62 098 € |
| 2015 | 26 082 € | 61 043 € |
| 2014 | 25 117 € | — |
| 2013 | 16 316 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions | 378 189 € |
|---|---|
| medián okresu Vranov nad Topľou | 52 524 € |
| medián kraja | 63 318 € |
| medián Slovenska | 61 719 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PRE–STAV spol s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 843 095 € (2025)
- RK Baugroup, s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 842 858 € (2017)
- Wixar s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 842 370 € (2025)
- elkatel s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 842 220 € (2025)
- STAVEBNÁ ČINNOSŤ JÁGERSKÝ s.r.o.Detva · tržby 841 910 € (2025)
- MAHSTAVING, s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 841 015 € (2025)
- Stavba podľa teba s.r.o.Prešov · tržby 840 099 € (2025)
- VaM Invest s.r.o.Kolačkov · tržby 839 477 € (2025)
- HT, s.r.o.Padáň · tržby 839 425 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions: Čierne nad Topľou
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions sídli na adrese 161, 094 34 Čierne nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Čierne nad Topľou je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 039.
Čierne nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions: IČO, sídlo a základné údaje
CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions s. r. o. (IČO 47389826) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čierne nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 12. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. Miroslav Sihelský a Ing. Pavol Goga. Za rok 2025 sú v závierke tržby 378 189 € a výsledok hospodárenia +117 600 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 9. 2013 |
| Obec | Čierne nad Topľou |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 198 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 16 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 378 189 €, typická firma odvetvia 61 719 €, čo je 6,1-násobok mediánu (medián z 9 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›
Sieť prepojení firmy CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CREATIV3D, 3D-Creative Piping Solutions
- Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Čierne nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 21 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Čierne nad Topľou
Hadrian s.r.o.MTT consult, s.r.o.K+Kolesár s.r.o.MODSHOP s. r. o.MD poradenstvo s. r. o.Všetky firmy v obci Čierne nad Topľou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Vranov nad Topľou
GRUND VRANOV N.T., s.r.o.KASIS s. r. o.ROIstav s.r.o.OKNA MARTIN TRADE s. r. o.ECOSTONE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.