VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JoJoPa Trans, s.r.o.

Špačince · Nákladná cestná doprava

1 768 106 €tržby 2025 ▼ 1 %+89 284 €zisk 2025

aktívna 13 rokov13 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 768 106 €tržby 2025 ▼ 1 %
+89 284 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 6 760 €, výsledok hospodárenia 969 €
  2. 14 : tržby 186 792 €, výsledok hospodárenia 52 135 €
  3. 15 : tržby 775 993 €, výsledok hospodárenia 191 456 €
  4. 16 : tržby 1 394 088 €, výsledok hospodárenia 218 491 €
  5. 17 : tržby 1 686 504 €, výsledok hospodárenia 84 421 €
  6. 18 : tržby 1 878 585 €, výsledok hospodárenia 66 756 €
  7. 19 : tržby 2 649 771 €, výsledok hospodárenia 47 628 €
  8. 20 : tržby 2 459 800 €, výsledok hospodárenia 178 018 €
  9. 21 : tržby 1 475 261 €, výsledok hospodárenia 96 570 €
  10. 22 : tržby 1 741 336 €, výsledok hospodárenia 64 590 €
  11. 23 : tržby 1 761 865 €, výsledok hospodárenia 77 951 €
  12. 24 : tržby 1 790 174 €, výsledok hospodárenia 94 579 €
  13. 25 : tržby 1 768 106 €, výsledok hospodárenia 89 284 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JoJoPa Trans, s.r.o. (IČO 47379162) mala v roku 2025 tržby 1 768 106 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JoJoPa Trans

V roku 2025 mala JoJoPa Trans priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 186 958 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 877 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Trnava bola v roku 2025 1 776 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ JoJoPa Trans

Podľa Registra právnických osôb koná za JoJoPa Trans 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci JoJoPa Trans

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch JoJoPa Trans
Podiely spoločníkov na vkladoch JoJoPa Trans Pavol Jurányi 59,5 %, Martin Jurányi 40,5 %. Spolu 90 000 €. Pavol Jurányi: 53 550 €, 59,5 %Martin Jurányi: 36 450 €, 40,5 %59,5 % najväčší podiel
  • Pavol Jurányi59,5 %
  • Martin Jurányi40,5 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Pavol Jurányiod 27. 6. 2026 53 550 €59,5 %
Martin Jurányiod 27. 6. 2026 36 450 €40,5 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JoJoPa Trans

Za rok 2025 má JoJoPa Trans v závierke tržby 1 768 106 €, o 1,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +89 284 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 2 649 771 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 27 533 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251,77 mil. €▼ −1,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202589 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,49 mil. €
Vlastné imanie 2025978 tis. €
Záväzky 2025508 tis. €34,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025560 tis. €
Zisková marža 2025+5,0 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov1,26 mil. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov28 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát JoJoPa Trans

Súvaha JoJoPa Trans

Všetky čísla zo závierok JoJoPa Trans (13 rokov)
Čísla zo závierok JoJoPa Trans po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 768 106 €89 284 €1 492 617 €977 770 €507 521 €559 828 €+5,0 %
20241 790 174 €94 579 €1 468 418 €888 486 €571 506 €465 996 €+5,3 %
20231 761 865 €77 951 €1 229 261 €793 907 €426 554 €453 232 €+4,4 %
20221 741 336 €64 590 €1 154 389 €715 956 €438 433 €370 245 €+3,7 %
20211 475 261 €96 570 €908 515 €624 550 €283 965 €502 242 €+6,5 %
20202 459 800 €178 018 €995 220 €647 007 €348 213 €855 950 €+7,2 %
20192 649 771 €47 628 €1 801 748 €815 510 €986 238 €697 457 €+1,8 %
20181 878 585 €66 756 €2 138 010 €767 883 €1 370 127 €527 618 €+3,6 %
20171 686 504 €84 421 €1 305 914 €701 127 €604 787 €516 365 €+5,0 %
20161 394 088 €218 491 €1 333 159 €552 751 €780 408 €559 025 €+15,7 %
2015775 993 €191 456 €895 203 €334 560 €560 643 €425 582 €+24,7 %
2014186 792 €52 135 €493 278 €143 104 €350 174 €108 251 €+27,9 %
20136 760 €969 €19 829 €14 302 €5 527 €2 862 €+14,3 %

Riziko: zaplatí JoJoPa Trans?

Peniaze od štátu: JoJoPa Trans

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy JoJoPa Trans

Dátum vzniku JoJoPa Trans je 25. 9. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32647/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 6 760 € · majetok 19 829 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023870849
  4. Nový spoločník: Pavol JurányiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 768 106 €.
  6. Nový spoločník: Martin JurányiSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JoJoPa Trans

  • Skladovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Nákladná cestná doprava
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

JoJoPa Trans v odvetví pozemná doprava

JoJoPa Trans je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), JoJoPa Trans má 1 768 106 €, čo je 19-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 656 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JoJoPa Trans 32. z 247.

V odvetví v okrese Trnava656aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JoJoPa Trans, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Trnava ›

Sídlo JoJoPa Trans: Špačince

JoJoPa Trans sídli na adrese Čerešňová 512/127, 919 51 Špačince, okres Trnava. V obci Špačince je 469 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707.

Subjektov v obci Špačince469aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 707aktívnych
V tom istom odvetví656okres Trnava

Špačince: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

JoJoPa Trans: IČO, sídlo a základné údaje

JoJoPa Trans, s.r.o. (IČO 47379162) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Špačince, okres Trnava. Dátum vzniku je 25. 9. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Pavol Jurányi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 768 106 € a výsledok hospodárenia +89 284 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie90 000 €
Vznik25. 9. 2013
ObecŠpačince
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov27 533 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) JoJoPa Trans, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 768 106 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 19-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy JoJoPa Trans

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JoJoPa Trans

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JoJoPa Trans

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Špačincetypický nepokrytý dopyt 156 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Špačince

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.BIOGAL a. s.Marrin s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Špačince, družstvoN&J-DOS s.r.o.Všetky firmy v obci Špačince ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Trnava

HAVI Logistics s.r.o.Nagel Slovensko s.r.o.Trnavská NAD, a.s.Mutti, s.r.o.MOKOŠÁK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk